hasan 7
Dołączył/a: grudzień 2011
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O sporej liczbie możliwości (...) w zestawieniu z D. Suarezem - bardzo dobry przykład użycia oksymoronu w tekscie.
0
Nie wiedziałem ze Portugalczyka pozyskano na zasadzie lisingu :)
8
Kto podpisuję takie umowy?!?
To tak jakbym płacił producentowi samochodu za każde dodatkowe przejechane kilometry.
1
To nie róż, to łososiowy kolor (sic!).
Tak mówi moja Pani a w sprawach koloru nie będę z nią polemizować. Podobno znam tylko siedem ;)))
0
Uff.......
Pierwszy udany transfer ;)
0
To jaka miała być ta ligowa rzeczywistość?
0
Hiszpańskie pismaki są jak konie w cyrku. Mają klapki na oczach (Coutinho) i biegają w koło (walkuja ten sam temat).
Co musi zrobić Eriksen żeby te matoły (z zarzadem na czele) dostrzegli w nim najlepsze wzmocnienie środka pola. Potem będzie płacz i zgrzytanie zębów jak Duńczyk zastąpi przescieradlom Modricia.
0
Wczoraj, z racji wolnego,siedząc w ulubionym barze,rozpoczęliśmy dyskurs o najlepszej jedenastce blaugrany w przeciągu ostatnich dekad (w moim przypadku to już 27 lat). Ciekawi mnie Wasza opinia w temacie.
0
Wreszcie! WRESZCIE! Oby to nie była kaczka dziennikarska.
0
Już tak zrobiłem ale bez rezultatu. Zonk!
0
Mam pytanie do la ramblowiczow. Gram w Empire Four kingdoms i nie potrafię zaktualizować gry. Pytałem twórców ale otrzymałem enigmatyczna odpowiedź. Ktoś spotkał się z podobnym problemem? Wersja na androida.
0
W akcie sprzedaży Neymara MUSI znaleźć się antyrealowa klauzula.
0
Też uważam że Eriksen to najlepsza z opcji. Rzecz w tym że "nasz" zarząd od dawna nie kieruje się aspektem sportowym podczas naboru zawodników w pierwszej kolejności. Zresztą popatrz jak długo czekaliśmy na wzmocnienie obrony. Oby nie stalo sie tak w przypadku rozgrywajacego. Mam tez przekonanie graniczące z pewnością że na obecną chwilę Ney jest ważniejszym transferem(z pewnością dla zarządu ).
0
Zgadzam się. Jesień średniowiecza, palnikiem!!!!
0
Powinna być jeszcze jedną odpowiedź w tej "ankiecie" - Tak ale za 400 baniek ;D
22
Po pierwsze: FC Barcelona
Po drugie: FC Barcelona
Po trzecie: FC Barcelona
Nie ma nikogo nad klub!
1
Nie wierze ale obym był się mylił.
0
Fakt nie do obalenia ale uważam że potrzebujemy kreatora gry. Eriksen jest dla mnie najlepszą z opcji.
0
Jeśli ograniczamy się do podań to z pewnością masz racje. Z pięciu najsilniejszych lig to Duńczyk ma najwyższą średnia podań otwierajacych drogę do bramki(ostatnie podanie ). Od kampania piłki w środku NIC nie wygramy. Zresztą wystarczy obejrzeć kilka jego meczy by zrozumieć o czym pisze.
7
Dla mnie od dawna TYLKO Eriksen. Polecam przejrzeć jego statystyki,zwłaszcza te odnośnie ostatniego podania i tworzenia sytuacji bramkowych. Duńczyk i nie trzeba więcej transferów.
0
Dobra wiadomość.
0
Już chyba nic mnie nie zaskoczy.
7
Dorzucę się do transferu Eriksena,żeby tylko trafił na Camp Nou. Ktoś jeszcze chętny?
0
Jest tylko jedno pytanie. Za ile?
Choć znając "umiejętności" naszego zarządu to zarobią na waciki.
0
Semper fidelis blaugrana....
Dzisiaj...
Jutro...
ZAWSZE...
1
Niech chociaż jedna informacja tego typu okaże się prawdziwą i oby to była ta! Od pięciu lat czekam by Eriksen zagrał w barwach blaugrany.
0
Po czym poznać WIELKOŚĆ drużyny?
Wstaje z kolan i robi swoje.
1
Memento Mori PSG....
4
Mam rozumieć że idea nie pozwoliła wam biegać, nie wydała dyspozycji o zaangażowaniu,nie dała sygnału do walki!?
Im więcej tego rodzaju tłumaczeń,tym większe moje przekonanie że Barca utopi się we własnym sosie.
0
Z pewnością "nowa miotła" wniesie nieco świeżości,zwłaszcza na początku ale osobiście nie wierzę że jest to lek na bolączki blaugrany. Zwłaszcza gdy padają informacje o niezadowoleniu z trenera i braku wiary w jego osobę (mega właściwy moment na tego typu dywagacje ze strony drużyny ).
Ciekawe jakbym skończył podważając (nie mylić z krytyką ) autorytet szefa....