2

Obawiam się tej Arabii.

0

@AmigoBlancos Czyli My przegramy albo remis. Na więcej nie liczę.

3

Trzy mecze i do domu Czesiu. Tu nic nie ma i raczej nie będzie.

1

@Comentateiro Dzisiaj będzie bardzo ciekawy pojedynek na Wschodzie. Bucks vs Cavs. ;)

1

@Comentateiro Chorwację deklasują to co zrobią z Nami? szkoda "szczępić ryja. Jak mawiał Stonoga. ;)

1

Przed Wami przyszły MVP - JA


0

@Onie "Szanownym Panem Putinem" - zwykła łajza i nic więcej.

0

@SinMistico Że to ruskie rakiety. Zełenski.

1

@tomek8756 Jestem przekonany, że kaczora i Mateuszka kłamczuszka nie stać by było na takie słowa.

1

@ronni37 Tak 7-0. I oby tak dalej. ;)

0

@NaFazieHitman Jakie to jest smutne. Nic nie potrafimy zrobić bez tych amerykanów.

2

I takie to jest życie. Wyjeżdzasz sobie wieczorkiem traktorem chrustu nazbierać...

8

@lukaszbrk Daj spokoj ale czego Ty oczekujesz od tej bandy nieudaczników? przecież Oni nawet nie wiedzą gdzie ten cały Hrubieszów leży na mapie. Proszę Cię.

0

@Benz To FAXEM się wyśle. ;)

0

@TR3YWAY Podobno Macierewicz ma handlowac na bazarze z Misiewiczem, ale jeszcze brakuje szczegółów.

10

@wasacz A po co Nam jakieś tam obrony jak mamy NATO. Oni Nas obronią. Zadzwonimy i przyjadą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@FCB24 Oczywiście, że sędzia powinnien dostać jakąś reprymendę czy coś. No jak można gwizdać takie rzeczy? ja rozumiem jeszcze gdy zawodnik coś tam krzyczy w twarz sędziego, ale tak? kpina po prostu.

0

8

Wrócili z -15. Boston Celtics obecnie najbardziej rozgrzana ekipa w NBA (6-0) wygrywa po raz 11 w sezonie i zasiada na fotelu lidera kon. Wschodniej (11-3). Oby tak do końca. ;D
Brawa dla młodej ekipy OKC. Gdyby jakimś cudem wyrwaliby Wembanyame to w przyszłości drużyna z potencjałem na mistrzostwo.
#BleedGreen
@zadafcb @Mns21 @Kidd @ronni37 @MarianoItalianoVero@Comentateiro @FCB24 @Encore @BartqRKO @czółkovsky

/photo/1

2

@AmigoBlancos Tak jak napisali koledzy to nie teoria tylko praktyka stosowana już od wielu, wielu, wielu już lat. Czyli przegrywanie na siłę aby otrzymac jak najwyższe miejsce w drafcie. A co za tym idzie wybór najbardziej obiecujących młodych zawodników przyszłych gwiadz NBA. Choć w tym przypadku uważam, że szaleństwo przegrywania będzie zdecydowanie większe bo i chętnych na tego chłopka jest wielu. ;)

2

@Roni/VEB @SuperPatsonFCB Dziekuje Panowie za Wasze rady. Wszystko z Uberem poszło bez problemów. Pozdrawiam serdecznie. ;)

1

@SuperPatsonFCB Ale to nie ma problemu ja potwierdzę aby tylko zawiózł rodziców do lekarza. ;D
Czytałem, że w apce trzeba podać dane pasażerów i się troszkę przestraszyłem.
@Roni/VEB Super. Mam nadzieję, że nie będzie problemów. ;)

0

@Roni/VEB Czyli normalnie zamawiam jak dla siebie a korzystają z tego rodzice i nie ma problemu? to super. Dziękuje. ;)

10

@Kuba_1 Mental już płacze? nowe nie znałem xD

0

A słuchajcie mam pytanko do wszystkich, którzy korzystają z Ubera. Rodzice mają wizytę u lekarza i chciałbym zamówić im przejazd natomiast sam nie pojadę z Nimi a dodam, że to ja mam aplikację Ubera. Myślicie, że będą jakieś problemy?

0

@kamil295 Zrobili wszystko, żeby to przegrać. No brak słów. Dobra cofam wybronili się dziadki leśne. ;)

2

Bills się mocno zesrali i to u siebie ;D Brawo a prowadzili +17. ;D
Edit: dobra za chwile to odszczekam. ;)


1

@kamil295 Wybronili, ale fura szczęścia. Prowadzili już +17 i taka końcówka. ;)
EDIT:
Ale co tu się odjebało!!!! ;D Brawo Vikings tak jak pisałem sraka Bills no jak to można było przegrać? ;D

3

@zadafcb Piekny comeback Vikings. Bills już się zesrali koncertowo. ;D

2

Ale co Bills się zesrali to nie mam pytań. Mieli na widelcu Vikings a za chwilę to pewnie przegrają. Natomiast co Jefferson złapał piłkę jak On to zrobił? niesamowite czapki z głów.
I bohater Pan Fields, który koncertowo przegrał mecz Bears. Siedzi na ławce i nie wierzy w to co się stało. Przegrać z Lions? cienkimi jak sik pająka Lions? brawo panie Fields. ;D


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?