hasan 7
Dołączył/a: grudzień 2011
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle Z pewnością tak uczynie ojcze dyrektorze.
0
@Rust_Cohle Sam bym coś rozwalił. Tęsknię za koncertami na żywo i porządną rozpi***uchą.
2
Sąsiedzi pewnie mnie w tej chwili nienawidzą. Na Canal+ leci koncert Metallici a u mnie WSZYSTKO na FULL.
Jak ja chce na koncert !!!!!!!!
1
@Jakchcesz
Mogę jeszcze polecić Funny Games ( oryginał ) i Tajemnice Los Angeles,bo Milczenie Owiec czy Psychoza jest Ci znana.
2
@Jakchcesz
Siedem
0
@July_6_BcN
Hmmm.....coś w tym jest...
Jednak z dwojga złego - byle NIE Messi. Jemu to przeszkadza.
1
@July_6_BcN
Słuszna uwaga.
1
@July_6_BcN
Jest jednym z kandydatów. W tej chwili opaskę przekazanym Pique lub Albie.
0
@Striker
Dla mnie Leo nie powinien nigdy dostać opaski.
Sądzę ze dla niego to tylko obciążenie.
3
Pewnie zostanę zbluzgany ale dla mnie to spotkanie które dobitnie pokazuje że opaska kapitana nie powinna być na ramieniu Messiego.
0
@Ghostface
Rozumiem ale nie podzielam zdania. Może dlatego że Cień czytałem jako pierwszy....
Mam nadzieję ze kiedyś zekranizują powieści Zafona ale nie w Hollywood.
1
@doc
Warto dodać że jest to nie tylko spór o światopogląd. Przede wszystkim tą decyzją odebrano prawo do samostanowienia,co jest zaprzeczeniem podstawowych praw obowiązujących w demokracji.
Co do kleru uważam że dawno temu stracili wpływ na duszę wiernych więc żądają prawa do ciała.
1
@Ghostface
Największe wrażenie z całego cyklu zrobił na mnie "Cień Wiatru". Świetnie napisani bohaterowie (Fermin jest kibicem blaugrany),intryga,tajemnica i wciągającą przygoda. Najsłabiej oceniam " Grę Anioła" choć i ona ma swój urok.
1
@clyde
Labirynt duchów C.R Zafona oraz Plaga Mieczy M. Camerona.
A jestem w trakcie prozy Liana Herna Pan Ciemnego Lasu
0
@pax
Dwie pieczenie przy jednym ogniu. Zasłona dymna by nie powiedzieć że dywersja dla fatalnej sytuacji w kraju i ukłon ( oraz spełnienie obietnicy wyborczej ) w stronę kleru. "Lepszego momentu" dla siebie wybrać nie mogli.
0
@Munio
Najpierw zastanów się ile chcesz wydać.
0
Jako culé nie chciałem,żeby Puyol odszedł.
0
Przeraża mnie bajzel w moim klubie...
To już nawet nie brak profesjonalizmu a zwykłe partactwo.
1
Na ocenę poszczególnych graczy trzeba poczekać, bo co tu po trzech meczach oceniać.
W minionym okienku transferowym najbardziej denerwowało i wciąż mnie drażni nieporadność Barcy na rynku. Odnoszę wrażenie że wszystko było na chybcika,bez planu,ładu i składu,takie łatanie konającego. No i do tego wyjątkowo paskudna atmosfera ktora temu towarzyszyła. Na szczęście choć w części pozbyto się problemów ale balast wciąż pozostał. Na dodatek ośmieszono się przy "próbach" sprowadzenia Depay-a i Garcii. Do tego dochodzą kwoty uzyskane za własnych zawodników. Już od bardzo dawna twierdzę że blaugrana ma rękę w nocniku ale po tym okienku transferowym to tkwi nawet nie po łokieć a po uszy.
0
@IronSanHybrid
Niedaleko posesji moich rodziców jest dokładnie taki sciek,to obok deptaku z parku. Myślałem że jesteś z tego samego miasta. Dlatego pytałem.
0
@IronSanHybrid
Skąd masz to nagranie?
0
@koksik2700
Fakt,piwo z beczki ( zwłaszcza porter) jest dużo lepsze niż te z butelki. Zresztą od jakiegoś czasu Żywiec robi lepszą muzykę niż piwo ;))
0
@messiandiniesta
Z pewnością masz rację. Było siedem lat grubych, będzie i siedem chudych. Choć nie przypominam sobie by drużyna i caly klub tak mnie odpychała,a byłem przy nich jak dostawali łupnia od Dynama Kijow (0-7 !!!) czy wczesniej od Milanu w finale LM.
0
@Chwytliwy
Semantyka pozostaje ta sam a kolega raczej nie zrozumiał o co mi chodziło....
0
Chciałem doktoryzować się nad przyczynami obecnego stanu rzeczy w Barcelonie a niemalże całkowicie zapomniałem o najważniejszym - dlaczego kibicuje blaugranie.
Wierzę że piłka nożna to coś więcej niż stalowe płuca i żelazna kondycja,że to coś więcej niż 90 min.biegania za przysłowiową skórą, że to cotygodniowe święto dla mnie. To dawała mi katalońska drużyna ...no właśnie dawała. Nie będę się rozwodzić nad przyczynami bo jak na dłoni widać że król jest nagi (no może poza samym królem ) ale pierwszy raz jak jestem z klubem z Camp Nou ich pojawienie się na murawie nie powoduje u mnie emocji ale zobojetnienie. I właśnie to boli mnie najbardziej - że sama Barcelona odebrała mi radość z jej oglądania.
0
@gustav111
Jak to dają?!?
Nie wiedziałem że PIS coś wydaje na nas z własnej kieszeni. Dają, śmiechu warte.... Żeby komuś coś dać muszą komuś coś zabrać. Rząd nic nie posiada,nie produkuje,nic nie sprzedaje....więc nic NIE MA. Jest jedynie dysponentem publicznych,wspólnych pieniędzy.
0
Człowiek zapałka ......
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
29
Jadę po pompę do brudnej wody do budowlanego marketu. Na parkingu zatrzymuje się na miejscu zarezerwowany dla rodzin. Jeszcze dobrze nie wysiadłem a kobieta która obok pakowała jakieś kwiaty do bagażnika jak się na mnie nie wydrze. Krzyczy że nie mogę tu parkować, że zabieram innym "mamusiom" miejsce bo to dla nich (!!!) że samce juz tak mają, kto mi dał prawo jazdy,ludzie się gapią i coś tam zaczynają buczeć pod nosem. W pierwszej chwili chciałem się tłumaczyć ale ....
Podszedłem do tylnych drzwi i wypinam córkę z pasów a syna wyjmuję z fotelika. Pytam ją czy ojciec to też rodzina. A ona mi na to ... środkowy palec.
No ręce mi opadają ........
Szkoda że nie powiedziałem jej że jako samiec będę dziś oglądał mecz i jeszcze piwo sobie wypije.
1
Nawet jeśliby Neymar przyszedłby za darmo w pokutnym worku i z przeprosinami,zrezygnowałby z pensji czy nawet gwarantował puchar Europy nie chce go ponownie oglądać w koszulce blaugrany. I nie dlatego że odszedł a ze względu na to jak to zrobił.
Kto się raz sprzedał,tego zawsze kupisz. I nie mam na myśli ceny.