jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jedrek7000 Podobno to ja w sobotę w totka wygram ale roboty nie rzucę.
0
Zaraz łoniaki zamknie ten mecz.
0
Jeszcze kibla po zewnętrznej nie obsrali ale narta na gaciach już jest spora.
3
Jeszcze tylko 20 minut.
1
Ułożenie ciała sugerowało potencjał na piękną bramkę. Nosz ...... mac
1
Marcelo pracuje na transer do ekstraklasy.
0
Bałwanek siata a ten mi się podnieca jak popracowali, no pięknie nawet nie odebrali mu piłki we dwóch. Normalnie porzygać się idzie.
1
@POLAK12345 W pierwszej minucie zgredek powinien zobaczyć 1 żółtko.
0
@Commando Szczególnie w tenisa stołowego.
0
Gdyby był ktoś zainteresowany Stal Ostrów zaraz zaczyna półfinał na polsacie w Fiba Europe Cup.
0
@patrickjacob On ich do San Escobar powysyła.
0
I to się nazywa wylew.
0
@Ronaldinho10VB poproszę, rozumiem że w TV nigdzie nie ma
0
@Ronaldinho10VB Gdzie pokazują?
0
@tristan87 Toć to ziomek Bońka jest i wszystko jasne.
2
@Crakitic Dlatego napisałem na dzień dzisiejszy :)
3
Jaki jest wasz ulubiony napastnik na dzień dzisiejszy? Mój to Negredo:)
0
Zgredek został jednak zajechany to musiało się tak skończyć.
1
@Explode Wieczysta może się pokusi.
1
@LuisSalvano Ten cały Jaras o nic nie płacze tylko pokazuje że robisz sobie z gęby dupę. Przy każdej transakcji na się pomaga otrzymujesz informację zwrotną na @ jak również przy rocznym rozliczaniu otrzymujesz pit który możesz odliczyć.
1
@Dankhog Normalny użytkownik po przegranym zakładzie informuje wygrywającego że przegrał i wysyła potwierdzenie przelewu tak to powinno wyglądać honorowo. Po roku gość mi pisze że przelał miliony na siępoamga.pl i mam nie płakać o 100 zł. Oczywiście żadnego potwierdzenia nie dostałem.
0
Wszystkim którzy tak kochają Getafe przypominam że już po meczu. Życzę tym dziadom spadku.
0
Zgredek na ban coś cpie, w tym wieku a zaiwania jak dzik.
2
Jest po północy więc życzę spełnienia marzeń w tę piękna niedzielę a chyba prawie wszyscy na tej stronie mamy te marzenia podobne.
1
Jak świetnie było zobaczyć szczęśliwego Pjanica podczas celebracji.
4
Pięknie się Griz zachował przy pierwszej bramce. Wybiegał z takiej strefy że obrońca to zgłupiał jak go zobaczył przed sobą.
1
Po przerwie Bąbel aby rozruszać skrzydełko i ich pykniemy.
1
Sędzia wytarł sobie chyba dupe karkami.
0
@TheMefju Dziękuję dobry człowieku.
0
Jest gdzieś w telewizorni MC