2

@Rastafarnianin
Też jestem zadowolony że było mi dane wychować się w latach 90tych.
I nie jest to tylko sentymentem.
Wtedy było jakby hmm.... prościej a dziś mimo że mamy dostęp niemal do wszystkiego i wszystkich żyjemy dalej od siebie niż kiedykolwiek.

0

Franek - baranek.....
Dalej nie mogę uwierzyć jak Holender koncertowo spier*olił sprawę

0

Patrząc na to co reprezentuje sobą obecnie USA śmiało mogę stwierdzić że to rak zachodniego świata.
Na szczęście wraca La liga i będę mógł denerwować się z innego powodu niż polityka :))

0

Plan?!?
Myślę że nie mają żadnego....

1

@Gary
Filmów do których nie wrócę jest więcej, jak choćby "Nieodwracalne".
Dla mnie dana produkcja (film, gra, książka) musi zmusić mnie do zastanowienia, postawić jakieś niewygodne pytanie. Poprostu zostawić coś po sobie.

1

@Gary
Rozumiem choć mnie akurat igły czy strzykawki nie napawają strachem za to byłem autentycznie wstrząśnięty nie samym uzależnienieniem czy tym co nałóg robi z człowiekiem ale jak bardzo można upaść i się upodlić.

1

@clyde
Trafna propozycja ale sam film to krety*nizm do potęgi i do tego ta scena z noworodkiem. To nie jest dobra produkcja, nawet nie marna za to bez wątpienia (i tylko) odpychająca.

5

@MesQueUnClub_87
Requiem dla snu

2

Nie za wcześnie na prima aprilis (?)

1

@pep71 Jeśli Kounde się ogarnie i wróci do właściwej dyspozycji to ja właśnie jego wstawiłbym na środek razem z Cubarsim a Erica na prawą obronę. Bo będąc szczerym nie wierzę że sprowadzimy obrońcę w zimowym okienku.

14

Kibice też chcą sprowadzenia obrońcy najwyższej klasy :)

1

@Romario87
No i tu mamy zderzenie z rzeczywistością. Flick oprócz tego że jest fenomenalnym trenerem to okazuje się że krawiec z niego równie dobry :))
Od dawna wiem że "król jest nagi" a kasa świeci pustkami.
I dlatego, o ile "nasze" szwagry nie przeszkodzą lub czegoś nie zawalą pokładam we Flicku pełną nadzieję.

0

@Romario87
Teraz wyobraź sobie że do tego mamy równie skuteczną obronę jak z Inigo w składzie.
Sukces widzę,SUKCES :)))

1

Joan Garcia to bardzo dobry bramkarz. Jest wielki i ciągle rośnie :))

1

@Blugrn
Miguel Nadal to obrońca z lat 90tych, jeden z zawodników Dream Teamu Cruyffa.
Jest wujkiem Rafy Nadala.

11

To akurat nie pierwszy taki przypadek w Barcelonie. Rzadko u nas docenia się woły robocze :)
Najczęściej widzi się wirtuozów a nie tych co instrumenty noszą.
Nadal, Gabri, Cocu, Rakitić a teraz Eric.

0

Real Mierda. TV
Czemu ma służyć wylewanie tego ścieku u nas?!?

0

To już chyba jakieś fatum albo klątwa. Niemal zawsze jak ma być już dobrze to zonk....

11

Za Puyola szacunek, za kontekst wypowiedzi brawo.
Oby temu młodemu człowiekowi już tak zostalo.

0

Może w końcu nasz klub odpowie na te ataki. Już nawet nie chodzi o Real Madryt i Pereza ani nawet o to co w wyniku ich narracji hula po necie czy w opinii publicznej.
Najgorsze jest to że FC Barcelona pokazywana jest w roli oprawcy.
Daleki jestem od twierdzenia że jesteśmy bez skazy ale zwyczajnie zaszło to za daleko. No bo ile można nadstawiać policzek (???)

3

@4drian0
Od siebie dodam że E33 ma niesamowitą oprawę muzyczną. Dla mnie największe zaskoczenie mijającego roku.

0

@Fog_W_1899
Ride the Lightning

4

@Safrani
Smalec, żółty ser i dżem porzeczkowy

1

Oczy bolą...
Lewandowski robi za statyste, Yamal zakrecony jak tampon w pi**zie, Balde zapomniał głowy a Fermin wogóle jest na boisku (?)

1

@Safrani
Nie kojarzę referendum ale dobrze pamiętam dyskusje za czasów AWSu i plany pierwszego rządu Tuska.
Szkoda że to wszystko tak późno bo zanim powstanie u nas pierwsza elektrownia atomowa to elektryczność będzie przestarzała :))

0

@draxidox
Za Tadzia to już zamykali a to wczesne lata 90te.

8

@Safrani
Szkoda że tak z 25 lat za późno ale dobre i to.

17

Niech grają bez arbitra :))

0

Czyli co?
W środę Man.City zbija piątkę z Realem ;)

0

@SirChuck
Dobrze ujęte. Franco wykorzystywał oba kluby, choćby sukcesy Królewskich na arenie międzynarodowej do pokazania jaka "jego" Hiszpania jest wspaniała a Barcelonę jako przykład wyższości centralizacji nad indywidualnością czy samorządnością. Oba kluby służyły propagandzie dyktatora.
Taki paradoks :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?