escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@blakkudium super!! Kiedy ruszają? Dzisiaj Galata vs Piątek.
8
@ViscaelBarca2007 przy swojej wadze to na pewno szybka nie jest.
He he he
2
@Kidd podziękowałem ślicznie:)
1
@blakkudium czyli na ławkę?
3
Plotki, ploteczki i nie tylko:
- W środowy poranek gruchnęła wiadomość, że Legia wyraziła zainteresowanie transferem Karola Świderskiego. Informację tę w rozmowie z Łukaszem Olkowiczem potwierdził agent napastnika, Mariusz Piekarski.
- Vladan Kovačević zostanie bohaterem sensacyjnej wymiany. Luca Bendoni podaje, że były bramkarz Rakowa Częstochowa przeniesie się ze Sportingu do Realu Betis. W przeciwnym kierunku uda się natomiast Rui Silva.
- Kacper Urbański nie czuje się najlepiej w Bologny i może zmienić klub. Chrapkę na niego ma między innymi Juventus, dlatego też działacze jego obecnego zespołu postanowili go wycenić - informuje tuttojuve.com.
- Bryan Mbeumo z Brentfordu został umieszczony na krótkiej liście Arsenalu pod kątem zaliczenia letniego transferu. [Florian Plettenberg]
- West Ham United odwołał środową konferencję prasową z udziałem Julena Lopeteguiego przed meczem Pucharu Anglii. Hiszpan jeszcze dziś otrzyma wypowiedzenie. W ciągu kolejnych 24 godzin na jego miejscu ma zasiąść Graham Potter. [David Ornstein]
- Trincão jest coraz bliżej opuszczenia Sportingu CP. Agent Jorge Mendes negocjuje warunki kontraktu z Milanem. [La Gazzetta dello Sport] @takisobiektos i co? będą grać z Pulisikiem na jednej stronie? Czy Amerykaniec pójdzie do środka?
- Liverpool będzie chciał doprowadzić do rozstania z Darwinem Nunezem. Urugwajczyk wypadł z łask zarządu, który szuka już nowego napastnika. [Anfield Watch]
- Tymoteusz Puchacz dokończy sezon na wypożyczeniu w Plymouth Argyle FC z Holstein Kiel. Właśnie udał się w podróż do Anglii w celu przejścia testów medycznych. [Tomasz Włodarczyk] - 18 klub Polaka. Kiedy powrót do Polski?
12
Dobra bo, aż niedobrze mi od tych głupot, które tu wypisujecie:)
Jedziemy! Arabia Saudyjska, tylko dla koneserów.
Za nami ćwierćfinały pucharu sułtana, a w nich:
Najpierw hit, chyba nie zawiódł...:) Al Hilal - Al ittihad 1:1 w regulaminowym czasie, 2:2 po dogrywce i finalnie karne, a tam lepsi okazali się tegoroczni pretendenci do tytułu - Al ittihad.
Gwiazdą był Papcio Benzema, jak mu się chce grać to gra i strzela i wygrywa. Karim strzelił dublet i wykorzystal swoją jedenastkę. Z nim w drużynie zagrali: Houssem Aouar (Lyon, Roma), N'Golo Kante, Fabinho, Steven Bergwijn, Danilo Pereira (PSG) czy serbsi bramkarz Predrag Rajkovic.
Co do Al Hilal to trzeba wspomnieć, że najlepsza armata drużyny - Aleksandar Mitrovic, zszedł z urazem już w 13 minucie. Za niego wszedł były zawodnik Benfici - Marcos Leonardo i co prawda strzelił gola, ale mam wrażenie, że przy okazjach jakie miała drużyna, Mitro mógłby więcej zdziałać. Druga bramkę strzelił najlepszy arabski zawodnik - Salem Al Dawsari. W drużynie poza kontuzjowanym Neymarem zagrali "wszyscy": Malcom, Ruben Neves (Wolves), Sergej Milinkovic-Savic, Renan Lodi (Atletico), Cancelo, Kalidou Koulibaly czy Bono.
Tak więc w pojedynku doświadczonych trenerów Laurent Blanc lepszy od Jorge Jesusa.
Al-Taawon - Al Qadisiya 0:3. Tutaj bez dramaturgii, drużyna byłego zawodnika Bolognii czy Atalanty - Musy Barrowa gładko przegrywa. Pierre-Emerick Aubameyang z golem, ale to Julian Quinones był gwiazdą meczu. Niedawny król strzelców ligi meksykańskiej również strzelił gola w tym meczu, ale też zanotował 2 asysty. W ich druzynie zagrali też Cameron Puertas (Royale Union) - Hiszpan z golem i asystą, Nahitan Nandez (Urugwaj), Nacho Fernandez (Real), Iker Almena (Girona) oraz bramkarz Belgii - Koen Casteels.
