3

Najnowsze info o huraganie Melisa to będzie masakra..

MELISSA JESZCZE SILNIEJSZA - NAJNOWSZE INFORMACJE.
Zgodnie z komunikatem agencji National Hurricane Center z godz. 19:00, Melissa pozostaje huraganem 5. kategorii w skali Saffira-Simpsona z wiatrem ciągłym o prędkości 280 km/h (poprzednio 270 km/h) i porywami dochodzącymi do 345 km/h (poprzednio 325 km/h). Ciśnienie w oku huraganu spadło do 906 hPa (poprzednio 908 hPa), średnica oka cyklonu około 19 km chociaż widziałem komentarz 39 km.
Potencjalnie katastrofalne w skutkach uderzenie w Jamajkę już jutro, tj. we wtorek. Melissa to potworny huragan, jeden z najsilniejszych w historii obserwacji na Atlantyku. Czasu polskiego huragan ma uderzyć w Kingstom około 6-8 rano. Ma spać dwa razy więcej wody na metr kwadratowy niż u nas rok temu w czasie powodzi.
Znalazłem 4 kamerki live ta pierwsza w porcie już daje do myślenia skoro to yebn* za 14 godzin..
https://www.skylinewebcams.com/pl/webcam/jamaica.html

https://scontent-muc2-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/572148263_1301078315388483_849927827901229386_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=QoqsS_-KmLkQ7kNvwEqrV8x&_nc_oc=AdnGBR7s7AikWXoLWRgugp3627ZQi4Bc-hU-EGVmgUqrVVMgGB-5w0Q2XLC2wnreJ5U&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent-muc2-1.xx&_nc_gid=ieTrO3RCgWhA5ZIyjO8kHg&oh=00_AfdyHqdHoD0DSEfsKIiG1r-76CyuvmvH6OVZXvF0TAZW_Q&oe=690587CF

https://scontent-muc2-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/571158347_1301398472023134_1602276933148570918_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_tt6&_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=833d8c&_nc_ohc=KckRM5HCig4Q7kNvwHtHm_m&_nc_oc=AdmDMrQ1fRr1YXaRRgQP_Ip1mFg1yQOKGzmaL7GxdgKEgAMCMKXgfwWFgWKEcA9Eqp4&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent-muc2-1.xx&_nc_gid=701wBOE0NSzb19UnaWJxqA&oh=00_AfdK8g1yQJPNcBPiRX9iryVULH1MJDzUZtrs70X9H8wAtg&oe=69057E0D

2

- ogólnie byli lepsi ale
- karny pieprzony żart Belingam by nic z tego nie zrobił, łokieć na Cubarsim ewidentny ale on nie miał szans doskoczyć do piłki- 2 sporne sytuacje na korzyść realu..
- Cubarsi strasznie obniżył loty aż szkoda że Araujo nie grał od początku
- Na minimalny plus De Jong( chociaż on chyba zgubił Belingama), Pedri za próby, Rash(powoli też już oddycha rękawami), Fermin za 1 połowę
- Wojtek MVP a nawet jeśli nie to Belingam za 2 akcje meczowe
- Yamal gwiazda tik toka. Niestety takiego poziomu się nie oszuka on dzisiaj nie dojechał kondycyjnie, albo grasz w piłkę albo latasz z mamuśkami helikopterami i obwieszasz się złotem.. Ani jednego dryblingu przydałoby się żeby go ktoś wziął za mordę a jak nie sprzedać to w cholerę do psg chociaż problemy z kasą się rozwiążą. W piłkę potrafi grać bo wystawił Kunde patelnię z niczego
- na ławce dzisiaj Casado i Araujo którzy reprezentują jakiś poziom reszta Dre i jakieś nieznane gnojki masakra szkoda Hansa..
- Vinicjus potwiedził że jest debilem XD
Najbardziej chyba wkurza że nic wielkiego real nie grał praktycznie nie biegał w 2 połowie a wszyscy podjarani jaki to real zajebist* Mekambe i pocisnęli Yamala po meczu hehe wygrana w końcu wow. Tylko 5 punktów to nic w zasadzie na tym etapie sezonu.

0

@esem91 Niee to jakiś kanał na yt?

1

@MirusAmisz Widzę jakiś filmik wleci po meczu dzięki :D

0

Wiem że zaraz mecz ale co sądzicie o 3I/ATLAS?
Przed chwilą oglądałem filmik że leci razem z nim podobno 9 mniejszych obiektów..

1

Jak można tak wydrukować mecz w erze varu XDDD

2

madryckie bydło :D

1

Dawaj tego Lewego..

