0

@ArterkHD A daj spokój. Gadasz z kimś ten patrzy w to pudło i nawet nie kontaktuje

0

@KapiFCB Daje Max rok i mistrzem wagi ciężkiej będzie Ngannou :)

0

Jak podobała wam się walka Miocić vs Cormier 2 dziś w nocy? :)

6

@Skaramuczi Ktoś wrzucił za darmo do odsłuchu

0

@ViscaBarca123 W 2073 to on będzie dopiero na początku kariery trenerskiej ;P To człowiek w stylu Pawła Brożka xd

0

@Mati1477313 Nie gadaj do mnie sprawdzam kwit

3

@Kamilos84 Wczoraj Przecież stał chwilę przy linii i nawet rękawy podwinal. Daj mu czas to w 2073 będzie charyzmatyczny jak Klopp i Simeone razem wzięci

0

Dobrze, że nie masz pieniędzy bo wydałbyś wszystko na ciuchy

3

@kewin No napisał wyraźnie że tego

0

@Triv44 Dla Liverpoolu ten sezon, szkoda że my spadamy z hukiem :(

1

@Ermitano w FIFA 10 na pewno możesz stworzyć własny klub

0

@kamilop Jak zawsze, mam nadzieję że spełnisz oczekiwania wielu Ramblowiczom

0

@krzychu1526 to do końca sezonu nie zagra xd

0

@kamilop Nie mogę się doczekać

17

Koniec marzeń o sezonie bez porażki xd

5

Dembele to taki samochód który w każdej chwili może odpalić, problemem jest jednak to że nie ma akumulatora

43

Minuta 25 Valverde kuca po raz pierwszy

0

Kurła, Rakitić z Busim na ławie, Ernesto stoi i krzyczy, nawet koszulę podwinal żeby było widać twarda rękę. Dzieje się. Już tryplet mamy na luzie Tylko czy sekstet się zdobędzie?

0

@kkbarca No jak to, Dembele jeszcze odpali przecież xd

0

@Transu96 Dzięki wielkie! :)

0

@Transu96 Xbox one:)

0

Siema, gram sobie w Fife 19, dla zabawy i mam pytanie.
Mój skład wygląda tak:
https://zapodaj.net/f5d78fe133f49.jpg.html
Co polecacie zmienić, niestety budżet praktycznie zerowy i w grę wchodzi sprzedaż zawodnika i kupienie za pieniądze z niego nowego. Jakieś rady? :)

1

@Chwytliwy My byśmy się załapali na szczęście

2

@Kubox być tu ze mnom, krencić blanty i liczyć bekon

1

@Khajio Racja Fantasy... O i jeszcze Silent Hill i Jackie Chan :D
Mega dużo tych fajnych gier;P

1

Niektórym aż się łezka w oku zakręci. Jakie najlepsze gry na PlayStation1, znane jako PSX?
Nie licząc Tekkenów, chodzi mi o fabułę;P Z mojej strony nr.1 to bezdyskusyjnie Medi Evil, Nightmare of Creatures i Syphon Filter:)
Znalazłem właśnie ponad 300 gier i konsole, podpialem i nie wiem w co zagrać;P

27

Kante to jest kocur, Kante znalazł sposób. Każda mama wie pyry lubią dużo sosu

0

@Jordi10 tak, ja tak nie mam

1

@matirix20 Johny Sins?

2

Patrzyłem i ostatnie 3 minuty nie było.
Neymar Neymar Neymar

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?