1

@Adran360 a cisnęli w 1 połowie, tam już mogło być i kilka bramek a i asysta:)

3

No i Marmoush z golem.

0

@takisobiektos Trelowski raczej, chyba że sprzedadzą. Wtedy kto wie:)

0

@bartas97 możemy iść w stronę Anglii. Tylko wtedy nie płaczmy o żenującej kadrze.

2

@bartas97 Wysoko? Bo postawił na bramkarza? Ostatnie mecze to Trelowski i Amayew.

Wolę żeby polskie kluby dawały szanse Polakom, a nie szrotowi z innych krajów.
@FcPortoFan1999 nie wiem.

0

Koniec młodzieżowca w Ekstraklasie. Papszun zaciera rączki. 1 czy 2 Polaków w składzie to i tak było za dużo.

1

Chiesa z golem!!
Dobrze, lubię Włocha. Niech już będzie zdrowy.

0

@tbas kładzie się i za to też go ludzie … delikatnie mówiąc obrażają.
Teraz chodzi mi tylko o Hiszpana. Kreował się na kozaka a wyszło jaka pipa z niego w tej akcji. Tylko tyle.

1

Luźny bukmacherski typ:)

Eintracht o 15:30 gra na wyjeździe z St Pauli. Marmoush (jeden go za Kane’em) od 3 ligowych meczów bez gola. Na kim zaczynać nową serię jak nie na 14. drużynie w Bundeslidze?

Gol Egipcjanina u niebieskich za 2,4.
Jeśli to ryzykowne dla kogoś to 1,75 ze strzeli gola albo zaliczy asystę w tym meczu. Przypominam że chłopak ma w 15 meczach Bundesligi strzelił 13 goli i zanotował 7 asyst.

No i dla bardzo odważnych - strzeli gola i zaliczy asystę kurs 15,00.

0

@Joe_Barbaro dzisiaj stać nas na Davida, bo za darmo:)
Ja bym chciał Alvareza/Lautaro, obaj zasuwają na całym boisku.

0

@MOLESTA @tbas abstrahując od tego jakim Jude bywa bucem, tak tutaj pięknie powiedział Maffeo. Ten go musnął a tamten jak „miękka faja” padł:)

2

@Luciano99 „animowany haker” piękne:)

0

@mekston nie sądzę:)

4

Patryk Klimala z golem na 1:0. Po kilku meczach bez trafienia Polak sobie przypomniał jak to się robi.
Sydney - Central Coast Mariners 1:0.

0

Denver - Brooklyn 124-105.

Jokic 35 punktów, 12 zbiórek i 15 asyst
Westebrook 25, 11, 10.

Dwóch gości z triple double w drużynie. Można się bawić?:)

0

@RoberDzik Przepraszam! Zasugerowałem się nickiem;)
Nie widziałem oświadczenia. Wszystko zepsułeś:)

0

@RoberDzik no Robert;) jak na 47483837483 komentarzy napisanych przez 47473847 użytkowników na ten temat i po 12 godzinach problemu to szybka reakcja:)

0

Można się śmiać z BVB itd, ok, ale lubię ich więc stanę kapkę w ich obronie.

Sahin z Piszczkiem nie mogą skorzystać z 4 obrońców. Anton, Bensebaini, Schlotterbeck czy Sule. Jak dodamy do tego Cana, który grywa na środku to widzimy jak śmieszna jest ta dzisiejsza defensywa.

Edit Gittens na 1:2. 12 minut i 3 bramki… świetne widowisko.

0

Szybciutko 2:0 Bayer

1

@vangoor bierz żółty. Już z sokiem z cytryny:)

0

@D10SLEO na własną odpowiedzialność:(

0

Żartowałem, że BVB to bierze mimo braku Wirtza w składzie Bayeru. Zobaczyłem obronę BVB, śmieszny żart:)

0

@Walker girl you know its true… u u u i love you;)
Po jednej nutce;)

0

@PatrykBarca a kimże są mocne ekipy?:)

1

@Kgorecki2500 to już będzie po meczu:)

1

Wirtz na ławie. BVB to bierze:)

0

@Herato Veratti?

1

@Adran360 asysta przy drugiej bramce i zabawa Veigi przy trzeciej piękne;)

3

@Danny Gaucho właśnie. Taki z Ciebie kozak a strzelasz kapiszonami na wodę. Pfff

0

@bartas97 no zobaczymy co będzie. Jednak zdrowy Ivi zjada reszta na śniadanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?