La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1282 Culés

konto usunięte

1

Dziś w końcu można obejrzeć koszykarzy z mniejsza dawką stresu. Faworytem nie jesteśmy, bo przecież w szeregach rywali świetnie gra chociażby Campazzo i Scola. Tym bardziej, że mecz o mniejszym znaczeniu (poza układem tabeli, porażka o niczym nie świadczy). Awans do ćwierćfinału jest i to, co zdarzy się od tej pory, to i tak sukces, bez względu na rozstrzygnięcia. Przynajmniej stres trochę mniejszy :)

0

@NeroTFP mimo wszystko warto wygrać bo lost to Serbia lub hiszpania

konto usunięte

0

@gumaz jasne, że warto. Pewnie, że warto i na pewno koszykarze się o to postarają. Bardziej mam na myśli to, że większą tragedią byłoby to, gdybyśmy przegrali np. z Rosją. A tak awans do ćwierćfinału już jest, i jasne, warto w każdym meczu walczyć o zwycięstwo, ale nawet w przypadku odpadnięcia - przecież tragedii nie będzie. Tym bardziej, że bez względu na dalsze wyniki i tak będziemy jeszcze grac (albo w półfinałach, albo o miejsca 5-8).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?