jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
- na UJ my gramy 3 ŚO?
- nie zrobiliśmy akcji to ustawienie jest totalnie bez sensu Lewy z przodu a za nim 6 chłopa w jednej linii
- nie oddaliśmy strzału XD
- piękne hymny
- Dawaj Oskara
- pierdole** Borka mnie dobija co ten chłop gada..
- Mati kaszkiet Kesz najlepszy zawodnik Albanii ale betonowy mur z Porto dał lepsze podanie
Wstyd :D
1
Żeby czasami tam Rózgi nie dostał za Oskarka :D
0
Ferminek coś dzisiaj zayebie z daleka :D
1
Cancelo, Martin, Bernal genialny mecz, niezły Olmo i uwaga bardzo dobry mecz sędziego praktycznie tylko 2 lekkie błędy przy aucie i rożnym.
Młody w kratkę, na 2 połowę rotacje Casado Araujo czy Gavi na 15 minut! :D
0
Zajmuje się ktoś może lodami?
Mam świetny punkt widzę że taka używana maszyna lata plus minus 30 tysięcy. Możecie coś polecić szukać jakiejś polskiej firmy?
1
@Lionel_Messi10 Przed chwilą dałem 2 do przerwy czekam na mecz i czytam takie coś XD
0
Donnaruma 1 bramka, po co bramkarzowi ręce? XD 2 bramka po co ten krok w tył, mucha :D
To co zrobił Valverde przeczy jakiejkolwiek fizyce ja już chyba w nic nie wierzę albo wierzę we wszystko szok!!!
7
Za kilka dni Sevilla u siebie nie wiem kto tam zagra chyba Barca B..
Ferran po wejściu 2 akcje 5 fikołków ale mamy totalny zjazd :D
0
Komentarz usunięty
0
Jeszcze te rożne które ledwo dolatują w pole karne..
Już serio lepiej zagrać na krótko Yamal albo Pedri coś dogra.
0
Ogólnie straszna padaka, fizycznie nas zjadają narazie
Lewy mls, Raphinia narazie nic, Bernal zmęczony, Pedri osamotniony, Yamal sam
Araujo przy rozegraniu to musi 5 minut pomyśleć a na ławce takie asy jak Olmo czy Ferran..
Może po przerwie faktycznie trochę siądą ale my wyglądamy jak po maratonie nie oni.
0
Hans nam gotuje, gotuje rosołek a nie ma ani kurczaka ani włoszczyzny :D
Kontuzje zmęczenie przepychamy mecz, Raphinia czy Pedri zagrali tylko po 30 min. Dzisiaj wylot do Anglii i nie będzie wcale tak łatwo jak się każdemu wydaje..
Końcówka sezonu wiadomo chciałbym żeby Barca zgarnęła wszystko ale ciekawe jak patrzą na to poszczególni piłkarze, za 3 miesiące mamy mundial!!!
27 marca a więc 3 tygodnie i Messi staje na przeciwko Yamala w finalissima zaczynają się mega emocje :D
6
- Olmo i Ferran to nawet nie sabotaż to jakiś żart
- Rash słabo, Yamal zmęczony
- pomoc defensywna
Wejdzie Pedri Raphinia może Lewy i Ferminek ale jak tu rozłożyć siły jak co chwilę gramy masakra..
3
Oficjalnie: kible w szatni gości się zapchały :D
5
Nawet jak się nie uda ale kurw* OGIEŃ!!!
Duma z chłopaków!!!!!!!!!!!!!
0
Jakby to dotyczyło Niemca Rudigejra czy jak on tam ma to wiadomo co o tym wszyscy myślimy.. :D
Ale Rodrygo poniekąd szkoda mundial za 3 miesiące.
1
Vini dalej zabawia się z chorągiewką :D
Strata punktów na Celcie, wpierdo* od City i szukamy trenera XD
2
Ale co redaktor Święcicki poprowadził dzisiaj Getafe :D
2
Co za zajebist* mecz!!!
Nie lubię poniedziałku? :D
3
60 mógł odrazu doliczyć XD
0
Ale urwał !!!!!!!!!!!!!!!
Ale to było dobre :D
2
Czerwona bez varu a tu kurła nic hahahahhahaha
3
Fajnie jakby Mou pod dymił i jutro Benfica nie wychodzi na mecz, walkower :D
Dzieci w podstawówce się wyzywają od sępów czy debil** na boisku XD
Nie ma dowodów, postępowanie w toku ale uj jesteś chłopie zawieszony hahahaha :D
Najlepsze że tu totalnie nie chodzi o rasizm tylko Vini to totalny idiota, ja się wcale nie zdziwię jak kibice realu go jutro wygwiżdżą ten się popłacze i zejdzie z boiska :D
0
Dokładnie to co w tamtym sezonie, dołek kondycyjny dołek formy brak zmienników i kontuzje.
Ale to co te skurwie** z gwizdkami robią drugi mecz jest niepojęte.. Jak można w erze varu tak wydrukować wyniki meczów?!
0
Człowiek spłakany po skokach i zamiast pewnego 3:0 totalny chaos..
Każdy sobie ale ich tam Hans zjebi* w przerwie :)
0
Boże Yamal jak tak można..
0
- w uj dziwny skład
- murawa
- sędzia który pozwala a rzeź, 5 minut dwa stemple na żółte, faul Casado to jest czerwień
- Atleti na piździ* my jak na treningu
- dramatyczna forma obrony takie same akcje szok
Myśleli że ten mecz sam się ugra jak z jakimś Elche czy co :D
2
Nie pamiętam kiedy dostaliśmy tak na pizd*
4 do przerwy to chyba jakiś rekord 50 letni i to całkiem zasłużenie..
1
Już by sobie Ronny mógł śmigać.. Kurde gramy mecze co 3 dni.
3
Ależ to jest obrzydliwy paskudny twór.. Tfu!