0

wejscie pitbula :D

0

to nie było takie łatwe do strzelenia jak się wydaje :D

3

na podmeczonego rywala Fati wejdzie w 84minucie

1

nie wypuszczamy ich z połowy szkoda że swojej

0

@Hiacynk Ich troje

0

@dorkizos Zmarzlik ale i tak Lewy pewnie wygra

0

Dawid wygra turniej bez zwyciestwa w konkursie :)

3

@Barwindg i Niemiec

0

Tande na podium wskoczy pewnie

3

Czerwona flaga nad meczetem Jamkaran, jednym z najważniejszych w Iranie, znajdującym się w mieście Kom. Flaga ta, to szyicki symbol nadchodzącej zemsty.
KIKŚ

1

Ajzenbysla 42 rezultat

2

Dawid znowu wygrał warunki
jak na MŚ

1

Stefanek obstawia tyły

1

o joju joju około 16 pktt za Dawidem :)

0

oj bedą niespodzianki chyba

0

Pijoter słabizna ;/

4

@IronSanHybrid myśle że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa

1

Gregor u siebie
bardzi ładny skok

2

@JimMorrisonFCB Romoren ma nowotwór
to dla niego

0

@Colon Federer?

0

@Colon FedEx .

2

@puyol_presidend5 według amerykanców planował ataki na ich bazy w Iraku

0

@Fawrf tak ogolnie mowie nie miałem konkretnie Barcy na mysli

0

Eriksena to na handel warto brać nawet
latem pójdzie za 30 co najmniej

2

@Hiacynk Zlatan stworzył bestie :D

9

@Odesseiron Olek to by pojechał wypił z jednym drugim i trzecim i by było wszystko wyjaśnione

0

ja pierdziele znowu nic nie ma w tej głupiej telewizji

0

Holandia zmienia nazwę na Niderlandy

1

@hank_moody ide 6 na nocke

0

Stefan też słabo..
chyba Kubacki bedzie musiał japońca zdetronizować :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?