3

i po co ta belka w dół?
juz nie chodzi o to ze nasz skakał

2

@NeroTFP przecież to norma że jadą z playbecku mało kto na tych koncertach śpiewa na żywo
a to że ludzie tego nie zauważają to już inna sprawa

3

z playbecku też trzeba umieć śpiewać :D

3

@Odesseiron a tu 0 plotek ploteczek :O

1

@MarioVeB! no i fajno :)

0

@NeroTFP na skoki trzeba cos zmontowac:D

2

@IronSanHybrid te 3 króli jest 6

0

@AdrianGajewski2005 przerwe mają zaraz będzie :D

0

@AdrianGajewski2005 na polsat se przewiń

3

jakby co to zaraz na 2 powtórka sylwka
Natalia Oreiro ponoc będzie :)

0

@Danny Gaucho to te japońskie koleje chyba

4

Kombi w godzine z Warszawy do Zakopanego

13

ten 2020 jest dopiero niecałą godzine a już mnie wkurza

2

co to koniec już?

1

@Hushovt to przez te bąbelki

0

@ShinobiQWE na bank

1

wygląda jakby przesadziła z szampanem
wujek Norbert pewnie nie dopilnował

4

@IronSanHybrid znowu nam nie podziekowali łachudry

2

Beyonce na tvne hah

0

@Avada Kedavra i ram pampampam

0

@budel17 ostatniego nie pije
mozemy wypic przedostatniego

16

@Jacu327 powstanie noworoczne

4

ale wali, sama siara
wszystkiego dobrego lambrowicze :)

0

kurła piosenki się jej skonczyły

1

achtung achtung Natalka na tvp

0

bamboleiro bamboleira!!

1

@IronSanHybrid se Edytke zapodaj na TVNe na uspokojenie ;p

0

haha Milano :D .
dobre teksty mają

1

temu ferrariemu sie wacha skonczyła i nie dojedzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?