fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Obawiam się tej Arabii.
0
@AmigoBlancos Czyli My przegramy albo remis. Na więcej nie liczę.
3
Trzy mecze i do domu Czesiu. Tu nic nie ma i raczej nie będzie.
1
@Comentateiro Dzisiaj będzie bardzo ciekawy pojedynek na Wschodzie. Bucks vs Cavs. ;)
1
@Comentateiro Chorwację deklasują to co zrobią z Nami? szkoda "szczępić ryja. Jak mawiał Stonoga. ;)
1
Przed Wami przyszły MVP - JA
0
@Onie "Szanownym Panem Putinem" - zwykła łajza i nic więcej.
0
@SinMistico Że to ruskie rakiety. Zełenski.
1
@tomek8756 Jestem przekonany, że kaczora i Mateuszka kłamczuszka nie stać by było na takie słowa.
1
@ronni37 Tak 7-0. I oby tak dalej. ;)
0
@NaFazieHitman Jakie to jest smutne. Nic nie potrafimy zrobić bez tych amerykanów.
2
I takie to jest życie. Wyjeżdzasz sobie wieczorkiem traktorem chrustu nazbierać...
8
@lukaszbrk Daj spokoj ale czego Ty oczekujesz od tej bandy nieudaczników? przecież Oni nawet nie wiedzą gdzie ten cały Hrubieszów leży na mapie. Proszę Cię.
0
@Benz To FAXEM się wyśle. ;)
0
@TR3YWAY Podobno Macierewicz ma handlowac na bazarze z Misiewiczem, ale jeszcze brakuje szczegółów.
10
@wasacz A po co Nam jakieś tam obrony jak mamy NATO. Oni Nas obronią. Zadzwonimy i przyjadą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@FCB24 Oczywiście, że sędzia powinnien dostać jakąś reprymendę czy coś. No jak można gwizdać takie rzeczy? ja rozumiem jeszcze gdy zawodnik coś tam krzyczy w twarz sędziego, ale tak? kpina po prostu.
0
@fart @takisobiektos @kamiVeB
8
Wrócili z -15. Boston Celtics obecnie najbardziej rozgrzana ekipa w NBA (6-0) wygrywa po raz 11 w sezonie i zasiada na fotelu lidera kon. Wschodniej (11-3). Oby tak do końca. ;D
Brawa dla młodej ekipy OKC. Gdyby jakimś cudem wyrwaliby Wembanyame to w przyszłości drużyna z potencjałem na mistrzostwo.
#BleedGreen
@zadafcb @Mns21 @Kidd @ronni37 @MarianoItalianoVero@Comentateiro @FCB24 @Encore @BartqRKO @czółkovsky
2
@AmigoBlancos Tak jak napisali koledzy to nie teoria tylko praktyka stosowana już od wielu, wielu, wielu już lat. Czyli przegrywanie na siłę aby otrzymac jak najwyższe miejsce w drafcie. A co za tym idzie wybór najbardziej obiecujących młodych zawodników przyszłych gwiadz NBA. Choć w tym przypadku uważam, że szaleństwo przegrywania będzie zdecydowanie większe bo i chętnych na tego chłopka jest wielu. ;)
2
@Roni/VEB @SuperPatsonFCB Dziekuje Panowie za Wasze rady. Wszystko z Uberem poszło bez problemów. Pozdrawiam serdecznie. ;)
1
@SuperPatsonFCB Ale to nie ma problemu ja potwierdzę aby tylko zawiózł rodziców do lekarza. ;D
Czytałem, że w apce trzeba podać dane pasażerów i się troszkę przestraszyłem.
@Roni/VEB Super. Mam nadzieję, że nie będzie problemów. ;)
0
@Roni/VEB Czyli normalnie zamawiam jak dla siebie a korzystają z tego rodzice i nie ma problemu? to super. Dziękuje. ;)
10
@Kuba_1 Mental już płacze? nowe nie znałem xD
0
A słuchajcie mam pytanko do wszystkich, którzy korzystają z Ubera. Rodzice mają wizytę u lekarza i chciałbym zamówić im przejazd natomiast sam nie pojadę z Nimi a dodam, że to ja mam aplikację Ubera. Myślicie, że będą jakieś problemy?
0
@kamil295 Zrobili wszystko, żeby to przegrać. No brak słów. Dobra cofam wybronili się dziadki leśne. ;)
2
Bills się mocno zesrali i to u siebie ;D Brawo a prowadzili +17. ;D
Edit: dobra za chwile to odszczekam. ;)
1
@kamil295 Wybronili, ale fura szczęścia. Prowadzili już +17 i taka końcówka. ;)
EDIT:
Ale co tu się odjebało!!!! ;D Brawo Vikings tak jak pisałem sraka Bills no jak to można było przegrać? ;D
3
@zadafcb Piekny comeback Vikings. Bills już się zesrali koncertowo. ;D
2
Ale co Bills się zesrali to nie mam pytań. Mieli na widelcu Vikings a za chwilę to pewnie przegrają. Natomiast co Jefferson złapał piłkę jak On to zrobił? niesamowite czapki z głów.
I bohater Pan Fields, który koncertowo przegrał mecz Bears. Siedzi na ławce i nie wierzy w to co się stało. Przegrać z Lions? cienkimi jak sik pająka Lions? brawo panie Fields. ;D