jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Marcelo zaro zakończy ten mecz.
0
@budel17 Jeszcze peseze
0
Real same piękne akcje lecz gdy stracił bramkę to nie był dobrze rozegrany wolny tylk Real został zaskoczony. Kolejne 90 minut słuchania podniety kibiców białych.
5
Bałwanek kartka cuda panie cuda
0
@macio_944 Chyba że rozmawiali o sztabie szkoelniowym i nie był to sztab Komana
2
@socha Kupili przecież Artura po czym wymienili na jeszcze większego magika. Jezu że ten dzban bartolomeu się tak długo utrzymał na stołku.
0
Powiem wam że tak na 90 procent jestem pewny że Real jutro wywali się na pysk. Dlaczego mam takie przeczucie to cholera wie ale piniondze postawie.
4
@koksik2700 No to jak przedłużył to teraz już na pewno wróci.
2
@VamosRakieta Następny złom na stronie.
0
@Jakchcesz O 100 że będzie ciągle to samo o Depayu.
0
@donleo12 Bartolomeu już ni ma. Tak tylko Ty byś chciał aby Barca nie wygrała.
0
@Transu96 Wiadomka przedłuży o rok aby móc skorzystać z prawa Webstera
2
@tadzik447 Oczywiście że tak.
0
Ramos dziś będzie czerwony, wcześniej przy wywrotce już kopał przeciwnika. Nie da rady łeb dzisiejszego wieczoru.
0
Rudi szedł jak puma.
0
@LuisSalvanoCzy ty właśnie napisałeś że czegoś nie stwierdzasz. Chłopie litości.
1
Koman wpuść tego Dembele przecież oni są otwarci po prawej stronie jak słoik po ogórkach
1
Gdzie są zmiany
0
@El Plutoninho Pewnie że nie bo woli pieniądze. Dembele jednak potrafi minąć przeciwnika.
0
Gość który potrafi minąć zawodnika zrobić różnice siedzi na ławie i pewnie wejdzie zaraz po Roberto czyli w 87 minucie.
0
Bardzo ważny jest również jutrzejszy mecz Sewilli ponieważ jeśli wygrają będą szli na noże z Realem. Nikt o nich nie mówi a oni po cichutko mogą zgarnąć tego majstra.
0
Przecież to był najsłabszy zespół jaki pozostał białym do końca sezonu. Jeśli my nie zgubimy punktów to będziemy świętować jestem tego pewny. Wiem wiem jeśli.
0
Tak dla większej beki niech jeszcze pierwsza czwórka w tej kolejce zremisuje i wszystko wyjaśni się za tydzień.
0
@masq Nie podlizuj się zielonego nie będzie.
1
@Gaz Sprzedać póki można.
1
@JimMorrisonFCB A o który mecz chodzi?
0
Jo się pytom gdzie som gory i żarcie
0
Bałwanek chociaż raz nie symuluje.
1
Polsat mnie wykończy z tym głosem kur... co za pyprusy.
0
Czy tylko ja mam głos trochę szybciej niż obraz?