kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
i po co ta belka w dół?
juz nie chodzi o to ze nasz skakał
2
@NeroTFP przecież to norma że jadą z playbecku mało kto na tych koncertach śpiewa na żywo
a to że ludzie tego nie zauważają to już inna sprawa
3
z playbecku też trzeba umieć śpiewać :D
3
@Odesseiron a tu 0 plotek ploteczek :O
1
@MarioVeB! no i fajno :)
2
@Odesseiron albo
http://www.swiadomezakupy.pl/uploads/products/940/5370.jpg
0
@NeroTFP na skoki trzeba cos zmontowac:D
2
@IronSanHybrid te 3 króli jest 6
0
@AdrianGajewski2005 przerwe mają zaraz będzie :D
0
@AdrianGajewski2005 na polsat se przewiń
3
jakby co to zaraz na 2 powtórka sylwka
Natalia Oreiro ponoc będzie :)
0
@Danny Gaucho to te japońskie koleje chyba
4
Kombi w godzine z Warszawy do Zakopanego
13
ten 2020 jest dopiero niecałą godzine a już mnie wkurza
2
co to koniec już?
1
@Hushovt to przez te bąbelki
0
@ShinobiQWE na bank
1
wygląda jakby przesadziła z szampanem
wujek Norbert pewnie nie dopilnował
4
@IronSanHybrid znowu nam nie podziekowali łachudry
2
Beyonce na tvne hah
0
@Avada Kedavra i ram pampampam
0
@budel17 ostatniego nie pije
mozemy wypic przedostatniego
16
@Jacu327 powstanie noworoczne
4
ale wali, sama siara
wszystkiego dobrego lambrowicze :)
0
kurła piosenki się jej skonczyły
1
achtung achtung Natalka na tvp
0
bamboleiro bamboleira!!
1
@IronSanHybrid se Edytke zapodaj na TVNe na uspokojenie ;p
0
haha Milano :D .
dobre teksty mają
1
temu ferrariemu sie wacha skonczyła i nie dojedzie