0

Czysto hipotetycznie.
Do Blaugrany trafia Navas, mecz w którym puszcza babola, my przegrywamy.

Przecież to będzie koszmar dla Kostarykanina.

0

Co z Matsem????
Wróciłem z dzieciakami ze spaceru.

0

Napewno nie Fermin....

5

To zakrawa na jakąś klątwę....

2

Dobrze mówi.
Vinicius na prezydenta gwiezdnej floty !!!

Wtedy będzie miał odloty....

1

Marzenie Laporty.........
Moje dzieci mają bardziej realne marzenia niż prezes.

5

Jaka niekompetencja!?!
Wzorowo sp*****lili sprawę i to trzeba uczciwie przyznać. Rozumiem że finansowo Barca ma rękę w nocniku i to aż po łokieć ale jak się nie ma wiele pieniędzy to się je oszczędza i z rozsądkiem gospadaruje budżetem.
A my zachowujemy się jak Midas , tylko zapomniano że król jest nagi....

0

@Szklaner
A ja sądzę że Niemiec zdaje sobie sprawę że z g0wna bata nie ukręci i zwyczajnie robi dobrą minę do złej gry. Bo co mu pozostaje....

5

I czemu mnie to nie dziwi.....

3

Kiepski żart.... ale zaraz...przecież to dwunasty zawodnik prześcieradeł więc w sumie wybór nie dziwi.

0

I "przyjdzie" z nim jego madka...

2

Tak jak w ankiecie.
Nie - dla Olmo w Barcelonie.

1

Co Carvajal z tą cieszynką?!?
M jak madryciok...

0

@tristan87
Helga szpiegował dla pułkownika von Strohma

0

@Colon
Von Smallhausen był pomocnikiem Her Flicka.

1

Cancelo???
Chyba za wpływ na wyniki innych drużyn grających z Barceloną.

3

@Emhyr
Messi może i był najlepszym zawodnikiem w historii Blaugrany ale to Ronaldinho był magiczny.

14

W pełni zgadzam się z wnioskami a od siebie dodam że obok autokryki należy wyciągać wnioski z porażek i błędów. Trzeba zdać sobie sprawę że mamy rękę w nocniku aż po łokieć a w klubie panuje przeciętność. No i do tego panujący slogan - nie nasza wina (...) itp oraz trener/zarząd który klepie po plecach po kolejnej porażce mówiąc że w sumie byliśmy lepsi.
Czasami nie ma lepszego rozwiązania jak zasadzić kopa w cztery litery i zagonić do roboty....

12

Trzy wielkie problemy Barcelony
1. Długi / Brak pieniędzy
2. Brak trenera / Xavi
3. Laporta

0

@seba444
Może i tak... ale reszta "drużyny" nie zasługuje na kibiców.
Dziś miałem przekonanie, graniczące z pewnością, że im się zwyczaj nie chce.

1

Po dzisiejszym meczu zastanawiam się czy będę oglądał pozostałe spotkania Barcy w tym sezonie.

0

Cała FC Barcelona powinna przeprosić swoich kibiców za ten mecz....

0

My to jednak jesteśmy parodią....

2

"(...) dobre dla europejskiego futbolu" - powiedział Katarczyk

1

Graliśmy jak skończeni frajerzy.....

2

Sprawa Viniciusa Jr to paradoks.
Jedni go oczerniają a inni wybielają.


W zeszłym roku pisałem, po żenujący i karygodnym wydarzeniu na Mestalla, że dojdzie do sytuacji w której Brazylijczyk zostanie męczennikiem. I teraz mamy tego pełen obraz.
Najsmutniejsze jest to że tak naprawdę "cierpi" na tym tylko wizerunek piłki nożnej i jej kibicow.
Naprawdę już niewiele brakuje by pod rasizm podciągnąć każde boiskowe i stadionowe zachowanie względem zawodnika Królewskich czyniąc z Viniciusa rycerza w lśniącej zbroi.
A na marginesie, nurkowanie Yamala też należy potępiać.

2

@Bajson
Np. Makelele był niewiele wyższy a swego czasu był najlepszym DM na świecie. My zwyczajnie potrzebujemy defesywnego pomocnika.

4

@DonMatteo901
Poprawność polityczna do spółki z feminizmem (nie mylić z równouprawnienieniem) to jedne z największych kaszan naszych czasów.

1

To smutne.... bo pozostało nam już tylko oglądać na powtórkach taką Barce...

0

Oriol to nasz koszmar.....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?