2

Ale lepiej kapitanem było zrobić nieudacznika rezerwowego Roberto bo xavi go promuje... żenada

7

Jest był warte tyle ile rynek za niego oferował, młody gracz który nic jeszcze nie pokazał nie udowodnił, a tu większość za niego chciałby dostać 15-20mln ale nikt na rynku tyle nie dawał mimio że kilka klubów składało oferty

2

Nie dziwię że informacje o transferze Roberto to fake....nikt takiego badziewa by nie kupił może za darmo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Oddaj opaskę kapitana otrzymaną za starz a nie grę na boisku, odejdź zwolnij miejsc w budżecie to może wtedy Neymar wrócić na twoje miejsce bo z niego będzie chociaż pożytek marketingowy sprzedaż koszulek itp

0

Zajebiście szkoda ze pierwszy sezon jeszcze jest bez tłumaczenia na język polski czy to napisy czy lektor

6

Kapitan to ponury żart,ledwo rezerwowy, grajek który może był by w pierwszym składzie w drużynie że środka laligi a u nas pierwszy kapitan to jestem nie porozumienie

1

@Lewandinho tym lepiej dla niego i jego decyzji

3

Ja pierdole teraz wpis co 10min kto co wie myśli czuje i widzi żenada

1

Śmieszą mnie komentarze gimbazy że Judasz, że kasa, że rezerwowy że życzą mu ławki... może będzie grzać ławkę tak jak w Barcelonie ale za dużo większą kasę piłkarz to zawód owszem bramkarz może mieć dłuższą karierę ale jest życie po piłce rodzina dom emerytura posiedzi tam 3-4 lata do końca kontraktu ma w CV Barcę, będzie PSG a po kontrakcie może zawsze pograć w innej drużynie ale kasę zarobi jest młody ale wie na co go stać i wie że w wielkim klubie nie będzie nr 1 po co ma się oszukiwać jak np Puig że się nadaje

0

@Prorokk dokładnie wie że jest średniakiem nie ma szansę się przebić w Barcelonie pewnie podobnie jak PSG Ale zarobi więcej na życie po piłce

2

Bezczelny jeśli w ogóle wstaniesz z ławki jego nie powinno być w drużynie a nie jeszcze rezerwowego grajka robić kapitana to policzek dla poprzednich kapitanów

11

Lepiej sprzedać Alonso Garcia jest młody może jeszcze się ograć a ta stara kłoda Alonso do niczego się nie nada

2

O jejku i co teraz...

0

Jacy byli inni.... przede wszystkim byli piłkarzami pierwszego składu, mieli charakter, cechy przywódcy już bousqets był słaby a ten to dno poniżej mułu wstyd dla poprzednich

0

Kolejna kompromitacja i dowód na to że drużyna nie i trener nie mają charakteru i jak by godzić się by pierwszym kapitanem był grajek który jest rezerwowym, tyko dla tego że ma długi staż... żenada kapitan który będzie wchodził z ławki jeśli już lub grał w meczach o pietruszkę...

1

@Artysta9 oby tak było

0

To słabo ... Transfer bez przyszłość

1

Inne ważne sprawy wyrzucenie pieniędzy w błoto i sponsorowanie na kilka sezonów bez wartościowego oriola

0

I od tego sezonu powinien być pierwszym kapitanem a nie ten szrot Roberto

0

Wszyscy tacy mądrzy że kluby chcą dać mało za abde a innych piłkarz kluby sprzedają drożej bo inne kluby wiedzą że Barca jest w dupie i nie może negocjować wysokich cen to jak w życiu jak jesteś na dnie i potrzebujesz kasy by się odbić od dna to to też auto, telefon itp sprzedajesz taniej niż wartość rynkowa

1

To strasznie zła wiadomość

0

Pierwszym kapitanem powinen być ter stgen a nie Robert którego 3/4 cules nie chce w drużynie który nic nie wnosi i jest rezerwowym

4

Powinni brać przykład z klubów Anglii i Niemiec, krótka piłka z piłkarzami którzy się nie łapią do składu rozmowa w cztery oczy albo szukasz klubu albo cały sezon ławka lub może jakiś pojedyncze mecze w pucharze króla, odrazu co nie którzy by zaczęli się rozglądać za klubami jak np ferrana, Garcia, Roberto, Alonso ale to trzeba myć twardym i konsekwentnym, a tego w całym klubie brakuje od zarządu do trenera cackaja się z piłkarzami jak z dziećmi

0

Czemu nie ma sensu go kupować bo to jest średni grajek który w tym wieku się już nie rozwinie nie dostosuje się do specyfiki drużyny nic na nim nie zarobimy będziemy spłacać jego transfer i kontakt przez 2-4lata zamiast wydać ta kasę na rejestrację piłkarzy i dać szansę rozwoju młodym zawodnikom może któryś sie rozwinie dopasuje a jak nie to zawsze będzie można sprzedać

10

Nie wierzę w żadne zapewnienia jeśli chodzi o transfery Barcelony do czasu aż nie będzie złożony podpis pod transferem

0

A kim na w reprezentacji dowiedzieć jak tam sami mierni piłkarze bez ambicji grają

1

@kondzix2115 jak gra a nie leczy kontuzję

10

Weźcie ze sobą Sergio Roberto

7

Jaki przyszły napastnik? Kontrakt juz podpisany coś świat przegapił? Czy to wymysł autora?? Kurwa ludzie my mamy tylko 13 zarejestrowanych piłkarzy nie możemy nikogo sprzedać bo nikt nie chce odejść a tu artykuł nowym napastniku???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?