hasan 7
Dołączył/a: grudzień 2011
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Myślę że pytanie powinno brzmieć - Czy jest ZA CO pochwalić Roberta Lewandowskiego?
Napastnika w pierwszej kolejności powinniśmy rozliczać ze zdobytych bramek. A tych jak na lekarstwo.....
9
To niemal tak jakby dokonać zakupu Rolls Royce-a a potem nie mieć na paliwo.....
0
@qbuteq
Dobre heheheh...
Ale póki co dla niego ważniejsza jest mama, tato, Acia (strsza siostra) oraz Bik (króliczek przytulanka)
Co do Xaviego to dla mnie ostatni dzwonek jako trener Blaugrany. Jeśli nie ogarnie drużyny do końca roku, drugą część sezonu powinniśmy rozpocząć z nowym. I to takim co zasadzi kopa w cztery litery gdy zajdzie potrzeba.
37
Mimo że dziś było ciężko w robocie to jest piękny dzień.
Po powrocie do domu okazało się że synek zaczął mówić :)))
4
Z malutkimi wyjątkami, za grosz zaangażowania, brak chęci, zero ambicji.
Przecież ci zawodnicy to parodyści, imitujący drużynę.
0
Niech wyciągną kołki z du*y i biorą się do roboty!!!
Oczy krwawią od oglądania tak grającej Blaugrany....
1
@cris27
Gdyby głupotę można było przerobić na energię...
7
Obym się mylił ale kiedyś któremuś z kibiców przeciwnej drużyny zwyczajnie pęknie żyłka i dojdzie do tragedii. Casus Viniciusa polega na tym że jego sprawa jest jednostronna, taka czarno - biała, choć bardziej czarna hehehe....
W zeszłym roku pisałem że dojdzie do sytuacji w którym krzywe spojrzenie na Brazylijczyka będzie traktowane jak rasistowski atak i naprawdę niewiele brakuje by tak się stało.
3
@macio_944
Między innymi dlatego Bóg dał, nam Polakom wódkę - żebyśmy nie zapanowali nad światem.
15
A moje wręcz przeciwnie, jedne z najlepszych.
0
@GeraltzKatalonii
Skoro przypadkowe to skąd żółta kartka?
0
Przygotujmy się na więcej takich spotkań w La lidze, meczy ala Getafe.
I chyba sędziowie w Hiszpanii są uczuleni na kolor czerwony - że Nastasić (po ataku na Lewandowskiego) nie wyleciał z murawy to chyba tylko sędzia wie.
0
I to się ogląda :))
1
Lejemy makaroniarzy :))
0
Ładnie to wygląda :))
Normalnie gramy w piłkę.
0
@Emhyr
Mimo tego i tak oglądamy. Czasami się zastanawiam czy to wiara w cud (hehe...) czy juz rodzaj masochizmu.
0
Reprezentacja Polski w piłce nożnej - Łączy nas piłka.
Po meczu z Albanią - Męczy nas piłka.
1
Madrycki AS, Real Madryt TV.... Nie czytam dalej.
1
@Edoss
Pozazdrościć tylko
0
@Blantozaur
Słuszna uwaga ale do pracy dopiero na 22.30 więc jest czas by "świętować"
1
Otwieram szampana :)
Dzieciaki wróciły do szkoły....
... a ja do pracy :(
0
Ależ jesteśmy mierną drużyną...
0
My wogóle dojechaliśmy na El Sadar (?)
1
@Serducho
Dźwignia na wypadek nie udanej dźwigni czyli co? Kredyt w kredycie, konsolidacja,kreatywna księgowość... (?)
2
Dźwignia od dźwigni........to już wałek.
0
Oczy bolą od patrzenia na nasz skład.
Ale z g*wna bicza nie ukręcisz.
1
@Emhyr
A Tebas tam kogoś nie całował?
Może też by poleciał.....
0
@messi33
Normalnie tęsknię za Suarezem
2
FC Barcelona - napastnik poszukiwany od zaraz.
1
Sędziowanie w La Liga to ewenement na skalę wszechświata.
Jak już myślałem że osiągnęli dno to okazuje się że można zapukać od spodu.