gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
https://zapodaj.net/170cbb812680d.jpg.html
Najszybsze sprinty zeszłej LM. Zobaczcie kto na dole
3
https://www.facebook.com/547999712048832/posts/1276102065905256/?sfnsn=mo
Prawdziwe xd
40
Dobra z czasem Angielskim już też się okno skończyło, trzeba iść do kolejnej strefy czasowej i jeszcze wierzyć w Neymara
0
@Socjopata To Ty chyba Chillwagonu nie słyszałeś majster
1
Przynajmniej jest pozytywne nastawienie
0
@Ratamahatta A miałem o tym nie pisać. Nie mów tylko jaki numerek wziął bo będzie zaskoczenie
1
@norbi77 Niestety wiem, następnym razem lepiej to rozegramy
1
@norbi77 Byliśmy w tej samej restauracji bo miałem ta sama sytuację
1
@Esteban_ Maszyna zwana Cristiano Ronaldo;P
0
@Danny Gaucho Obiecałes mi bilety w pierwszym rzędzie
0
@Draks[FCB] No dużo ludzi miało
0
@Kuubuz Niektórzy to mają nawet rondelki pomylone
0
@tbas Xaviego Simmonsa
2
@fanoflakers Czarny jak w habicie ksiądz
5
@D44H Od razu litra dają
0
@4drian0 Osobiście mi powiedzieli to samo niestety. Tylko wtedy to przyjąłem na spokojnie jeszcze
0
La Rambla pomoże na pewno.
Na początku czerwca poszedłem na kurs na wózki widłowe. Egzamin miał być w ciągu miesiąca od złożenia dokumentów przez uczestnika. Złożone wszystko było 20 lub 21 czerwca. A o egzaminie do tej pory ani widu ani slychu. Poza tym na dokumentach jest napisane że powinno być 15 godzin praktyki A były 3 dla każdego. Dzwoniłem kilka razy I ciągle to samo, że nie wiadomo, jak się dowiedzą to będą dzwonić i tyle. A ja miałem zacząć pracę właśnie na wózkach od sierpnia, potem przez to że się opóźniło od jutra ale wreszcie będzie tak że na mnie wiecznie czekać nie będą. I moje pytanie. Myślicie że można coś z tym zrobić? Wywalczyć coś czy raczej bez szans?
1
@goldenboy Tylko że u nas miał klauzulę A jak Szejk się uprze to nawet za miliard go nie sprzeda
0
@XBlairrX Ale weź pod uwagę że Cristiano grał w Anglii A Messi nie ruszał się poza Hiszpanię.
4
Dawno nie poruszyła mnie taka informacja. Uwielbialem Enrique, a teraz przeżywa taki koszmar. I te zdjęcia bawiącego się z córką, uśmiechnięci. Nikt nie wiedział że tak kiedyś się stanie. Ehh życie nie jest sprawiedliwe i nigdy nie będzie.
19
@amanter To już byłby szczyt absurdu jakby Boski był wyżej niż Leo
0
Teraz to te wypożyczenia są tak modne, jak nigdy. Każdy klub must have
0
@th@les Barcelona, Szachtar, Olympiakos, Atalanta
0
@Mike3554 Już się popłakałem
0
@MXFCB Użytkownicy konta Premium już oficjalnie wiedzą jak potoczą się losy Neymara
0
@AutemPrzezPrerie To auto z nicku to Niebieski Bentley?
1
@marcin000019 Ja tak mam, chciałbym go tutaj ale jak nie przyjdzie to trudno. Nie za wszelką cenę
0
@Mike3554 Tak jak twoje pytanie. Zamiast wpisać w Google to piszesz tutaj i czekasz aż ktoś komu się nudzi znajdzie
0
@Crakitic $$$$$$$$$$$$
0
@kkbarca Potrzeba Ci siana? Zadzwoń do bociana