0

Jak w Fantasy zmienić nazwę drużyny?
Bo miałem ustawione wcześniej fajnie, patrzę A dziś się zmieniło na ,,Change Name "

2

@PatrychoO Neuer wodogłowie

8

@kibicsportu Chuja bliżej Realu. Oferta z włączeniem ponad 30 letniego Modricia jest śmieszna. Mam nadzieję że administracja usunie ten komentarz A nie da bana bo jestem po 11 piwkach

1

@cinek090 Ja sztywniutko podstawowe niepełne

0

@cinek090 skudek uboczny to problemy z ortografią

0

@Krystek9318 Ktoś do kogo się bez przerwy prują czy mają powód czy nie

0

@Borneo A oglądałeś ten filmik, czy nie widziałeś że Messi go nie zauważył po czym poklepal po nodze?

1

@Borneo Jaka znowu uraza Messiego xd

0

@Encore Ja na s8 238 lv i własną gildia Top 10 xd

0

@Janas11224 Tez chciałbym zobaczyć taką trójkę;P

0

@damianex10 Po obiedzie będzie przeglądał oferty xx

2

@norbi77 Zgadzam się, przedewszystkim z tym że u ter Stegena najsłabszym punktem jest właśnie wychodzenie do wrzutek, mój ulubiony zawodnik, ale nie ma idealnych ;p

1

@monsterrize Wtedy to by chyba rekordowa ilość zawałów u nieletnich się pojawiła

4

@PrinceDamon To drugie zdecydowanie. Wolę codziennie czytać o Neymarze niż o tej tęczowej tęczy w kolorze tęczy

1

@4drian0 Ja tam ja liczyłem 6231 więc nie wiem gdzie prawie 4 tysiące więcej widział

1

Z ciekawości, jakie jest wasze TOP 5 prawych i lewych obrońców OBECNIE. Zaznaczam obecnie żeby nikt nie dawał np. Carvajala :)
Na tych pozycjach naprawdę od jakiegoś czasu jest bieda w wielu klubach:)

0

@MichalZZZ Nic się nie stanie bo stronę wywali xd Jak pewnego dnia wchodzę, strona nie działa to już wiedziałem że Griez Fichado ;P

0

@Pawlak1992 Prawda jest taka, że trzymanie go rok to ogromne ryzyko. Albo nowy sezon zacznie z ,,pustą głową" i pokaże na co go stać i będziemy mieli światowej klasy gracza. Albo powtórzy się zeszły sezon i będziemy mieli problem żeby go sprzedać z powodu gigantycznej pensji. Oby był włączony w transfer Neymara. Chociaż bardziej wierzę w Cou niż kogoś kto odpala dłużej niż stary Maluch bez akumulatora na mrozie

0

@4drian0 Wtedy powie publicznie że La Rambla go zmusiła i jakoś to będzie

0

@Triv44 Przecież Urugwaj 4 miejsce zajął

2

@Andi18 Teraz narzekasz na narzekających na narzekających xd

8

ALERT BGC:
Na łazarskim rejonie, nie jest kolorowo. Deszcze burze i zawieje wiszą nad twą głową

0

@Arkon I Ronaldo rzecz jasna

0

@wpwelement Mogę założyć jeszcze 94 konta, polecić ten komentarz żeby dobić do 100 zielonych żebyś ta seria była kontynuowana? ;P

1

@Cariones Nie no drugi raz to chyba nie zapomną

0

@l0Messini Piłka nożna i MMA :)

0

@ViscaBarca123 A jak z Denisem? :)

0

@Odesseiron Ciepłe pieczywo z masełkiem to coś wspaniałego:P

1

@Homeopata8989 Ilość plotek i kierunków transferów danych piłkarzy jest tak duża, że na kilka okienek do przodu by wystarczyła

0

@daraka220 Wolę BaraBara xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?