0

Po pierwsze jedynie może nas stać na wypożyczenie po drugie piłkarz boją się przyjść do klubu jeśli nie mają pewności że zostaną zarejestrowani, po trzecie prawie wszędzie zarobią więcej, piłkarz to krótki okres pracy trzeba się ustawić na resztę życia, w obecnej sytuacji musimy stawiać na wychowanków którzy jeszcze mają chęć zostać

0

I całe szczęście

1

Ja mu się nie dziwię zastąpiono go ta miernotą deco, a teraz miałby wrócić i próbować naprawić sytuację próbując ściągnąć piłkarzy którzy sami nie chcą i boją się dołączyć do Barcy w obecnej sytuacji bez pieniędzy bez możliwość rejestracji zawodników tak się nie da pracować szkoda zdrowia i robienia z twarzy dupy

0

Zakup typu zastaw się a pokaż

0

Czekam na potwierdzenie jak będzie już oba nogami po za klubem

0

@JohnnySilverhand bo były naciski xavieg, bo był jego plecakiem, znajdź drużynę w Europie gdzie kapitan jest rezerwowym albo połowę sezonu leczy kontuzje to jest policzek dla piłkarzy pierwszego składu i to nie są brednie

2

Roberto nie ma Ani grama pierwiastka lidera

0

Co to byłaby za strata...... naprawdę jest się czym przejmować

0

On chce być liderem na boisku.. żenujące, chce sprawić radość drużynie to niech wypoerdala

0

Jak już musi zostać ze względu na sytuację finansową i brak opcji zakupów niech już będzie ale oby nowy trener nie godził się by rezerwowy był pierwszym kapitanem bo to policzek dla zawodników pierwszego składu

0

Co się dziwić w obecnej sytuacji klubu nikt tu nie przyjdzie chyba że zawodnicy 30+ na którzy już zarobili i chcą pograć do emerytury

2

@xavi890 Bayern proponował przedłużonie kontaktu z niższymi zarobkami, a PSG niegdy na poważnie się nim oferowali jak Bayern wystawił go na sprzedaż kupili Dembele

0

@Sapos93 czas się obudzić

0

@prodigy tyko to nie transfer kończy mu się kontrakt może odejść gdzie chce

0

Krzyż na drogę Robert w pakiecie

0

@Barca398 ty chyba oglądasz mecze w innej rzeczywistości

0

@Barca398 weź się lecz

1

Najlepiej kupić gościa nie dawać mu szans, trzymać coraz młodszego lewego grającego i strzelającego co sezon więcej goli, kupić zamiast rogue kolejnego napastnika 30+ , i potem się dziwić że młodzi obiecujący napastnicy którzy grzeją ławę odchodzą a młodzi z innych klubów wybieraj grę w innych klubach....

0

No oddać w żadnym wypadku nie kupować

0

Xavi już nawet nie panuje nad tym co mówi z Oriolem grali lepsza mecze.... ktoś te mecze poza xavim widział, przecież każdy mecz z tym gównem w składzie to była żenada

0

@626 no obaj młodzi będą się rozwijać patrząc jak gra lewy,a sami w każdym meczu będą siedzieć na ławce posiedzą jeszcze 2lata do końca kontraktu to wszystko zobaczą i korzenie zapuszczą

2

Przestanę oglądać mecze Barcelony zaoszczędzie na prądzie, zdrowiu psychicznym i wzrok oszczędzem

0

@ElD00pa a co głupoty piszesz??

0

I tak by nie grał bo szczawi jak to mówi musi się ograć nabrać doświadczenia.... siedząc na ławce za jego kadencji

3

Xavi pierdoli głupoty, fakt jest młody ale w Brazylii błyszczał do karty miał powołania a w Barcelonie jak ma nabierać ogrania, adaptacji jak praktycznie nie gra co ma pokazać przez raptem 310min na boisku, kup Halanda i przez pół sezonu wpuść go na 300min to też nic nie pokaże nieeodnajdzie się

0

@Kubsoleon nie dość że nie było kasy to nie było nikogo sensownego na rynku

0

Nic się nie uczą na błędach, żeby nie skończyło się jak z Fatim

0

Oby klub zebrał finanse i po roku z xavim zatrudnił kloppa

0

Módlmy się o to.....

2

Żenujące xavi gość bez honoru, ta decyzja zeszmacił się, pokazał że nie można go brać na poważnie i ufać wierzyć w nic co powie ośmiecił się

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?