escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Stinger_ tak!:)
8
Piękna asysta zewniakiem i najlepsza 9 w historii Barcelony z golem.
5
Arabia Saudyjka zapowiedź.
No i wracamy! Póki co przedsmak bo hit o 18:30.
W ćwierćfinale King Cup Al Taawon podejmie u siebie zespół Al Qadisiya. Transmisja w Polsacie sport 3.
U gospodarzy zagra Musa Barrow, Gambijczyk przez wiele lat grał w Serie A - Bolognese i Atalanta.
Jeśli chodzi o gości to wychodzą na galowo. Nasz najlepszy w historii napastnik, oczywiście gdyby tylko mógł tu grać, Auba, do tego Nacho z Realu czy belgijski bramkarz Koen Casteels.
Do tego w drużynie również Gaston Alvarez (Getafe), Nahitan Nandez (Cagliari) czy zeszłoroczny ktoś strzelców w Meksyku - Quinones.
Większa zapowiedź przed 18:30, oznaczę również wtedy fanów wielbłądów.
4
@emeu klasa Emeł. Szapoba.
0
Gannis postanowił zrobić to, co wczoraj Lebronowi prawie się udało.
11 punktów, 12 zbiórek i 13 asyst.
0
@Recha_0684 bardziej chodziło mi o „Ale bez przesady, że miałbym komuś do zadka wchodzić.” ale może źle zrozumiałem:) trzymaj się.
1
@Recha_0684 miałem nie odpowiadać, ale w sumie pomyślałem że czemu nie?
„Wiadomo, że fajnie z kimś pogadać i powymieniać się wrażeniami” - czyli powiedzenie lub pomyślenie o kimś „to spoko osoba, fajnie się z nią gada itp” czyli po prostu powiedzenie że to w porządku osoba to wchodzenie komuś w dupe? Czyli jak dzwonisz do ziomka i mówisz „Siemasz, wypiłbym z Tobą browar, byśmy pogadali” - czyli ni mniej ni więcej mówisz po prostu że go lubisz / darzysz sympatią, to mam rozumieć że wchodzisz mu „do zadka”? Smutne stary.
Redakcja robi to tylko dla nas, dla użytkowników, dla zabawy.
Masz problem powiedzieć komuś - lubię jak wrzucasz posty o muzyce, o NBA, o piłce, o astrologii, o kurach, o grzybach bo mnie one interesują?
Teraz sprawa banów i reklam.
Obserwujesz stronę od, za chwilę, dwóch dekad. Zainteresowałeś się jak to zmienić, jak pomóc, jako członek społeczności? Nie sądzę. Dorzuciłeś chociaż złotówkę na portal? Nie wiem, ale się domyślam.
Czy irytują mnie reklamy? Tak. Czy narzekam? Tylko sam sobie, bo nie płacę za ten portal i na ten portal.
Co do banów to może jaka płaca, taki moderator? Nie wiem. Też mi się nie podobają różne rzeczy, ale żeby przyjść i wyrzygać to w temacie, wydawałoby się, dosyć sympatycznym dla strony, to jednak dziwne.
2
@misterio dzięki:)
1
@mekston Kogo Barcelona nie obserwuje?
A na kogo stać?:)
0
@esem91 Interu by nie było w finale gdyby Gasperini nie zlekceważył półfinału.
8
Chris Drewno na 2:0 dla Nottingham.
2
Jestem pod wrażeniem z jakiego gówna w pierwszej połowie zrobiło się takie meczycho.
Piotrula wchodzi.
0
@FcPortoFan1999 no musiało musiało.
0
Leao to maszyna. Ale poszedł skurczybyk
2
@jedrek7000 2 razem z Arsenalem. Ale w sumie to trzecie:)
0
I 2:1. Wystarczyło postraszyć meczem w Anglii:)
2
@Adran360 dziękuję:)
2
@Adran360 można wybrać jednego:)
0
@esem91 otóż to, zobaczymy czy zadecyduje. Prawdę mówiąc słabiutko już wyglądali z Atalantą gdy ta wpuściła podstawowych zawodników, ale w sumie Milan też słabiutki dziś.
0
@FcPortoFan1999 każdy ma momenty zwątpienia:)
4
@Adran360 za najszybsze na świecie linki z bramkami, nawet z drugiego końca świata:)
@blakkudium Twoje linki również odpalam i doceniam, no ale tamten goguś był „pierwszy” ze swoją działalnością:)
1
@FcPortoFan1999 prawdę mówiąc niezbyt mnie interesują te drużyny B, zaciekawił mnie fakt, że nasz człowiek strzela:)
1
Benfica B wygrywa 2:1 z Porto B. Bramkę dla Porto strzelił nasz były napastnik (drużyna B) Angel Alarcon.
0
@esem91 w końcu, bo tragiczny od dłuższego czasu. W sumie ten mecz to też żałosny. No ale może ruszą.
2
Jak mawiał klasyk „nie na raz”, tymczasem Theo i Tomori: „a właśnie że na raz!”
2
Tak sobie oglądam te derby Mediolanu i mam wrażenie pojedynek między angielskimi tuzami: Wolves - Nottingham to będzie majstersztyk przy tym włoskim syfie dziś.
No, postraszyłem ich;)
Lautaro na 1:0
1
@FcPortoFan1999 najpewniej.
8
Finał superpucharu Włoch odbywa się w Arabii Saudyjskiej w mieście Ryiadh. Obecnie jest tam 13 stopni, a Barella gra w rękawiczkach. Zmarzluszek z tego Włocha.
6
Ciekawostki piłkarskie.
Zjednoczone Emiraty Arabskie:
Al Bataeh - Al Jazira 0:3. U gości przy jednej z bramek asystował Nabil Fekir. Były gracz Lyonu i Betisu nieźle sobie radzi w nowej drużynie. W 6 występach ma 4 gole i 2 asysty.
Al Ahli Dubai - Al Nasr (niech fanów ligi wielbłądów nie zmylą nazwy - to nie Arabia, to wciąż ZEA) 2:0. Podopieczni Siwego bajeranta (Paulo Sousy) wygrywają, a jedną z bramek strzela były zawodnik Romy czy Bayeru - Sardar Azmoun.
Ale co ciekawe, gości trenuje nasz były asystent - Alfred Schreuder.
Australia:
Macarthur FC 1:2 Adelaide United.
Dla gospodarzy bramkę strzelił były mistrz Francji w drużynie Monaco - Valere Germain.
Turcja:
Fenerbahce - Hatayspor 2:1. Oba gole dla gości strzelił były snajper Sevilli En Nesyri. Marokańczyk w trzech ostatnich meczach Fenerbahce strzelił 5 goli. Przy jednej z bramek asystował mu Edin Dzeko.
70 letni Bośniak i Harcegowinianin w doliczonym czasie gry spudłował karnego.
Galata - Goztepe 2:1. Osimhen strzelił bramkę z karnego a przy drugim golu asystował Dries Mertens.
Grecja:
Athens Kallithea - Lamia 2:1. U gospodarzy przy drugim golu asystował 40 letni (naprawdę tyle ma, tym razem nie żartuje:) legenda Marsylii - Mathieu Valbuena.
0
@Walker dziękuję pięknie:)