hasan 7
Dołączył/a: grudzień 2011
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Chwytliwy
Jakby Ci to wyjaśnić....
Pamiętam klasyk na Camp Nou po odejściu Figo. I to że chciałem rzucać pilotem w tv ilekroć widziałem tego Judasza na ekranie.
Dobrze pamiętam ten huk,skowyt nienawiści z trybun. Chłopca na rękach ojca,może dziadka,w koszulce na stulecie klubu z numerem 7 i Figo na plecach który płakał jakby go ze skóry obdzierali a na pytanie dziennikarza czemu płacze,przecież Barca nie przegrała, odpowiedział że nie rozumie czemu Luis biega w białej koszulce. I transparent z napisem: - Nienawidzimy Cię tak bardzo,bo tak bardzo Cię kochalismy-
4
Nie ma wymaganego profilu, brak DNA Barcy i do tego nie urodził się w Katalonii. Zdecydowanie nie pasuje do blaugrany.
0
@Tasde
Czyli lepiej będzie brnąć w obecny marazm (?)
Każdy ewentualny sukces będzie tylko i wyłącznie plastrem maskującym.
Król jest nagi....i chyba tylko król tego nie widzi.
5
Miał się przyznać....
Współpracowali ale nie wiedzieli...
Istnieją świadkowie....
Pilne zebranie zarządu....
Ale to wszystko grubymi nićmi szyte...
To mój cyrk ale nie moje małpy i niestety nawet jeśli jakoś jakimś cudem skończy się to polubownie to jednak smród pozostanie.
Po cichu liczę że FCB przewali z kretesem cały sezon,zarzad upadnie,drużyna się rozsypie i Messi odejdzie a na zgliszczach będzie budowane coś z czego znów będę mógł być dumny.
0
I czego to dowodzi..... (?)
Że łyżką się nie ogole.
Trzeba zacząć od tego że szklanka zwana Barceloną jest do połowy pusta a nie na odwrót. To już nawet nie propaganda a zwykłe zaklinanie rzeczywistości.
3
Ridrigo !? Co oni mają w głowie !?!
Gdy wali się dach,oni rozkładają parasol....
0
Najlepsze:
Widok Camp Nou nocą z powietrza.
Najgorsze:
Mizeria jaką podała nam Barcelona. Więcej w niej wody niż śmietanki.
0
@AxelF
Uważam że interwencje MtS "ustawiły" nam mecz,zwłaszcza podczas pierwszej połowy. Gdyby nie postawa Niemca cienko byśmy piszczeli,tak ze trzy razy.
0
Rozumiem że oceny są subiektywne ale chyba oglądałem inne spotkanie.
Ter Stegen (bezwzględna dziesiątka za to spotkanie) wygrał nam mecz,Messi strzelił tylko bramkę.
Obiektywnie patrząc na redakcyjne oceny.....dobrze że chociaż poprawiono osąd boiskowych poczynań S.Roberto.
2
@stone80
(...) Pique też nigdy nie bedzie Van Dijkiem albo nawet Puyolem (...) Nawet (!!!) Puyolem !!?!!
Ty tak na serio.....
0
@Colon
Widziałem.
Fatalne dialogi,mierne aktorstwo,brak scenariusza,efekty specialne rodem z piaskownicy i koleś z kwadratową szczęką niemal jak u Johnniego Bravo.
Złota era VHS - polecam.
8
W końcu artykuł mający choć trochę wspólnego z rzeczywistoscią.
Fakt, ryba psuje się od głowy ale tą głową nie jest Pique. Obrońca ma swoje za kołnierzem ale jest raczej objawą a nie samą chorobą.
A tak na marginesie - zarzut braku profesionaluzmu bo pochodzi się z zamożnej rodziny, ma się bogatą i (sic!) starszą partnerkę jest z "pewnością" argumentem.....profesionalnym.
Wracając do tematu, uważam że właściwą diagnozą problemu jest filozofia jaką blaugrana przyjęła jakiś czas temu.
- Gra wychowankami -
Trzeba uczciwie przyznać że ich nie ma,a już na PEWNO nie na tyle i z taką jakością by mogli pchać ten wózek. Nie prędko o ile w ogóle zdarzy się przypadek z kolejnymi zawodnikami pokroju Puyol,Xavi,Iniesta czy Messi i to w jedny czasie ( do Messiego jeszcze wrócę )
- Trener i styl gry -
Należy skończyć z wyborem - zgodnym z filozofią i dna Barcy - kolejnego Guardioli czy Cruyffa nie będzie. W tej chwili potrzeba kogoś z twardą ręką,kogoś kto nie ugnie się przed zarządem i kto postawi drużynę oraz jej zawodników do pionu i pokaże im miejsce w szergu a także zagoni ich do !!!ciężkiej pracy!!!.
To co prezentujemy na murawie przypomina mi dziecięcy bączek. Kręci się i to właściwie tyle.....
- Zewnętrzna polityka w klubie -
FC Barcelona to nie miejsce do uprawianie gierek politycznych.
- Zarząd klubu -
Brakuje zawodowców niemal na każdym szczeblu. Od przygotowania fizycznego a na prezesie kończąc.
- Drużyna -
Twierdzi się (a my kibice tego żądamy ) że mamy najlepszych piłkarzy na każdą pozycję ale zamiast możliwie nasilniejszej !!!!!DRUŻYNY!!!!!! jest zlepek numerów jeden. Bo żeby mogli błyszczeć inni potrzeba solidnych rzemieślników.
