gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@daraka220 Wolę BaraBara xd
1
@LuisSalvano Aaa pamiętam xd Trzeba sobie wyrobić markę xd
A najlepiej wyrobić markę wykupując konto Premium Fcbarca...
0
David Villa, Bartra, Iniesta, Cucurella, Alves i Denis. Oby się załapali:)
42
Taka ciekawostka, byłem na lotnisku w Hiszpanii i były obrazki rzeczy których nie można mieć w bagażu. Ostatni obrazek- spirytus z napisem Made in Poland :)
1
@KapiFCB Jaki rok, nie dawno weszła nowa Rambla A wraz z nią konto Premium xd
4
@Mat52 Konto Premium i masz kebaba dziennie za darmo
0
@gumaz Białystok
21
Jak u mnie właśnie piorun pier... nie będę mówił co. Wystraszyłem się, że hej. Myślę sobie, matko bosko A co to się stanęło
2
XD .
0
@kkbarca Jak wiewiórka na święto lasu
0
@BlAugrAnAPolAnd Lautaro Martinez za rok :)
1
@FutbolowyJanusz Pięknie opisane, aż łezka Sie w oku zakręciła xd
42
@4drian0 I na dziewczynę wtedy też nie trzeba wydawać bo nie znajdziesz xd
0
@Pavl0 Konto Premium tutaj też zapewnia konto VIP na PornHubie ;P
Jest to warte swojej ceny ;P
0
@Commando Tak jest u mnie to bez obaw
0
@Pavl0 A więc witaj w gronie ;D Jak się podobają artykuły Premium i kadra na przyszły sezon którą może poznać tylko w tej usłudze? ;p
0
@KrzysiekM Neuer- Alves, Chiellini, Puyol, Carlos- Pirlo, Xavi, Iniesta- Messi, Ronaldinho, Ronaldo
0
@4drian0 Dokładnie xd
0
@Pavl0 Jakbyś chciał konto Premium to pisz priv do mnie lub Moderacji. Ewentualnie @KamQiX też się tym od biedy zajmuje
0
@4drian0 Ja chodzę z jeansowymi dziurami
1
@KamQiX Mam tak samo, zawsze wolałem Pesa jeśli chodzi czysto o rozgrywkę i grafikę, ale jednak kupuje Fife że względu na licencję:) Teraz jeszcze LM w Fifie myślę wbiła gwóźdź do trumny:D
0
@Coutinho007 Korona Czeska
0
@Janiama Serio aż taki dzik? Słyszałem, że był czy tam jest taki trener który wymaga od zawodników tak wiele. Wiesz może czym się takim ,,wyróżniał " jeśli chodzi o tą trudność w treningach?
0
@Nano22 Ty lepiej uważaj z Avatarem żeby u Ciebie tego efektu nie było xd
1
@Tomek_TF Domowa:)
@Nazio87 Dokładnie, z zewnątrz nie robi wrażenia takirgo olbrzyma;P
0
@PatrychoO Niestety dzień wczesniej wyjeżdżam:(
95
Koszulka Griezmanna kupiona, Camp Nou to naprawdę coś niesamowitego, mimo, że z zewnątrz nie wydaje się takie olbrzymie. Każdy musi zobaczyć to choć raz w życiu:)
41
Pozdrowienia ze słonecznej Barcelony!:)
0
@Dejwol A to ja już od wczoraj wolne A dziś wylot do naszej kochanej Barcelony ;P
0
@WisniaKala Ja nie mogę się przekonać do jego nawijki;P
Po prostu nie lubię jego muzyki ;P