jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jutro albo jeszcze dzisiaj wyjadą grubo z tą Nigierdą :D
0
Uuuuu to Twoja wina Twoja wina uuuuu bez hepi endu smutny finał :D
3
Tańcz chłopaku to ci się należy!!! :D
0
Jeszcze bydło madryckie na koniec, byle moja wina został na przyszły sezon :D
1
@Aragorn33 Var powinien sprawdzać takie sytuacje w przypadku gola.. 2 bramki dla realu przepchnięte kino :D
3
Póki nie wprowadzą 1, 2 varów dla trenera danej drużyny to jeba var i real.
Przecież w 1 połowie jest więcej kontrowersji niż u nas przez 2 połowy zgadnijcie na czyją korzyść :) real to bierze dzisiaj.. Rudiger najpierw piłka ręczna przed polem karnym później rzuca przez ramię chłopa przy rożnym a na koniec się wpierdal* bez piłki kontra gol XD
Olise porównany do Yamala? Yamal przyjmuje piłkę z chłopem na plecach i objeżdża trzech Olisadebe sobie może strzelać w lidze niemieckiej po 30 bramek :D
0
@Cvzx 1 przyjęcie i jest odrazu faul chłop do niego leci z wyciągniętymi rękoma i go ciągnie za bety sędzia oczywiście nie widzi var to samo..
2
Jestem ciekawy ile razy Pedri był dzisiaj ciągnięty sprowadzany za koszulkę.. To samo tyczy się Yamala, przyjęcie chłop go popycha i akcja toczy się dalej.. Ani jednej żółtej kartki przy tylu faulach.
Jakim cudem cofnęli faul Gaviego? Bo ten ślepak najpierw pokazał że nie ma faulu tylko aut dla nas. Var wjechał z czerwoną kartką po czym on pokazał żółtą i zmiana decyzji na faul dla Atleti? XD
0
@Encore Ty jesteś ślepy człowieku.
Popatrzcie cały czas gdzie jest piłka, jakby ten Sroloch nie zahaczył o nogi Garcii to Kunde by to wyczyścił.
42
Był w 1 połowie, później nie miał siły bo musiał rozegrać 90 minut z mocarnym Espanyolem..
1
Pójdzie do Włoch, Anka sobie potańczy flamenco z z młodymi chłopakami :)
0
@KrwawiaceoczyVEB Pamiętam jak takie bramki w tamtym sezonie były uznawane bo piłka odbijała się od obrońcy. Odeszli od tego przepisu czy co?
8
@Encore To ten chłop go nie popycha dwoma rękami? Olmo z głodu pada?
1
Dokończyć ligę którą mamy praktycznie wygraną
Nayebać realowi po drodze
Obojętnie czy Bayern czy PSG wygra ligę mistrzów
Czekać na mistrzostwa
Hans mówił przed sezonem że potrzebuje transferu ŚO, ten Andersen przez cały sezon pisze 8 część dziewczynki z zapałkami czy co?
Hajs na transfery dla Hansa bo jest bida!!!
0
@19Riki20 Obejrzyj sobie to jeszcze raz jaka czerwona kartka?!
Nie dość że Srolot się wpieprzył w tor biegu Garcii, Kunde był zaraz obok to nie jest czerwona kartka!!!
1
Dobrze że nie mamy nawet tych 30 milionów na Rashforda XD
1
Dobrze że Yamal grał cały mecz z Espanyolem i znikł w 2 połowie bo nie miał sił..
To samo Pedri.
9 punktów przewagi nad tymi baranami ehh.
0
Ta czerwona kartka przecież tam KUNDE jest obok biegł z nimi..
1
Za chwilę ten z Atleti co faulował na koniec zrobi żółtą i znowu będzie to samo co z Koke.
Co za jakieś idiotyczne przepisy żeby dawać jak najmniej kartek w 1 połowie!!!
5
Kolejny niedojebany sędzia!!!
Każda sporna sytuacja na stronę Atletico, nie ma karnym na Olmo za chwilę Olmo identycznie w środku i jest faul dla Atletico, Fermin nabił chłopa nie ma rożnego, nie ma kartki na koniec przy faulu..
Kolejne kurwa budowanie błędnych decyzji które może odwrócić całkiem mecz. Dlaczego nie było varu przy karnym??? To nie jest mecz u puchar tymbarka każda taka sytuacja powinna być powtarzana!!!
Tym bardziej uj strzela że mieliśmy jeszcze 2 zajebiste okazje Atleti tylko jedna kontra..
0
Może bardziej ustawienie pod pressing i grę kombinacyjną?
Lewy+ Rash to jest zawsze dużo miejsca na skrzydle i wrzutki może jednak dobrze to Hans podzieli?
Ale dziwne że Lewy siedział na ławie przez weekend a teraz znowu ława. Jakiegoś tragicznego meczu nie rozgrywał z Atleti do czerwonej kartki..
1
@Lionel_Messi10 Oczywiście każdy oczy skierowane na Raphinię :D
0
Raphinia zagra?
Cancelo dostał w końcu tą żółtą po meczu czy może grać?
0
@LukaszFan Druga połowa może spaść :D
5
@Szklaner Całe moje dzieciństwo, patrząc teraz na Panią Gabrielę ale to była laska :O I takie naturalne ciepło od niej bije klasa! :)
0
@Szczygiel06 To może jakiś modzik do Gothicia, niedługo remake :D Ja cisnę teraz Archolos pod łucznika :D
0
@mordini123 Myślałem że wszystko naraz dzięki :D
1
Fury
Gamrot
Ksw Mamed o pas?
Czy to już po walkach o której mniej więcej walczą?
1
@LukaszFan Jak odpadniemy za kilka dni z ligi mistrzów do maja będziesz miał mecze co tydzień.. Dzisiaj nawet możemy PRZEGRAĆ!!!
Najważniejszy mecz mamy z Atleti w LM a to jest zwykły mecz o 3 punkty..
3
real odrabia 1 punkt do Barcelony a wy się cieszycie :D