jedrek7000
Dołączył/a: styczeń 2015
Ziębice
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Coraz bardziej podoba mi się real :D
Jak zgubią punkty jutro Yamal Pedri oraz cała reszta podstawowego składu nie powinna nawet się rozgrzewać..
0
@ranger3120 Grałem kilka miesięcy do tyłu.. Co serwer czy jakieś zmiany miałem kozacką wioskę i inni gracze ją całkiem zerowali :D
0
Jakaś ciekawa gra przeglądarkowa?
1
@escarabajo + nie wiem 8/10 zmian var opóźnianie gry doliczone po 3 minuty XD
1
@maroon Pomocni jak zawsze :D
0
Szukam pracy za granicą :D
Może u was w firmie gdzieś są potrzebne osoby? Przeglądam oferty 12-15 euro brutto więc na rękę po odliczeniu zakwaterowania itp nie zostanie 2000 euro. Może polecicie jakąś firmę albo agencję?
1
@Arkadio90 Yamal mu podał 2 takie piłki że dziecko by chociaż 1 trafiło.. Nie mówiąc o pozostałych sytuacjach.
0
@kamiVeB Garcia świetnie grał w obronie w 2 połowie nie wiem dlaczego Hans go wystawił w pomocy dzisiaj.
2
W sumie co z tą akcją przed bramką na 0:2?
Yamal 2 razy reklamował rękę Olmo był popychany to jedna i ta sama akcja nie było żadnej powtórki..
0
@Roobo Kompletnie nie wiem po co Eric grał w środku w 1 połowie.
0
@patrykzmc2000 Chłop odwalił bo ma kontuzję XD
0
On nawet rożnego z 5 metrów nie widział.
Każda decyzja tego pajaca na korzyść Atleti..
0
Grube zmiany idziemy z nimi na wojnę w 2 połowie :D
0
Cubarsi poprostu biegł nie zrobił ruchu nawet, tamten chłop się wpieprzył w jego tor. Swoją drogą on na bank by nie doszedł do tej piłki bo by wyleciała na aut sami sobie robimy..
1
Nie wiem po co np Garcia dzisiaj gra/grał w środku pola.. Martin bardzo mało zwrotny dziwne decyzje ze strony Hansa.
2
Dobrze że Koke dostał drugą żółtą kartkę..
Cyrk nie sędziowanie, Rash 3 setki i dalej nic :D
0
Idzie wiosna, staje sosna :D
0
Jak jest? Jest dobrze bo to impreza a nie pogrzeb! :D
1
Na miejscu Hansa śmiało można dzisiaj rotować nawet remis jest spoko w kontekście meczu w LM..
4
Maaajorkaaaaaaa eksisi emouszyn ooooooooooooo dez Majorka!!! :D
0
@R10MatiG Mecz można wygrać przegrać lub zremisować :D
Więc jakieś 33,33333333333333 %
1
Ile minut grali teraz zawodnicy Atletico?
Fajnie ktoś podsumował samą reprezentację Hiszpanii i naszych zawodników. Ciekawe czy Atleti też dostało tak po tyłkach.
0
Wojtek pewnie wyszedłby do piłki na 2:1 myślę że w końcówce też by przytrzymał parę razy piłkę a nie podawał na konia..
10
Co do sędziego który sędziował w jedną stronę. Decyzja przy drugiej bramce. Ale dlaczego ten blondynek co dostał po jajach nie dostał 2 żółtej? Dlaczego nie sprawdzał nawet karnego tam jest ewidentna nakładka? Var przy naszej bramce trochę jak przy meczach Barcy szukanie spalonego na siłę bo tam był kilometr..
0
Teraz to tylko Berkowicz może ruszyć :D
4
- gramy jeden z najlepszych meczów od lat
- kreujemy sytuację prowadzimy grę
- bramki z dupy
- jeban* sędzia
Dla całej Polskiej piłki ogromny krok wstecz. Ostatni mundial Lewego czy Zielińskiego, początek Oskara, złość i wkur* naprawdę graliśmy świetnie..
2
Bastoni- Araujo ale to będzie chodziło :D
1
Nic ta szwecja nie gra mieliśmy 3 zajebiste okazje..
Główny zrobił im bramkę masakra!!
2
Jan Bednarek po meczu z Mołdawią: Myślę, że byliśmy już głowami na wakacjach
Nie wiem o czym myślał dzisiaj :D
3
Może przesuńmy profesora Bednarka do przodu? Będą prostopadłe przyjęcia piłki XD