krzak82
Dołączył/a: luty 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Żadnego trenera z DNA Barcy nikogo związanego w przeszłości z klubem czy to były wychowanek czy były piłkarz
3
To tyko pokazuje że nie ma sensu kupować lub podpisywać kontraktów z piłkarzami średnimi po 30 jak Alonso Oriol lub trzymać takich jak Roberto lub po tym sezonie jak lewy w sytuacji kryzysu finansowego w jakim jest klub trzeba stawiać na młodych dać im szansę na ogranie i nabranie doświadczenia rozwijanie się
0
Girona to opadła sensacyjnie my zgodnie z planem
33
Skoro oni przewidując 4-6tygodni to trzeba X2 liczyć
0
@damcio24 dokładnie jak widzę przed każdym meczem to pajacowanie Kunde to jemu chuby pokaz mody z meczem się popierdoliło
0
Oddać bezwartościowe badziewie gdzie kolwiek
0
@Trojanek23 idąc tym tokiem myślenia to z czerwoną kartkę w lidze nie mógłby grać w reprezentacji...
1
@Trojanek23 a co mają rozgrywki drużyny narodowej do ligi hiszpańskiej?
32
Tv Real Madrid jest tak wiarygodna jak TVPiS jedna wielka propaganda i zakrzywienie rzeczywistości i szczucie na innych
11
A potem się dziwi że traktują go jak małpę Skoro zachowuje się jak małpa
0
Ważne że jest DNA ponad 70procent posiadania, ważne że zachcianka xaviego Oriol gówno gra od pierwszej minuty, a vitor kupiony za grubą kasę grzeje ławę
6
Mamy już wytłumaczenie kolejne porażki i blamażu
1
Kto będzie chciał kupować prawa do klubu który traci na wartości z roku na rok i co za mydlenie oczu że kupią pomocnika zimą kogo.?? Jakieś gówno pokroju Oriol romeu?
1
Po co pisać te bzdurne teksty po pierwsze na nikogo nas nie stać po drugie po za kasą której na mamy nie możemy nic zaoferować żadnego projektu, żadnych trofeum do zdobycia
0
Komentarz usunięty
0
@Knut dokładnie
1
@robertocarlos76 DNA posiadanie piłki jest najważniejsze to się liczy a nie ilość goli taki brednie będzie głosił xavi
0
@Sebolinho co miało być pięknie nic nie wskazywało że co kolwiek w grze Barcy ma się zmienić poprawić
0
@johny11 przecież to kapitan wartościowy piłkarz tyle daje.....chyba trawę o xaviego kosi
2
@robertocarlos76 na ale my musimy mieć DNA.... i takie są efekty
1
Pierdoli jak potłuczony oby tylko Real nas nie rozjechał i nie skompromitował
0
Żałosne zero ambicji
0
Brak działań do dobre wieści czerwiec koniec kontraktu i narazie niech szuka klubu bo jak na razie to po za Barca nikt się nim nie interesuje
2
Wypchnąć odrazu byle nie blokował miejsca, z niego nic nie będzie a jakiś młody z La masi może się ograć
1
Już wymówka gotowa
0
Spokojnie jest Robert zawsze na topie....
0
Dalsze trzymanie Roberto to dalej będziemy grać gruz powodzenia
0
Szkoda że w meczach nie trafia
2
Ładna bajka z tym Arsenal, pierwszy raz tu w tym artykule ktoś pisze takie bzdury ani letnim ani teraz żaden klub na poziomie się nim cieszyć nie interesują co tyko potwierdza żeby zakończyć ta współpracę
0
I tak gra gruz to co to za różnica czy będzie grał za tydzień czy za miesiąc, lepiej by się wykurował i grał na 100procent pewności