1

Tu nie ma nad czym się zastanowić czerwiec 2024 pożegnanie obu

3

@TadeuszK ten mały procent polskich kibiców zarówno lewy jak i Barca mają w dupie, piłkarz to zawód dostajesz pensję za pracę skoro pracodawca się zgodził na wypłatę to musi płacić, ty swojemu pracowdwy też zasługujesz żeby ci pensję obniżył lub zwolnił cię przed końcem umowy?

3

Sprzedać na koniec sezonu

0

Aspiracje popierdolonie głupot jak gracie bez ambicji

4

Krychowiak to mógłby jedynie konkurować z kunde który jest większym klaunem jeśli chodzi o styl ubierania

2

Nawet w styczniu może się spakować powodzenia

1

Tabas jak scierow Kaczyński nie potrafi pogodzić się z porażka aż słuchać jak wyje

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@pomi11 no dokładnie kto przyjdzie to zgraję w środku sezonu

0

@qbuteq ok teoretycznie zwolnią jutro xaviego.kto na jego miejsce w środku sezonu?

0

@Midast dokładnie dobrze napisane i ten farmazon xaviego że dobrze się wywiązuje z roli kapitana....kiedy siedząc na lawce, trybunie czy oglądając mecze na kanapie??

0

Trzeba powiedzieć sobie jasno że nie ma dla niego miejsce w drużynie, szkoda blokować miejsce zarówno w drużynie i budżecie nawet jeśli jego pensja jest mała, trzeba też skończyć z tym że jest pierwszym kapitanem to obraza do piłkarzy pierwszego składu on jest tak słaby że żadna drużyna się o niego nie pytała i nie pyta o możliwość wypożyczenia lub kupna więc nie ma sensu go trzymać podziękować w czerwcu i życzyć powodzenia

1

Co to za wybieranie na kogo jak chce się wygrać LM to nie ma znaczenie trzeba wygrać z każdym i w każdej fazie, a my wybieramy obecne najsłabszą drużynę by jak najmniej się skompromitować w dwu meczu

1

Komentarze samych specjalistów żałosne

0

Lewy w pierwszym składzie to żart, powinien ferran grać

1

Jest coraz bardziej bezczelny w tym zakrzywieniu rzeczywistości, jaki jeden zakręt to jest serią niebezpiecznych zakrętów, piłkarze grają bez ambicji bez wiary

0

@Dawid czyli po za8 golami lewego to reszty goli nikt nie strzelił....to pewnie samobóje były

0

A jakie to ma znacznie....

1

Każdy by chciał trafić w obecnej sytuacji na Barcę bo dwumecz to pewny awans

1

Po ostatnim meczu w LM powinni to bezwartościowe gówno oddać do Girony w ramach reklamacji, a jak nie chce odejść wyjebać na trybuny do końca sezonu i dać szansę młodym

0

Tu xavi nie powinnem nic do powiedzenia oddać sprzedać zwolnić miejsce dla młodych zawodników i choć trochę odciążyć budżet bo ten gość nic nie daje

1

@Iniesta997 no dokładnie pierdoli jak potłuczony

0

Jest pojebany pierdoli głupoty jak kaczor z pomnikiem że grali lepiej miej odwagę i trochę wstydu żeby się przyznać że gracie fatalnie drużyny lepiej grające wygrywają a nie przygrywają

2

Oddać nie ma co się zastanawiać

0

@Trojanek23 dokładnie Gavi był zdrowy chciał grać na maxa nawet w meczu o nic by zdobyć dobry wyniki dla reprezentacji tym on się różni od np polskich piłkarzy którzy w ogóle się nie starają taka mentalność i później są wyniki i trofea

1

A kogo to dziwi że chcę zostać żadne klub się nim nie interesuje a tu doi klub grzejąc ławkę

0

Trzeba było nie upierać się na oriola

0

@Borczu bo to jest to kurczowe trzymanie się histori, DNA i wychowanków którzy nie chcą odejść a nikt ich nie chce kupić

0

Przykład pierwszego kapitana jest odzwierciedleniem sytuacji drużyny dno i muł

2

Xavi pierdoli glopty jak Morawiecki nie zasłużyliście na wygraną, nie graliście dobrze, nie mieliście stylu cieszcie że tyko na takim wyniku się skończyło i nie ważne czy oddacie 31 czy 310! strzałów liczy się wynik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?