Al Shabab - Al Feiha 2:1. Prawdziwa legenda arabskiej ligi - Abderrazak Hamdallah - z golem i asystą dla Shabab, a drugą bramkę dorzucił Daniel Podence (Wolves). Z nimi w składzie też Giacomo Bonaventura (Milan, Fiora) czy Wesley Hoedt (Lazio, Anderlecht). W drużynie przegranych na obronie Chris Smalling.
No i ostatni ćwierćfinał, dodam z mojego dziennikarskiego prawda, obowiązku:) Al-Raed - Al Jabalain 2:1. Tutaj bez nazwisk, drużyny bez znaczących "gwiazd".
@Kidd @Kessie @JimMorrisonFCB @mekston @Lionel_Messi10 @NeroTFP1 @kryhaa
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Mitch_Atleta masz szczęście, że w ogóle pozwolił Ci się tutaj udzielać.
1
@karci0 zrobione
0
@FanBarcy22 taktyk.
0
@Kidd dziękuję:)
@Comentateiro przeżyłeś już tyle wieków, że nic z tego co pisze Cię nie dziwi ani nie zaskakuje:)
1
@mekston norma:)
5
@GigiAmoroso wczoraj oglądam w jakichś skrótach czy jednym na milion meczu LM w otwartej tv jak Juve gra w składzie z Del Piero, Inzaghim, Zidane czy Deschampsem właśnie, a za chwilę chłop po 14 latach zostawia Francję.
SKS - starość kur.. starość.
1
@Ojciec5tkidzieci wrócił. Za późno tam trafił.
5
@Sinirsey tak senior Siarra.
1
@DonCarletto zależy czy to będzie sąd w Madrycie.
He he he
Nie wiem.
0
@barca__rządzi w jego przypadku dwa mecze za każdy ząb.
3
Legenda Levante - Jose Morales - strzela gola na 1:0 z drużyną Tenerife. Facet facet w tym roku skończy 38 lat. Żałuję że tak późno go dostrzeżono. Lewa noga pięknie ułożona.
0
@Criss18Barca jeszcze ponarzekasz:)
3
@mrboom Jordan tylko dwa sezony, Lebron jeden sezon najlepiej zarabiającym. Grubo.
0
@tbas w porządku;)
4
Skóraś skutecznie egzekwuje 11 i Brugge prowadzi w 99 minucie 3:0 w pucharze z drużyną Leuven.
1
@Pawci023x odpadli w 1/8
0
@tbas a to nie wiem. Ciekawy się wydaje. Nic nie słyszałem.
0
@tbas chyba nie rozumiem:)
6
Czyżby kolejna portugalska perełka?
Za chwilę 1/2 pucharu Portugalii, w którym Sporting z potężnym Gyokeresem i naszym Trinką podejmie Porto. W Porto supersnajper Samu, ale też, bo o nim chciałem, 17 letni pomocnik Rodrigo Mora. Nie zwróciłem wcześniej uwagi na niego, ale chłopak świetnie sobie radzi. W ośmiu ligowych meczach (nie wszystko od 1 minuty) zanotował już po 3 gole i asysty. Pięknie:)
1
@Adran360 mecz na nodze.
7
@GigiAmoroso każdy kozak tam gdzie gra. Żenujące. No ale to Ney:) nie spodziewałbym się czegoś innego.
0
@Pawci023x 9 stycznia w lidze. W pucharze nie grają.
10
W końcu! Nowy rok i poważna piłka wraca!!
Już za chwilę hit w 1/4 pucharu sułtana. O 18:30 Al Hilal zmierzy się z Al Ittihad, transmisja w polsacie sport 3.
Panujący mistrz zmierzy się w obecnym liderem i to będzie walka na noże!
Najpierw mistrzowie Arabii: w bramce wokalista U2 - Bono (kiedyś Sevilla), dalej w obronie mamy ścianę z Napoli - Coulibaly, a na bokach Renan Lodi z Atletico i nasz Cancelo.
Druga linia to między innymi Ruben Neves i Sergiej Milinkovic Savic, a za gole odpowiadać będą Mitrovic i Malcom.
Al Ittihad również mocnym składem. Nie ma miękkiej gry: Benzema, Aouar (Lyon, Roma), Steven Bergwijn. W drugiej linii Kante oraz Fabinho z Liverpoolu. W obronie zobaczymy niedawno gracza PSG - Danilo Pereira.
No cóż. Na moje oko będzie się działo:) także śmiało polecam.
@mekston @JimMorrisonFCB @kryhaa @NeroTFP1 @Kessie @Kidd @Lionel_Messi10