gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Podniesie sie usa ? naprawde widze kiepska ekipa a francja gra mega good
0
@l0Messini jest stary numer bierzesz bilet osoby która już sprawdzili i git :) tylko to wychodzi jak jest dużo ludzi
0
Karakurt ma cyka?
0
@NeroTFP mimo wszystko warto wygrać bo lost to Serbia lub hiszpania
0
Panowie takie pytanie jakbyście sie mieli z kimś scalić kto by to był może byc osoba która nie żyje :D ?
0
poratuje ktoś linkiem do meczu polek na priv ?
3
@MesQueUnClub_87 18 30
3
jaki jest wasz ulubiony gol z realem ? mój alexis lob marzenie ; ) i komentarz Wolskiego to była bajka !!
0
@neymarjr_143 o 20 zaczyna sie gala ?
0
@barcelonaLM masz info gdzie Dorian teraz?
0
@MarioVeB! a tam takie :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@czygun a chcesz być 4 ?
5
NIE ŻYJE SYN CAFU
Nie żyje syn Cafu
Ogromna tragedia byłego zawodnika Canarinhos. Najstarszy syn zmarł z powody ataku serca.
30-letni Danilo Feliciano de Moras zmarł z powodu ataku serca podczas gry w piłkę w swoim rodzinnym domu w Barueri
0
panowie jak was laska męczy że sie zakochała i jej zalezy a wam sie nie podoba co robicie ?
1
@Ratamahatta ja bym chciał z rydzykiem do oktagonu
2
@Messibestplayerintheworld grał wszystk od deski do deski to może niech teraz nie gra nic :P
0
@Avada Kedavra ale jego osoba przyciąga tłumy a to jest ważniejsze niż wiedza sportowa . ;)
0
@kewin i kto win to postawie dom ?
0
jakby pozbawili Pola misji futbol to większy grzech niż nie wziecie isco za 5 mln.
1
Panowie jaki macie ulubiony odcinek miodowych lat ? zmieniam temat !
4
ZROBILA TO ZROBILA !! PRZECIWKO RYWALOM PRZECIWKO SEDZIOM !!
1
POLSKA !! ORŁY WENY JAZDAA
0
Zna sie ktoś na koszu mamy sznase z chinami ?
0
@monsterrize daj pewniaczki bo ci ufam
0
@Danny Gaucho to nie jest prawdziwy to jest jakiś gnój sie podszywa prawdziwy ma jasona w tle !
3
@kamiVeB jest 10 30
5
Rambla pusta czyli jednak dużo ludzi tutaj do szkoly chodzi
2
Komentarz usunięty
1
@barcelonaLM szanuje cie ziomek bo zawsze dajesz info o róznych wypadkach i zjawiskach :) oby tak wiecej ja doceniam twoją prace ! i wkład