0

O sporej liczbie możliwości (...) w zestawieniu z D. Suarezem - bardzo dobry przykład użycia oksymoronu w tekscie.

0

Nie wiedziałem ze Portugalczyka pozyskano na zasadzie lisingu :)

8

Kto podpisuję takie umowy?!?
To tak jakbym płacił producentowi samochodu za każde dodatkowe przejechane kilometry.

1

To nie róż, to łososiowy kolor (sic!).
Tak mówi moja Pani a w sprawach koloru nie będę z nią polemizować. Podobno znam tylko siedem ;)))

0

Uff.......


Pierwszy udany transfer ;)

0

To jaka miała być ta ligowa rzeczywistość?

0

Hiszpańskie pismaki są jak konie w cyrku. Mają klapki na oczach (Coutinho) i biegają w koło (walkuja ten sam temat).
Co musi zrobić Eriksen żeby te matoły (z zarzadem na czele) dostrzegli w nim najlepsze wzmocnienie środka pola. Potem będzie płacz i zgrzytanie zębów jak Duńczyk zastąpi przescieradlom Modricia.

0

Wczoraj, z racji wolnego,siedząc w ulubionym barze,rozpoczęliśmy dyskurs o najlepszej jedenastce blaugrany w przeciągu ostatnich dekad (w moim przypadku to już 27 lat). Ciekawi mnie Wasza opinia w temacie.

0

Wreszcie! WRESZCIE! Oby to nie była kaczka dziennikarska.

0

Już tak zrobiłem ale bez rezultatu. Zonk!

0

Mam pytanie do la ramblowiczow. Gram w Empire Four kingdoms i nie potrafię zaktualizować gry. Pytałem twórców ale otrzymałem enigmatyczna odpowiedź. Ktoś spotkał się z podobnym problemem? Wersja na androida.

0

W akcie sprzedaży Neymara MUSI znaleźć się antyrealowa klauzula.

0

Też uważam że Eriksen to najlepsza z opcji. Rzecz w tym że "nasz" zarząd od dawna nie kieruje się aspektem sportowym podczas naboru zawodników w pierwszej kolejności. Zresztą popatrz jak długo czekaliśmy na wzmocnienie obrony. Oby nie stalo sie tak w przypadku rozgrywajacego. Mam tez przekonanie graniczące z pewnością że na obecną chwilę Ney jest ważniejszym transferem(z pewnością dla zarządu ).

0

Zgadzam się. Jesień średniowiecza, palnikiem!!!!

0

Powinna być jeszcze jedną odpowiedź w tej "ankiecie" - Tak ale za 400 baniek ;D

22

Po pierwsze: FC Barcelona
Po drugie: FC Barcelona
Po trzecie: FC Barcelona
Nie ma nikogo nad klub!

1

Nie wierze ale obym był się mylił.

0

Fakt nie do obalenia ale uważam że potrzebujemy kreatora gry. Eriksen jest dla mnie najlepszą z opcji.

0

Jeśli ograniczamy się do podań to z pewnością masz racje. Z pięciu najsilniejszych lig to Duńczyk ma najwyższą średnia podań otwierajacych drogę do bramki(ostatnie podanie ). Od kampania piłki w środku NIC nie wygramy. Zresztą wystarczy obejrzeć kilka jego meczy by zrozumieć o czym pisze.

7

Dla mnie od dawna TYLKO Eriksen. Polecam przejrzeć jego statystyki,zwłaszcza te odnośnie ostatniego podania i tworzenia sytuacji bramkowych. Duńczyk i nie trzeba więcej transferów.

0

Dobra wiadomość.

0

Już chyba nic mnie nie zaskoczy.

7

Dorzucę się do transferu Eriksena,żeby tylko trafił na Camp Nou. Ktoś jeszcze chętny?

0

Jest tylko jedno pytanie. Za ile?
Choć znając "umiejętności" naszego zarządu to zarobią na waciki.

0

Semper fidelis blaugrana....
Dzisiaj...
Jutro...
ZAWSZE...

1

Niech chociaż jedna informacja tego typu okaże się prawdziwą i oby to była ta! Od pięciu lat czekam by Eriksen zagrał w barwach blaugrany.

0

Po czym poznać WIELKOŚĆ drużyny?
Wstaje z kolan i robi swoje.

1

Memento Mori PSG....

4

Mam rozumieć że idea nie pozwoliła wam biegać, nie wydała dyspozycji o zaangażowaniu,nie dała sygnału do walki!?

Im więcej tego rodzaju tłumaczeń,tym większe moje przekonanie że Barca utopi się we własnym sosie.

0

Z pewnością "nowa miotła" wniesie nieco świeżości,zwłaszcza na początku ale osobiście nie wierzę że jest to lek na bolączki blaugrany. Zwłaszcza gdy padają informacje o niezadowoleniu z trenera i braku wiary w jego osobę (mega właściwy moment na tego typu dywagacje ze strony drużyny ).
Ciekawe jakbym skończył podważając (nie mylić z krytyką ) autorytet szefa....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?