escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Adran360 a cisnęli w 1 połowie, tam już mogło być i kilka bramek a i asysta:)
3
No i Marmoush z golem.
0
@takisobiektos Trelowski raczej, chyba że sprzedadzą. Wtedy kto wie:)
0
@bartas97 możemy iść w stronę Anglii. Tylko wtedy nie płaczmy o żenującej kadrze.
2
@bartas97 Wysoko? Bo postawił na bramkarza? Ostatnie mecze to Trelowski i Amayew.
Wolę żeby polskie kluby dawały szanse Polakom, a nie szrotowi z innych krajów.
@FcPortoFan1999 nie wiem.
0
Koniec młodzieżowca w Ekstraklasie. Papszun zaciera rączki. 1 czy 2 Polaków w składzie to i tak było za dużo.
1
Chiesa z golem!!
Dobrze, lubię Włocha. Niech już będzie zdrowy.
0
@tbas kładzie się i za to też go ludzie … delikatnie mówiąc obrażają.
Teraz chodzi mi tylko o Hiszpana. Kreował się na kozaka a wyszło jaka pipa z niego w tej akcji. Tylko tyle.
1
Luźny bukmacherski typ:)
Eintracht o 15:30 gra na wyjeździe z St Pauli. Marmoush (jeden go za Kane’em) od 3 ligowych meczów bez gola. Na kim zaczynać nową serię jak nie na 14. drużynie w Bundeslidze?
Gol Egipcjanina u niebieskich za 2,4.
Jeśli to ryzykowne dla kogoś to 1,75 ze strzeli gola albo zaliczy asystę w tym meczu. Przypominam że chłopak ma w 15 meczach Bundesligi strzelił 13 goli i zanotował 7 asyst.
No i dla bardzo odważnych - strzeli gola i zaliczy asystę kurs 15,00.
0
@Joe_Barbaro dzisiaj stać nas na Davida, bo za darmo:)
Ja bym chciał Alvareza/Lautaro, obaj zasuwają na całym boisku.
0
@MOLESTA @tbas abstrahując od tego jakim Jude bywa bucem, tak tutaj pięknie powiedział Maffeo. Ten go musnął a tamten jak „miękka faja” padł:)
2
@Luciano99 „animowany haker” piękne:)
0
@mekston nie sądzę:)
4
Patryk Klimala z golem na 1:0. Po kilku meczach bez trafienia Polak sobie przypomniał jak to się robi.
Sydney - Central Coast Mariners 1:0.
0
Denver - Brooklyn 124-105.
Jokic 35 punktów, 12 zbiórek i 15 asyst
Westebrook 25, 11, 10.
Dwóch gości z triple double w drużynie. Można się bawić?:)
0
@RoberDzik Przepraszam! Zasugerowałem się nickiem;)
Nie widziałem oświadczenia. Wszystko zepsułeś:)
0
@RoberDzik no Robert;) jak na 47483837483 komentarzy napisanych przez 47473847 użytkowników na ten temat i po 12 godzinach problemu to szybka reakcja:)
0
Można się śmiać z BVB itd, ok, ale lubię ich więc stanę kapkę w ich obronie.
Sahin z Piszczkiem nie mogą skorzystać z 4 obrońców. Anton, Bensebaini, Schlotterbeck czy Sule. Jak dodamy do tego Cana, który grywa na środku to widzimy jak śmieszna jest ta dzisiejsza defensywa.
Edit Gittens na 1:2. 12 minut i 3 bramki… świetne widowisko.
0
Szybciutko 2:0 Bayer
1
@vangoor bierz żółty. Już z sokiem z cytryny:)
0
@D10SLEO na własną odpowiedzialność:(
0
Żartowałem, że BVB to bierze mimo braku Wirtza w składzie Bayeru. Zobaczyłem obronę BVB, śmieszny żart:)
0
@Walker girl you know its true… u u u i love you;)
Po jednej nutce;)
0
@PatrykBarca a kimże są mocne ekipy?:)
1
@Kgorecki2500 to już będzie po meczu:)
1
Wirtz na ławie. BVB to bierze:)
0
@Herato Veratti?
1
@Adran360 asysta przy drugiej bramce i zabawa Veigi przy trzeciej piękne;)
3
@Danny Gaucho właśnie. Taki z Ciebie kozak a strzelasz kapiszonami na wodę. Pfff
0
@bartas97 no zobaczymy co będzie. Jednak zdrowy Ivi zjada reszta na śniadanie.