I na koniec najmniej przyjemne aspekty.
- Mes que un club -
Slogan katalońskiego klubu jest już TYLKO hasłem którym zasłania się przy podejmowanych wyborach,zwłaszcza tych nietrafionych. O ile motto jest solidnym fundamentem,definiującym klub o tyle nie może być jedynym wyznacznikiem,zwłaszcza w dzisiejszych czasach.
-Szatnia -
W żadnym normalnie funkcjonującym przedsiębiorstwie (tak,tak tym jest dzisiejszy klub piłkarski) decydującego głosu nie mogą mieć pracownicy. Gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść.
I nie ma nowych pucharów do klubowej gabloty.
- Nietykalności -
Messi,Pique czy Busquets. Nikt nie ma prawa odbierać im wkładu w sukcesy Barcy ale czas skończyć z zasadą "świętych krów". Nie ma nikogo ponad klub.
No i.....
- Messi -
Już od dawna krzyczę że blaugrana jest uzależniona od Argentynczyka ale dziś stwierdzam że także ubezwłasnowolniona. Choć nie zawsze z jego winy bo scedowano na Messiego niemal wszelką odpowiedzialność boiskową. Mam przekonanie, graniczące z pewnością że w wypadku zdjęcia z niego nadmiaru "obowiązków" znów odzyskamy (i on sam) radość z gry.
Reasumując, nasza drużyna dusi się we własnym sosie. Zmiany muszą być gruntowne i daleko idące. Od odebrania Messiemu opaski kapitana po modernizacje stlu na boisku.
"Jestem byłym piłkarzem, byłym trenerem,byłem menadżerem i byłem honorowym prezydentem. Niezła lista,która pokazuje,że wszystko kiedyś się kończy" - Johan Cruyff
Ten kto nie idzie do przodu ten się cofa......
12
Ciągnie sie to jak "Moda na sukces"...
Jedyne co w tym wszystkim jest dobre to brak porozumienia. Jestem przeciwny wprowadzeniu Neymara do katalońskiej szatni.
2
@norbi77
Nie jesteś sam w takiej opini,mimo że jest rzadkością. Dodam od siebie że umizgi które czyni Barcelona względem Neya już nie tylko są nie do przyjęcia ale wręcz upokarzające. A co gorsza chcemy (użyte z premedytacją) przechandlować zawodników którym jesteśmy coś winni (Rakitic) lub nie daliśmy możliwości (Coutinho). I co chyba boli mnie najbardziej - sam klub jak i część kibiców zachowuje się jak pies którego bije pan ale i tak merda ogonem.
Mam nadzieję że powiedzenie - Nie można wejść dwa razy do tej samej rzeki - znajdzie tutaj zastosowanie.
0
@VanBarca
Podobny lament jest bo podano wiadomość o odejściu X. Simonsa.
2
Nie rozumiem tego biadolenia. Nie pierwszy i z pewnością nie ostatni. Ktoś jeszcze pamięta Assulina? Też był lament.
A tak na marginesie,ciekawe ilu z Was pracuje dla przyjemności a nie dla pensji???
1
Pierwszy mecz przed sezonem a czytając "znafców" drużyna blaugrany powina mieć co najmniej dwudziestu zawodników na murawie żeby pomieścić wychowanków,wielkie nadzieje,przyszłe gwiazdy i nowe nabytki drużyny.
Ups!!! A gdzie reszta :))
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kuczek
I myślisz że po (oby nie!) ewentualnym powrocie stanie się dobrym chłopcem?
Nie można wejść dwa razy do tej samej rzeki.
1
Brak profesjonalizmu to będzie jak Neymar wróci....
8
Tysiąc razy ciekawsze i lepsze niż transferowe plotki. Liczę na więcej.
1
Ktoś coś z nimi jeszcze wiąże?!?
0
Pewnie teraz nie odejdzie bo niby po co....ale w Borussii też miał zostać na wieki.
Ważne żeby przy wyborze następnego trenera zrezygnować z pół środków i wymaganego DNA Barcy.
3
Pep jak dla mnie odpada, nie można wejść dwa razy do tej samej rzeki.
Chciałbym żeby Klopp trafił na Camp Nou. Robi z Liverpoolem to samo co kiedyś z BvB, niesamowicie ich nakręca. Nie mam zbyt wielkich pretensji do Valverde bo sądzę że LM to dla niego za wysokie progi, za to krew mnie zalewa oglądając postawę a właściwe jej brak i niektórych naszych zawodników. Mam wrażenie że potrzeba na stanowisku trenera kogoś kto weźmie to wszystko za mor...ę i postawi do pionu.
11
Klopp przed meczem powiedział że Camp Nou nie jest świątynią futbolu. Miał rację bo to katedra.
2
Wyprzedzajac Paco.......a on nie grał u nas:)
1
Uszczypnijcie mnie,bo nie wierzę!
2
Serce mi się kraje widząc napis "byli zawodnicy" i jednocześnie zdjęcie Iniesty.......
5
Najistotniejsza różnica dzielacą obojga jest taka - Messiego porównują do Pelego,Cruyffa czy Maradony a Ronaldo do Messiego.
1
Jedna jaskółka wiosny nie czyni.....