1

- na UJ my gramy 3 ŚO?
- nie zrobiliśmy akcji to ustawienie jest totalnie bez sensu Lewy z przodu a za nim 6 chłopa w jednej linii
- nie oddaliśmy strzału XD
- piękne hymny
- Dawaj Oskara
- pierdole** Borka mnie dobija co ten chłop gada..
- Mati kaszkiet Kesz najlepszy zawodnik Albanii ale betonowy mur z Porto dał lepsze podanie
Wstyd :D

1

Żeby czasami tam Rózgi nie dostał za Oskarka :D

0

Ferminek coś dzisiaj zayebie z daleka :D

1

Cancelo, Martin, Bernal genialny mecz, niezły Olmo i uwaga bardzo dobry mecz sędziego praktycznie tylko 2 lekkie błędy przy aucie i rożnym.
Młody w kratkę, na 2 połowę rotacje Casado Araujo czy Gavi na 15 minut! :D

0

Zajmuje się ktoś może lodami?
Mam świetny punkt widzę że taka używana maszyna lata plus minus 30 tysięcy. Możecie coś polecić szukać jakiejś polskiej firmy?

1

@Lionel_Messi10 Przed chwilą dałem 2 do przerwy czekam na mecz i czytam takie coś XD

0

Donnaruma 1 bramka, po co bramkarzowi ręce? XD 2 bramka po co ten krok w tył, mucha :D
To co zrobił Valverde przeczy jakiejkolwiek fizyce ja już chyba w nic nie wierzę albo wierzę we wszystko szok!!!

7

Za kilka dni Sevilla u siebie nie wiem kto tam zagra chyba Barca B..
Ferran po wejściu 2 akcje 5 fikołków ale mamy totalny zjazd :D

0

Komentarz usunięty

0

Jeszcze te rożne które ledwo dolatują w pole karne..
Już serio lepiej zagrać na krótko Yamal albo Pedri coś dogra.

0

Ogólnie straszna padaka, fizycznie nas zjadają narazie
Lewy mls, Raphinia narazie nic, Bernal zmęczony, Pedri osamotniony, Yamal sam
Araujo przy rozegraniu to musi 5 minut pomyśleć a na ławce takie asy jak Olmo czy Ferran..
Może po przerwie faktycznie trochę siądą ale my wyglądamy jak po maratonie nie oni.

0

Hans nam gotuje, gotuje rosołek a nie ma ani kurczaka ani włoszczyzny :D
Kontuzje zmęczenie przepychamy mecz, Raphinia czy Pedri zagrali tylko po 30 min. Dzisiaj wylot do Anglii i nie będzie wcale tak łatwo jak się każdemu wydaje..

Końcówka sezonu wiadomo chciałbym żeby Barca zgarnęła wszystko ale ciekawe jak patrzą na to poszczególni piłkarze, za 3 miesiące mamy mundial!!!
27 marca a więc 3 tygodnie i Messi staje na przeciwko Yamala w finalissima zaczynają się mega emocje :D

6

- Olmo i Ferran to nawet nie sabotaż to jakiś żart
- Rash słabo, Yamal zmęczony
- pomoc defensywna
Wejdzie Pedri Raphinia może Lewy i Ferminek ale jak tu rozłożyć siły jak co chwilę gramy masakra..

3

Oficjalnie: kible w szatni gości się zapchały :D

5

Nawet jak się nie uda ale kurw* OGIEŃ!!!
Duma z chłopaków!!!!!!!!!!!!!

0

Jakby to dotyczyło Niemca Rudigejra czy jak on tam ma to wiadomo co o tym wszyscy myślimy.. :D
Ale Rodrygo poniekąd szkoda mundial za 3 miesiące.

1

Vini dalej zabawia się z chorągiewką :D
Strata punktów na Celcie, wpierdo* od City i szukamy trenera XD

2

Ale co redaktor Święcicki poprowadził dzisiaj Getafe :D

2

Co za zajebist* mecz!!!
Nie lubię poniedziałku? :D

3

60 mógł odrazu doliczyć XD

0

Ale urwał !!!!!!!!!!!!!!!
Ale to było dobre :D

2

Czerwona bez varu a tu kurła nic hahahahhahaha

3

Fajnie jakby Mou pod dymił i jutro Benfica nie wychodzi na mecz, walkower :D
Dzieci w podstawówce się wyzywają od sępów czy debil** na boisku XD
Nie ma dowodów, postępowanie w toku ale uj jesteś chłopie zawieszony hahahaha :D

Najlepsze że tu totalnie nie chodzi o rasizm tylko Vini to totalny idiota, ja się wcale nie zdziwię jak kibice realu go jutro wygwiżdżą ten się popłacze i zejdzie z boiska :D

0

Dokładnie to co w tamtym sezonie, dołek kondycyjny dołek formy brak zmienników i kontuzje.



Ale to co te skurwie** z gwizdkami robią drugi mecz jest niepojęte.. Jak można w erze varu tak wydrukować wyniki meczów?!

0

Człowiek spłakany po skokach i zamiast pewnego 3:0 totalny chaos..
Każdy sobie ale ich tam Hans zjebi* w przerwie :)

0

Boże Yamal jak tak można..

0

- w uj dziwny skład
- murawa
- sędzia który pozwala a rzeź, 5 minut dwa stemple na żółte, faul Casado to jest czerwień
- Atleti na piździ* my jak na treningu
- dramatyczna forma obrony takie same akcje szok
Myśleli że ten mecz sam się ugra jak z jakimś Elche czy co :D

2

Nie pamiętam kiedy dostaliśmy tak na pizd*
4 do przerwy to chyba jakiś rekord 50 letni i to całkiem zasłużenie..

1

Już by sobie Ronny mógł śmigać.. Kurde gramy mecze co 3 dni.

3

Ależ to jest obrzydliwy paskudny twór.. Tfu!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?