0

@kemyt1995 Interwencje to potrzebujesz psychiatry jak tak na poważnie piszesz

1

@kemyt1995 Racja racja, jeden błąd na to wskazuje

0

@MesQueUnClub96 W ch duża

1

@ForcaMilosz To ja nie wiem jakie ty masz spojrzenie na ulubioną pozycję jak on nominalnie jest zawodnikiem który gra w środku za dziewiątką A kiedyś grał na lewym skrzydle

0

@sidzej Jadą świry jadą

4

Komentarz usunięty

1

@Messiah10 Dzięki byku :)

4

Kiedy ma być ta gala MMA Cafe Bernabeu vs La Rambla? Przypominam że wyzywam El Jarka na walkę wieczoru i ktoś może wie jak będzie wyglądała karta walk?

0

@PatrychoO Pavarda nie opłaca Ci się tam wcisnąć? :D

4

@Coutinho007 Chyba Velvet bo gra jest do dupy

4

@eydem Tylko Wiedźmin

1

Głosy gorgoty:
1. Messi
2. Van Dijk
3. Salah

1

@BigShaq A Neuer gdzie?

2

@BarcaInfo Ronaldo taki słaby ze dał go tu bo wiedział że mu nie zagrozi xd

0

@Ostry00 Skiety klapki

0

@KamQiX Jak coś to mi na privie na wiadomej aplikacji daj znać :D

0

@SeeleyBooth Tak, El Jaruś dopiero na drugą zmianę przychodzi

3

@SeeleyBooth Jestem przy stoliku przy oknie. Dosiadajcie się śmiało

0

@barteq wydaje mi się że 10,5 powinny być spoko :) Ja mam rękę niezbyt dużą, i mam rozm. 9 i są trochę większe. Dla Twojego kolegi myślę, że nawet 10 wystarczy :)

1

@KamQiX Aaa dobra, dziękuję Ci majster

0

Dzis to jest złota piłka? Czy jak? Bo zawsze byla chyba pod koniec roku/na początku przyszłego

0

@barteq Siema, sam jestem bramkarzem i z czystym sumieniem mogę doradzić.
https://www.r-gol.com/rekawice-regio-aqua-roll-finger-plyn-gratis.html
Mam ten sam model (kolorystyka po prostu inna) i półtora rok i dalej stan dobry. Naprawdę warto. Ogólnie polecam rękawice firmy Regio. Gwarantuje, że kolega będzie zadowolony i posłużą mu sporo czasu

0

@cules100pro On zawsze gra z 13, chyba że ten numer jest zajęty

8

Epika, liryka, Valverde

0

@tadzik447 Słodko gorzka tajemnica xd

4


Polecam obejrzeć, i przekonać się jaki ten wszechświat jest ogromny. Prawie tak wielki jak miejsce intymne mojej byłej ale o tym kiedy indziej. Naprawdę warto, coś niesamowitego

7

@Skaramuczi Szkoda, że za spam i za wklejanie linku bez podpisu nie dostanie bana... Równi i równiejsi

2

@nvcxbarca Franz lub Wuja

2

@MesQueUnClub96 Nie ilość A jakoś się liczy jak widać

0

@damianex10 Ej bez kitu to jest sylwetka OSTR xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?