2

Żadnego trenera z DNA Barcy nikogo związanego w przeszłości z klubem czy to były wychowanek czy były piłkarz

3

To tyko pokazuje że nie ma sensu kupować lub podpisywać kontraktów z piłkarzami średnimi po 30 jak Alonso Oriol lub trzymać takich jak Roberto lub po tym sezonie jak lewy w sytuacji kryzysu finansowego w jakim jest klub trzeba stawiać na młodych dać im szansę na ogranie i nabranie doświadczenia rozwijanie się

0

Girona to opadła sensacyjnie my zgodnie z planem

33

Skoro oni przewidując 4-6tygodni to trzeba X2 liczyć

0

@damcio24 dokładnie jak widzę przed każdym meczem to pajacowanie Kunde to jemu chuby pokaz mody z meczem się popierdoliło

0

Oddać bezwartościowe badziewie gdzie kolwiek

0

@Trojanek23 idąc tym tokiem myślenia to z czerwoną kartkę w lidze nie mógłby grać w reprezentacji...

1

@Trojanek23 a co mają rozgrywki drużyny narodowej do ligi hiszpańskiej?

32

Tv Real Madrid jest tak wiarygodna jak TVPiS jedna wielka propaganda i zakrzywienie rzeczywistości i szczucie na innych

11

A potem się dziwi że traktują go jak małpę Skoro zachowuje się jak małpa

0

Ważne że jest DNA ponad 70procent posiadania, ważne że zachcianka xaviego Oriol gówno gra od pierwszej minuty, a vitor kupiony za grubą kasę grzeje ławę

6

Mamy już wytłumaczenie kolejne porażki i blamażu

1

Kto będzie chciał kupować prawa do klubu który traci na wartości z roku na rok i co za mydlenie oczu że kupią pomocnika zimą kogo.?? Jakieś gówno pokroju Oriol romeu?

1

Po co pisać te bzdurne teksty po pierwsze na nikogo nas nie stać po drugie po za kasą której na mamy nie możemy nic zaoferować żadnego projektu, żadnych trofeum do zdobycia

0

Komentarz usunięty

0

@Knut dokładnie

1

@robertocarlos76 DNA posiadanie piłki jest najważniejsze to się liczy a nie ilość goli taki brednie będzie głosił xavi

0

@Sebolinho co miało być pięknie nic nie wskazywało że co kolwiek w grze Barcy ma się zmienić poprawić

0

@johny11 przecież to kapitan wartościowy piłkarz tyle daje.....chyba trawę o xaviego kosi

2

@robertocarlos76 na ale my musimy mieć DNA.... i takie są efekty

1

Pierdoli jak potłuczony oby tylko Real nas nie rozjechał i nie skompromitował

0

Żałosne zero ambicji

0

Brak działań do dobre wieści czerwiec koniec kontraktu i narazie niech szuka klubu bo jak na razie to po za Barca nikt się nim nie interesuje

2

Wypchnąć odrazu byle nie blokował miejsca, z niego nic nie będzie a jakiś młody z La masi może się ograć

1

Już wymówka gotowa

0

Spokojnie jest Robert zawsze na topie....

0

Dalsze trzymanie Roberto to dalej będziemy grać gruz powodzenia

0

Szkoda że w meczach nie trafia

2

Ładna bajka z tym Arsenal, pierwszy raz tu w tym artykule ktoś pisze takie bzdury ani letnim ani teraz żaden klub na poziomie się nim cieszyć nie interesują co tyko potwierdza żeby zakończyć ta współpracę

0

I tak gra gruz to co to za różnica czy będzie grał za tydzień czy za miesiąc, lepiej by się wykurował i grał na 100procent pewności

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?