0

@daraka220 Wolę BaraBara xd

1

@LuisSalvano Aaa pamiętam xd Trzeba sobie wyrobić markę xd
A najlepiej wyrobić markę wykupując konto Premium Fcbarca...

0

David Villa, Bartra, Iniesta, Cucurella, Alves i Denis. Oby się załapali:)

42

Taka ciekawostka, byłem na lotnisku w Hiszpanii i były obrazki rzeczy których nie można mieć w bagażu. Ostatni obrazek- spirytus z napisem Made in Poland :)

1

@KapiFCB Jaki rok, nie dawno weszła nowa Rambla A wraz z nią konto Premium xd

4

@Mat52 Konto Premium i masz kebaba dziennie za darmo

0

@gumaz Białystok

21

Jak u mnie właśnie piorun pier... nie będę mówił co. Wystraszyłem się, że hej. Myślę sobie, matko bosko A co to się stanęło

2

XD .

0

@kkbarca Jak wiewiórka na święto lasu

0

@BlAugrAnAPolAnd Lautaro Martinez za rok :)

1

@FutbolowyJanusz Pięknie opisane, aż łezka Sie w oku zakręciła xd

42

@4drian0 I na dziewczynę wtedy też nie trzeba wydawać bo nie znajdziesz xd

0

@Pavl0 Konto Premium tutaj też zapewnia konto VIP na PornHubie ;P
Jest to warte swojej ceny ;P

0

@Commando Tak jest u mnie to bez obaw

0

@Pavl0 A więc witaj w gronie ;D Jak się podobają artykuły Premium i kadra na przyszły sezon którą może poznać tylko w tej usłudze? ;p

0

@KrzysiekM Neuer- Alves, Chiellini, Puyol, Carlos- Pirlo, Xavi, Iniesta- Messi, Ronaldinho, Ronaldo

0

@4drian0 Dokładnie xd

0

@Pavl0 Jakbyś chciał konto Premium to pisz priv do mnie lub Moderacji. Ewentualnie @KamQiX też się tym od biedy zajmuje

0

@4drian0 Ja chodzę z jeansowymi dziurami

1

@KamQiX Mam tak samo, zawsze wolałem Pesa jeśli chodzi czysto o rozgrywkę i grafikę, ale jednak kupuje Fife że względu na licencję:) Teraz jeszcze LM w Fifie myślę wbiła gwóźdź do trumny:D

0

@Coutinho007 Korona Czeska

0

@Janiama Serio aż taki dzik? Słyszałem, że był czy tam jest taki trener który wymaga od zawodników tak wiele. Wiesz może czym się takim ,,wyróżniał " jeśli chodzi o tą trudność w treningach?

0

@Nano22 Ty lepiej uważaj z Avatarem żeby u Ciebie tego efektu nie było xd

1

@Tomek_TF Domowa:)
@Nazio87 Dokładnie, z zewnątrz nie robi wrażenia takirgo olbrzyma;P

0

@PatrychoO Niestety dzień wczesniej wyjeżdżam:(

95

Koszulka Griezmanna kupiona, Camp Nou to naprawdę coś niesamowitego, mimo, że z zewnątrz nie wydaje się takie olbrzymie. Każdy musi zobaczyć to choć raz w życiu:)

41

Pozdrowienia ze słonecznej Barcelony!:)

0

@Dejwol A to ja już od wczoraj wolne A dziś wylot do naszej kochanej Barcelony ;P

0

@WisniaKala Ja nie mogę się przekonać do jego nawijki;P
Po prostu nie lubię jego muzyki ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?