4

https://zapodaj.net/170cbb812680d.jpg.html
Najszybsze sprinty zeszłej LM. Zobaczcie kto na dole

40

Dobra z czasem Angielskim już też się okno skończyło, trzeba iść do kolejnej strefy czasowej i jeszcze wierzyć w Neymara

0

@Socjopata To Ty chyba Chillwagonu nie słyszałeś majster

1

Przynajmniej jest pozytywne nastawienie

0

@Ratamahatta A miałem o tym nie pisać. Nie mów tylko jaki numerek wziął bo będzie zaskoczenie

1

@norbi77 Niestety wiem, następnym razem lepiej to rozegramy

1

@norbi77 Byliśmy w tej samej restauracji bo miałem ta sama sytuację

1

@Esteban_ Maszyna zwana Cristiano Ronaldo;P

0

@Danny Gaucho Obiecałes mi bilety w pierwszym rzędzie

0

@Draks[FCB] No dużo ludzi miało

0

@Kuubuz Niektórzy to mają nawet rondelki pomylone

0

@tbas Xaviego Simmonsa

2

@fanoflakers Czarny jak w habicie ksiądz

5

@D44H Od razu litra dają

0

@4drian0 Osobiście mi powiedzieli to samo niestety. Tylko wtedy to przyjąłem na spokojnie jeszcze

0

La Rambla pomoże na pewno.
Na początku czerwca poszedłem na kurs na wózki widłowe. Egzamin miał być w ciągu miesiąca od złożenia dokumentów przez uczestnika. Złożone wszystko było 20 lub 21 czerwca. A o egzaminie do tej pory ani widu ani slychu. Poza tym na dokumentach jest napisane że powinno być 15 godzin praktyki A były 3 dla każdego. Dzwoniłem kilka razy I ciągle to samo, że nie wiadomo, jak się dowiedzą to będą dzwonić i tyle. A ja miałem zacząć pracę właśnie na wózkach od sierpnia, potem przez to że się opóźniło od jutra ale wreszcie będzie tak że na mnie wiecznie czekać nie będą. I moje pytanie. Myślicie że można coś z tym zrobić? Wywalczyć coś czy raczej bez szans?

1

@goldenboy Tylko że u nas miał klauzulę A jak Szejk się uprze to nawet za miliard go nie sprzeda

0

@XBlairrX Ale weź pod uwagę że Cristiano grał w Anglii A Messi nie ruszał się poza Hiszpanię.

4

Dawno nie poruszyła mnie taka informacja. Uwielbialem Enrique, a teraz przeżywa taki koszmar. I te zdjęcia bawiącego się z córką, uśmiechnięci. Nikt nie wiedział że tak kiedyś się stanie. Ehh życie nie jest sprawiedliwe i nigdy nie będzie.

19

@amanter To już byłby szczyt absurdu jakby Boski był wyżej niż Leo

0

Teraz to te wypożyczenia są tak modne, jak nigdy. Każdy klub must have

0

@th@les Barcelona, Szachtar, Olympiakos, Atalanta

0

@Mike3554 Już się popłakałem

0

@MXFCB Użytkownicy konta Premium już oficjalnie wiedzą jak potoczą się losy Neymara

0

@AutemPrzezPrerie To auto z nicku to Niebieski Bentley?

1

@marcin000019 Ja tak mam, chciałbym go tutaj ale jak nie przyjdzie to trudno. Nie za wszelką cenę

0

@Mike3554 Tak jak twoje pytanie. Zamiast wpisać w Google to piszesz tutaj i czekasz aż ktoś komu się nudzi znajdzie

0

@Crakitic $$$$$$$$$$$$

0

@kkbarca Potrzeba Ci siana? Zadzwoń do bociana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?