1

U nas standardowo.... jak nie na celowniku, to panuje optymizm.

1

@norbi77
Tak, dokładnie

1

@norbi77
Setki godzin spędzone przed tv na przedniej zabawie :)))
Ktoś pamięta "tęczowy ogon" przy oddawaniu strzału :)

3

I te 150 milionów € to zapłacimy w banknotach z Monopoly :))

0

@KobeFR i @liber02
A ja nie rozumiem argumentu że napastnik (skrzydłowy) ma wpierw pressować?
Jest od zdobywania goli i z tego w pierwszej kolejności należy go rozliczać.
Idąc tym tokiem myślenia to ile goli musiałby mieć ŚO żeby był "prawdziwym" obrońcą?
A pomocnik np. ile asyst żeby być "prawdziwym" pomocnikiem?

3

Zakładając że mamy (sic!) takie pieniądze i gdybym mógł o tym decydować to wydałabym je na (w takiej kolejności) :
1. Środkowy obrońca
2. Napastnik (zostawiłbym Rashforda)
3. Boczny obrońca
Pozostałe fundusze (w końcu mowa o 130 milionach € ) "poświęciłbym" na spłatę umów z MtS czy Fatim.
Nie chce by Blaugrana kolejny raz popełniała ten sam (wiel)błąd co przy Dembele, Cou i Grizie.

3

@partymaker Pan Strejau 100 % racji.

2

@draxidox
Rozumiem Twój entuzjazm choć nie do końca go podzielam. Dla mnie SI to tylko narzędzie do pracy.
W pełni natomiast się zgadzam z tym że ciągle w Polsce, jak sam to określiłeś słusznie zresztą że wybierane są gówno studia,co najczęściej przekłada się na brak pracy.

3

Gorąco liczę że na pytaniu się nie skończy. Brać i tyle.

3

Więcej informacji o Realu Madryt niż o Blaugranie (?)

3

@Castro
Wiadomo o pieniądzach wprowadzonych z klubu w bardzo niejasnych okolicznościach i to jest powód do wstydu i samokrytyki z naszej strony.
Jeśli zostanie udowodnione że te sumy posłużyły do wpływania na, zaznaczam, jakikolwiek aspekt w meczach Barcelony klub musi zostać ukarany.
Narazie tych dowodów nie widać a obecna sytuacja to typowe rzucanie gó*nem w oponenta.

5

Ostatnio bardzo popularne są wszelkiej maści ankiety. Co wywołuje u Was większy śmiech :
1- (...) Dlatego też nasz klub zwraca się do UEFA o podjęcie, w ramach jej własnych, autonomicznych i niezależnych kompetencji (...)
2- (...) W piśmie tym klub poinformował UEFA o istnieniu istotnych dowodów (...)
3- (...) Real Madryt ponownie potwierdza swoje zaangażowanie w obronę podstawowych wartości sportu (...)

Mnie osobiście ostatni punkt, Real Madryt i wartości :)))))))))))

0

No bardzo kufa dobra decyzja arbitra.
A Mielcarski to komentator cienki jak sik węża.

5

Senegal też ma swojego Ferrana Torres :)

1

Znowu trampek na murawie :((

15

Mnie, jako kibicowi też się to nie podoba.
Co to ma być?!? Cztery kwarty!??!!
Komercjalizacja poszła za daleko.

1

@BISHBASHBOSH
Tak jak pisałem niżej, niezrozumiała dla mnie decyzja, choćby patrząc na ostani sezon obu zawodników.

2

Zakładałem że zostanie, przekonany jego statystykami, możliwością rotacji jaką daje w formacji ataku a przy obecnych realiach rynkowych również ceną. Po odejściu Lewandowskiego uznałem, jak widać (chyba?) niesłusznie, że Rashford będzie jedną z opcji na 9kę obok Ferrana.
Trochę niezrozumiała decyzja, tym bardziej że mamy sprawdzonego zawodnika w promocyjnej cenie.

1

Rozbawił mnie niemal do łez :)))) tytuł artykułu.

0

(...) - Sąd sadem ale sprawiedliwość musi być po naszej (białej) stronie.
To zdanie z kultowej komedii według mnie idealnie odzwierciedla sytuację.

2

@Safrani
Z czasów wojska pamiętam że dywersja czy sabotaż to działania wymierzone głównie w infrastrukturę wojskową i logistyczną.
Terroryzm to (według mnie) głównie działania psychologiczne (zarządzanie strachem) w oparciu o gwałtowny atak.
Bo czymś innym jest brak wody, ogrzewania czy elektryczności a czymś innym świadomość że możesz zginąć bo ktoś nosi materiały wybuchowe pod ubraniem albo wyceluje autem w twój dom.
W obu przypadkach semantyka pozostaje ta sama,ma na celu złamać nasz opór albo wprowadzić zamęt oparty na zastraszaniu.
A tak na marginesie bardzo zasadne pytanie,zwłaszcza w dzisiejszych czasach.

4

Ten też z pewnością uderzył się w głowę.

1

@clyde
"Peryferia" na HBO z Brolinem

20

Kolejny z bólem doopy....

2

Pacio Perez odpływa coraz bardziej.....
Może to ze względu na wiek albo poprostu włączył mu się tryb małpa z brzytwą.

1

@DJ6 Fakt, Ferran chyba pokłócił się z fryzjerem heheheh :))

1

Jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie paznokcie, rozczochraną grzywę a nawet zarost na twarzy przycinać :))

0

@Hektor16
Ręka dominującą trzyma broń białą.
Choć zestaw przetrwania podany przez Ciebie zamieniłbym na taki :
- gaz rurka
- piła łańcuchowa
- dwururka lub shotgun
:))))

0

@Kleps0n Chyba jak Stevie Wonder

0

Sedzia powinien zwrócić uwagę na to w jak żółwiem tempie Atletico wznawia grę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?