hasan 7
Dołączył/a: grudzień 2011
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czysto hipotetycznie.
Do Blaugrany trafia Navas, mecz w którym puszcza babola, my przegrywamy.
Przecież to będzie koszmar dla Kostarykanina.
0
Co z Matsem????
Wróciłem z dzieciakami ze spaceru.
0
Napewno nie Fermin....
5
To zakrawa na jakąś klątwę....
2
Dobrze mówi.
Vinicius na prezydenta gwiezdnej floty !!!
Wtedy będzie miał odloty....
1
Marzenie Laporty.........
Moje dzieci mają bardziej realne marzenia niż prezes.
5
Jaka niekompetencja!?!
Wzorowo sp*****lili sprawę i to trzeba uczciwie przyznać. Rozumiem że finansowo Barca ma rękę w nocniku i to aż po łokieć ale jak się nie ma wiele pieniędzy to się je oszczędza i z rozsądkiem gospadaruje budżetem.
A my zachowujemy się jak Midas , tylko zapomniano że król jest nagi....
0
@Szklaner
A ja sądzę że Niemiec zdaje sobie sprawę że z g0wna bata nie ukręci i zwyczajnie robi dobrą minę do złej gry. Bo co mu pozostaje....
5
I czemu mnie to nie dziwi.....
3
Kiepski żart.... ale zaraz...przecież to dwunasty zawodnik prześcieradeł więc w sumie wybór nie dziwi.
0
I "przyjdzie" z nim jego madka...
2
Tak jak w ankiecie.
Nie - dla Olmo w Barcelonie.
1
Co Carvajal z tą cieszynką?!?
M jak madryciok...
0
@tristan87
Helga szpiegował dla pułkownika von Strohma
0
@Colon
Von Smallhausen był pomocnikiem Her Flicka.
1
Cancelo???
Chyba za wpływ na wyniki innych drużyn grających z Barceloną.
3
@Emhyr
Messi może i był najlepszym zawodnikiem w historii Blaugrany ale to Ronaldinho był magiczny.
14
W pełni zgadzam się z wnioskami a od siebie dodam że obok autokryki należy wyciągać wnioski z porażek i błędów. Trzeba zdać sobie sprawę że mamy rękę w nocniku aż po łokieć a w klubie panuje przeciętność. No i do tego panujący slogan - nie nasza wina (...) itp oraz trener/zarząd który klepie po plecach po kolejnej porażce mówiąc że w sumie byliśmy lepsi.
Czasami nie ma lepszego rozwiązania jak zasadzić kopa w cztery litery i zagonić do roboty....
12
Trzy wielkie problemy Barcelony
1. Długi / Brak pieniędzy
2. Brak trenera / Xavi
3. Laporta
0
@seba444
Może i tak... ale reszta "drużyny" nie zasługuje na kibiców.
Dziś miałem przekonanie, graniczące z pewnością, że im się zwyczaj nie chce.
1
Po dzisiejszym meczu zastanawiam się czy będę oglądał pozostałe spotkania Barcy w tym sezonie.
0
Cała FC Barcelona powinna przeprosić swoich kibiców za ten mecz....
0
My to jednak jesteśmy parodią....
2
"(...) dobre dla europejskiego futbolu" - powiedział Katarczyk
1
Graliśmy jak skończeni frajerzy.....
2
Sprawa Viniciusa Jr to paradoks.
Jedni go oczerniają a inni wybielają.
W zeszłym roku pisałem, po żenujący i karygodnym wydarzeniu na Mestalla, że dojdzie do sytuacji w której Brazylijczyk zostanie męczennikiem. I teraz mamy tego pełen obraz.
Najsmutniejsze jest to że tak naprawdę "cierpi" na tym tylko wizerunek piłki nożnej i jej kibicow.
Naprawdę już niewiele brakuje by pod rasizm podciągnąć każde boiskowe i stadionowe zachowanie względem zawodnika Królewskich czyniąc z Viniciusa rycerza w lśniącej zbroi.
A na marginesie, nurkowanie Yamala też należy potępiać.
2
@Bajson
Np. Makelele był niewiele wyższy a swego czasu był najlepszym DM na świecie. My zwyczajnie potrzebujemy defesywnego pomocnika.
4
@DonMatteo901
Poprawność polityczna do spółki z feminizmem (nie mylić z równouprawnienieniem) to jedne z największych kaszan naszych czasów.
1
To smutne.... bo pozostało nam już tylko oglądać na powtórkach taką Barce...
0
Oriol to nasz koszmar.....