4

@AmigoBlancos Dziś to ja akurat mam troszkę inaczej. Wszędzie gdzie patrzę to AmigoBlancos.
Nie przeszkadzasz mi ale co dziś wejdę to twój komentarz na samej górze xd Przypadek? ;P

4

0

@barteq musisz to zrobić u Arcymistrza:)

0

@Sandu! Rakitić-De Jong- Arthur i z ławki Puig :)

0

@Bambus150400 No to wiadomo, że też bym tak chciał, ale mówię o pierwszym składzie na sezon. Na Puiga w podstawie nie ma szans póki co :)

0

Chciałbym zobaczyć pomoc- Rakitić-Arthur-De Jong

1

@clyde I to jest myśl!

0

@patyk_rl Tak, oficjalnie

3

Puig naprawdę powinien dostać wiele szans w tym sezonie. Chłopak potencjał ma niesamowity. Od dawna nie widziałem takiego talentu

1

Alex Koniado xd Komentator na Polsacie xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@krzychu1526 Panie co pan zrobił

2

@Dzemix111 Panie ukradłeś mi pomysła złodzieju jeden. Odpowiednie służby już poinformowane
PS. Moim zdaniem lepiej by było wybrać 32 raperów i dobrać ich w pary i kto mniej ten odpada

0

@Chwytliwy Borixon sprzedał z lacza ochroniarzowi A Kizo wyszedł do ochrony xd

2

Kolega niżej zrobił jakby ,,turniej" z serialami. Ja troszkę siedzę w Polskim rapie. Tak wiem że to już nie to co Kiedys i lipa i Kiedyś kurła było. Byliby chętni na taką zabawę? :)

0

@Fabik87 Pewnie zależy czy bilety się wyprzedadzą wcześniej.

1

@bartoszekkk Jak serio tak myślą to są zje**ani jak koń po westernie

1

@BarcaInfo Super tylko Rakitić A Dembele to akurat spora i dość znacząca różnica xd

1

@Cariones Haha przypomniałem sobie tą scenę xd

2

@DonElPatron Też tak myślę że buła łokieć kołowrotek i pozamiatane

0

@Adamski69 Barca 4 Real 0

0

Co sądzicie o możliwej walce Łazarskiego Gladiatora z Najmanem? Kto by wygrał? ;P

0

@BigShaq Cain Velasquez i Floyd Mayweather Jr. :)

1

@wojtas5163 Tylko zerknąłem

2

@marcin000019 Jak coś Wrzucasz to czasem widzisz komentarz niżej dopiero po tym jak wrzucisz, dlatego daj sobie spokój

1

@brashh Przechodził na prawo jazdy

0

@FutbolowyJanusz Co pan nie powiesz

0

@Imperius1992 Pomyśl w poniedziałek żeby Ney był xd

7

@nabial Dawno się tak z kimś nie zgodziłem jak z Tobą teraz. Myślę identycznie w każdym zdaniu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?