1

@marcin62 Popcorn mam gotowy. Najbardziej obawiam się najazdu białych rycerzy. ;)

2

Oby Argentyna dzisiaj pokazała klasę. Powodzonka Leo. ;)

0

@Janiama Pamiętam jak Papszun podczas wywiadu opowiadał, że nie zazdrości Lechowi walki na 3 frontach itd. Bo zmęczenie i generalnie dużo grania. Na co Zibi króciótko odpowiedział:
"Z taką mentalnością to się nie dziwię, że polskich trenerów nikt później nigdzie nie chce ". I ja się z Zibim zgadzam i pójdę krok dalej. Bo z taką mentalnością czy w zawodowym sporcie czy zwykłym życiu daleko się nie zajdzie. Czyt, nie osiągnie sukcesu.

1

Mam tylko nadzieję, że po złożonej petycji przez Portugalską Federację powstanie w trybie ultra szybkim specjalna komisja, której celem będzie ustalenie przyczyn dlaczego i w jakich okolicznościach Mentalowi ukradziono bramkę. Taką patologię należy piętnować a sędziego dożywotnio zawiesić. Dajcie spokój kto to widział takie rzeczy.

0

@MESSIah16 Zmienia Nam się Krystynka na stare lata. ;)

0

Mental płakał po karnym Bruno? ;D

3

2 sekundy do końca Jaguars prowadzą 1 pkt z Ravens a do piłki podchodzi jeden z najlepszych kickerów w lidze Pan Tucker . Dystans 67 yardów i.... zabrakło pół yarda aby ustanowić nowy rekord. Wielkie zwycięstwo Jags. Mocno zaryzykowali grając w końcówce podwyższenie za 2 pkt, ale się opłacało. ;D
Wielkie brawa dla trenera Douga Pedersona i rozgrywającego Trevora Lawrenca.


0

Można śmiało napisać turniej niespodzianek. I to mi bardzo pasuje.

2

@Gitarkafcb Ale dzięki temu emocje będą do ostatniej wrzutki.

1

@PatrykBarca Pochowali się po dziuplach i siedzą cichutko.

2

Jazda Leo!!!! GOAT ❤❤❤

0

@tomek8756 Dla Nas lepiej by wygrał Meksyk, ale chyba się nie zanosi. Każdy inny wynik dla Nas słaby. ;)

1

Argentyna musi grać szybciej tak jak w ostatniej akcji 3 podania i wjazd w 16. Oj coś czuję, że będą ciężary w II połowie.

0

Argentyna to dzisiaj bierze Panowie/Panie i w ostatniej kolejce emocje będą ogromne.

0

@Faro Bo wreszcie gra na swojej pozycji.

1

@VamosRakieta Niewielu tak potrafi. Dlatego jeszcze bardziej doceniam prace Czesia.

0

@dorkizos Czesiu TOP i Puchar jest już Nasz.

0

@JordiAlbion Tylko gra na czas czyli uczciwe granie prawda? Polska zawsze gra uczciwie nigdy się nie kładzie i gra fair.

1

No to Prezes PZPN Kulesza już szykuje nowy kontrakt dla Czesia. Będzie ciekawie. ;D

0

@Explode Otóż to a i dzisiaj tych sytuacji mieli sporo tylko nie wpadło ;)

0

@JordiAlbion Ważne, że Polacy grają uczciwie. Co chwlie wybijanki po trybunach.

9

Wielkie brawa dla Arabów. To jak grali przeciwko Argentynie i dzisiaj to czapki z głów. Bardzo przyjemnie się ogląda tych gości. Nie trzeba bezmyslnie wybijać piłkę do przodu na uwolnienie tylko spokojnie pograć piłką. Mieli dzisiaj mnóstwo sytuacji i mogli z Nami ugrać bardzo dobry wynik. Wielkie brawa.

0

@draxidox Do mnie i do kolegi. A co?

2

@kynio302 I dlatego Pies zawsze > sierściuch. ;)
Pies to najlepszy przyjaciel człowieka.

1

@betonito A mnie zawsze śmieszy taki wróżenie z fusów. Iran pewniaczek stawiajcie domy. I dlatego mam nadzieję, że to Jankesi wygrają.

1

0

@HighestInTheRoom I jazda z tymi Brazylijskimi gwiazdkami. ;D

0

Kurcze teraz tak patrze sobię i widzę, że w meczu Urugwaju z Koreą żadna ekipa przez 90 minut nie oddała celnego strzału na bramkę. Grubo.

1

Przyszły MVP Jayson Tatum wyjaśnia Doncicia i jego Mavs 125-112. Najlepsza ekipa Ligi Boston Celtics wygrali po raz 14 w sezonie. ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ


1

@Sau_Ron Oczywiście, że tak. Pamietacie wspaniałą przygodę Czechów? z Poborskym, Nedvedem? przecież pół Europy chciało mieć tych grajków. Podobnie było z Chorwatami czy Turkami na MŚ. Przecież takie turnieje to dla wielu przepustka do wielkiej piłki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?