2

- środek fajnie wygląda
- marnujemy 2 setki
- 2 skrzydłowych niestety bez prób dryblingu
- Fermin narazie MVP jest wszędzie chociaż próbuje
Musi wejść Lewy i Raphinia, Valencia strasznie słaba wyglądają jak chłopcy do bicia nawet nie próbują zawiązać akcji..

0

Sam bramkarz ukradł z 3 minuty..

1

Przynajmniej 2:0 już powinno być...

0

- Sociedad zapomina jak się gra w piłkę
- real powinien prowadzić ze 3:0
- każdy stały fragment jest grany na Hujsena- wysłać do naszego trenera
- Hujsen odwala ale to nie było raczej czerwo :D
- real ładuje frajerów w 10 ehh

1

Trwa przesłuchanie w Kongresie Stanów Zjednoczonych w sprawie UFO / UAP.



Między innymi zaprezentowano dwa nieznane obiekty tak zwane tic tac.
Źródłem nagrania jest wojskowy samolot rozpoznawczy. Na ujęciu widać sytuację, która wygląda tak, jakby jeden obiekt UFO strącał drugi. Chwilę później z tego drugiego obiektu zdają się wylatywać trzy sferyczne obiekty. Więcej informacji podamy, gdy pojawią się dokładniejsze dane.
https://www.facebook.com/watch/?v=2935002350033190

4

Nie pamiętam czy za kadencji Hansa widziałem tak rozregulowaną Barcelonę.. Kompletnie nie wyglądaliśmy jak drużyna, brak szefa w obronie, Pedri hasał ale sam, Raphinia Yamal każdy sobie. Rashford przyklejony do linii Lewy jakby dopiero wyszedł z plaży. Kryminał Raphinii w kolejnym meczu zaczyna przypominać tego starego Raphinię, Yamal chyba też uwierzył że jest gwiazdorem.
Strasznie się to wczoraj rozjechało i to nie jest raczej przygotowanie fizyczne myślę że mogły powstać jakieś spiny pomiędzy graczami, Hans też kiepsko wczoraj wyglądał jakby mu z 10 lat przybyło..
Nie wiem chyba chwycić to wszystko za mordę za przeproszeniem bo bardzo dziwny mecz wczoraj zagraliśmy..

19

Ale horror :D Polska gazuuuuuuu!!!!!!!

0

Won z europy powiększamy przewagę :D

0

Strasznie dużo osobistych marnujemy..

4

@Damian11 Cuenca Delefele Affelay było wtedy kilku takich średniaczków ale fajnie łatali dziury w kadrze :D

0

Widzę że grają tam dogrywkę tak samo jak real gdy wynik jest niekorzystny :D

1

@draxidox Konfederacja ma 15 % pewne bez nich nie powstanie żaden rząd..

3

Jan Ziółkowski za 6,6 mln euro przechodzi do AS Romy!

0

@Lionel_Messi10 Co z Messim?
Po kontuzji zagrał połowę gol+ asysta później znowu przerwa w pucharze i znowu przerwa?

0

1. Yamal wyrwał 3 punkty
2. Sędziowanie się nie zmienia
3. Debile w zarządzie także
Będzie ciężko coś ugrać z takim sędziowaniem i pomocą ze strony klubu bartomeu tzn laporty.. Ogólnie nasi jakby trochę zmęczeni ale pewnie to jakiś dłuższy plan, +3 jest git :D
Messi zagra w nocy?

0

- zdecydowanie najsłabszy Araujo
- Fermin troszkę jakby zajechany
- debilne zachowanie Raphinii WTF?
- Yamal jesteś piękny ale nie jesteś sam na boisku
- Garcia top

Ostry mecz moim zdaniem głupie zachowanie Torresa ale to co zrobił Raphinia to jest czerwo z automatu.. Prowadzisz 2 0 przewaga dwóch zawodników walisz chłopu sanki w kolano XD
Szybko strzelić trzecią ściągnąć Yamala Pedriego i Raphinię za to wejście..

0

@clyde Za tydzień chyba nowy odcinek rancza?

0

Trochę wstyd :D

1

@directedbyfcb Szczęsny też nie?
Czyli startujemy z Peną w pierwszym meczu?

0

Może jakiś artykuł o tym kto jest zarejestrowany a kto nie jest kto kiedy będzie dlaczego i dlaczego?

0

Jak pozyskać środki z KPO?
Można składać jeszcze wnioski?
Oddam 10 % przychodu :D

0

@Criss18Barca Byłem tydzień temu na morskim ludzi tak w sam raz albo i mniej :D Restauracje trochę puste, 30 % alibabów 30 % ukraińców i sporo włochów też widziałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?