krzak82
Dołączył/a: luty 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Czytam te komentarze i większości to debile Janusze biznesu nie mający pojęcia że nimi są gościa nikt nie chce w Barcelonie, pobiera wielką kasę lepiej sprzedać go za mniej niż sprzedawać przez całe okienko transferowe i zostanie w klubie lub może ktoś go wypożyczy a my znów będziemy płacić część pensji wtedy dopiero będziemy frajerami ale ciężko to większość pojąć bo jakieś farmazony że do atketico to nie nikt inny go nie chce spędzać sprzedać zagryźć zęby schować honor do kieszeni i zwolnić budżet na zakup kogoś potrzebnego
20
Każdy wie przy wyniku 2-3 i dwóch minutach do końca bronić sie grać na czas a nie pajacowac
0
@sopa10pl każdy może mieć swoje zdanie dobrze że z twoim się nikt nie liczy
2
@europejczyk ale ty sobie zdajesz sprawę że żeby sprzedać jakiekolwiek piłkarza mającego ważny kontrakt to piłkarz musi wyrazić na to zgodę....
0
@Danielsiwy8 nie mam innych problemów życiowych, niż nagłówki wprowadzające w błąd tyko dla klickbite
1
@MesQueUnClub22 dokładnie i nie było by problemu wielu użytkowników porusza od dawna ten problem
0
@dawidlampa problem poruszany nie raz człowiek traci czas na otwarcie artykułu którego tak naprawdę nie ma wystarczy na początku odznaczyć że to tylko skrót
2
Ciężko napisać w nagłówku że to tylko tylko dwa pytania z konferencji...a chuj niech ludzie klikają i nabijają statystyki
1
@rambocyc gorzej jakby podrapał się po nosie
0
@OskP od dawna pomimo banów piszę że nie dziwię że w jednego rzucając bananami teraz mogą już w dwóch jak ktoś się zachowuję jak małpa to można go tak traktować i nie jest to rasizm
1
@waletpl każda coś manipuluje Ale Madryt TV i republika nie dość że szambo to jeszcze szczują bez hamulców na innych
22
Real Madryt TV = TV Republika tu i tu szambo
3
Będzie co będzie to jest finał ważne by drużyna cieszyła się grą i grała do końca bez względu na wynik
1
Siali wiatr tzn ich Madryt TV to teraz zbierają burze w końcu dobrze że ktoś coś powiedział .... Madryt TV szczuciem na wszystkich sędziów , inne kluby, piłkarzy jest takim szambem jak rv Republika
1
@Wojtek84 zgadzam się z tobą kolejny obrońca pedofili, i nawet nie wie kto wywołała wojnę Ukraina Rosja
0
@robmarley no tak typowe podejście Polaczka z kompleksami cały świat przeciw Polsce, całą drużyną przeciw lewemu, ale gdyby nie ta drużyna która go tak ignoruje to też lewy był by w czołówce strzelców.... trochę obiektywizmu a nie klapki na oczach
0
@Robertns dokładnie kolego kibicuję drużynie od 30 lat bez względu na to kto gra i jakie były wyniki, football to sport drużynowy a nie jednego piłkarza i trzeba być obiektywny i krytycznym a nie wieszać psy na całej 10 poza naszym zawodnikiem
0
@szewjar nie ma o czym dyskutować z kimś kto oskarża o słabe wyniki całą drużynę tylko nie widzi słabości lewego, kibicem jest się ogółu drużyny w sporcie drużynowym, chcesz być kibicem jednego sportowca przeżuć się na boks, biegi itp a nie obrażaj innych którzy od 30lat interesują się drużyna
0
@Robertns dokładnie w punk widać kibica Barcelony a nie baranków ślepo zapatrzonych w lewego
0
@tomas150 to samo było z Borusia ale a funboyami nie ma co dyskutować mają klapki na oczach
2
Trzeba było go ściągnąć wcześniej i tak był bezproduktywny w tym meczu
2
Żaden piłkarz nie będzie chciał podpisać kontraktu nie mający pewność że będzie mógł grać chyba że ktoś komu to obojętne byle podpisać brać pensję a jak nie uda się zarey.to.tak kasę będzie pobierać z winy klubu
0
@Wiktor91 i co ci daje tam dominacja skoro nie ma 3 pkt a zawodnicy w nogach kolejne kilometry i minuty?? Żeby się czkawka nie odbiło w następnych meczach
0
@MesQueUnClub_87 bardzo ważne w kontekście obecnej drużyny i na tyle ważne że musiałeś skomentować
0
Zajebiście ważna informacja, następna będzie w stylu Messi wszedł do kibla strzelił klocka
1
@kejdzi obudź się bo FIFA ci z życiem myli
0
Czytam komentarze i wszyscy go Wychwalają wspieraj a rok temu 90precent tu komentujących chciało by wypierdalał z Barcelony jak najszybciej to są prawdziwi znawcy
1
Fati i jego otoczenie zdziwionego i zaniepokojone obecna sytuacja na rynku
1
Ładna ściema klubu porostu nie stać na nikogo sensownego na poziomie, a po drugie mało kto się odważy przyjść podpisać kontrakt i bać się czy go zarejestrują
0
Zaniepokojenie porostu głupi są miał jasno powiedziane że ma szukać klubu na wypożyczenie, że nie liczy się może i daje z siebie wszystko jak na swój poziom ale odstaje od reszty drużyny to nie gra proste