kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przemek nie osikaj się :D
0
@TheNekro94 a co to za koksik?
0
ładnie Dawidek lider
myśle że Piotrek też zaskoczy nas pozytywnie
0
@Adamski69 niestety
0
@Kubox to Hula awans
0
jak tak beda skakc to strata Kamila (około 15pkt ) nie bedzie az taka tragiczna
0
no Kamil atakuj :)
9
coś czuje że na wielkanoc to już w ogóle będą jaja:D
2
Osoby niepełnoletnie mogą strzelać z petard jedynie pod nadzorem opiekuna. Ustanowiony jest zakaz używania wyrobów pirotechnicznych w miejscach publicznych. Zakaz ten nie obowiązuje jedynie 31 grudnia i 1 stycznia.
akże ten.. ide naskarżyć do facetki
E: prosze redakcje o przypięcie tego posta na samej górze tak samo jak robicie to z postami userów : player oraz etoto :D
0
@Encore mecz którego najmniej się obawiałem :D
1
w tym roku sylwka nie będzie ;/
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI5NzYyNTkzMjcwMDq2XcM0BChzzODkRIA%3D&kind=MAIN
0
@lukaszbrk a no był
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI5NzYyNTkzMjcwMDq2XcM0BChzzODkRIA%3D&kind=MAIN
0
@lukaszbrk wcale bym się nie gniewał
0
Lester wygrywa rezerwami a Totki odwalają maniane :D
0
@JimMorrisonFCB jeszcze nie zdają sobie sprawy co tu się będzie działo :D
0
@MSDCbrzdyk nie działa
Barca!!
o tu działa :D
0
@niepoprawniepoprawny bo postawiłem na Lester
2
@NeroTFP ja stawiam ze ani jeden ani drugi nie wygra
0
@Eoren Portugalia :D
1
wychodzi kto za dużo zjadł na święta i spada blisko :D
3
@Janiama w tym momencie juz w konkursie
farcik
0
@Olkovsky9 musisz zdradzic ją z jej męzem
0
@Rewolucja123 bardziej chyba Lester sie boje
@Encore ja za 100 wchodze
jak przegram to w tym roku juz nie gram
0
@mekston Barce Real 5:0 tej juz w 60 minucie było wiadomo :D
1
@gorgota ekonomiczny jest
0
Totki Lester i United kurs 6.48
kto zawali? :D
0
@puyol_presidend5 3 starsze siostry
0
@NaFazieHitman Francja-Argentyna 4:3 bardziej by tu pasowały niż te Niemcy
0
@marcin000019 tylko bez przesady
0
@IronSanHybrid mieszka pewnie na parterze i dlatego nie chce latać