draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
ten jaki skoczek :D
9
ciekawe czy wtedy ta elita by również nazywała rafała długopisem jak dude :D
0
oj tak, i jeż na głowie na denzela :D
11
Jednak to prawda...
https://x.com/i/status/2028045338326581304
1
@Safrani
Ja też, mi na tym zależy i dużej części ludzi na UoP.
0
szłapka z kolejny przekopem na twitterze xD
1
@Safrani
Przynajmniej może podniosą próg podatkowy i nie będą szczać na ludzi, że realizują 30%.
0
@Bykunn
Ale wy macie za bardzo zamknięte myślenie o tym jak wygląda wojna światowa.
Może już nie być wojen gdzie jest linia frontu w Europie, ludzie są w okopach przy obecnych zdolnościach balistycznych, dronowych i nawet wojen cyber, gospodarczych.
Za 100 lat ten okres może być opisany jako 3 wojna z tym, że zaczęło się gospodarczo między USA a Chinami z jakimiś tam mniejszymi teatrami wojny jak Ukraina, Gaza, Wenezuela, Iran etc.
Ludzie myśleli, że po II WŚ już na 10000% jest koniec historii i niikt nikogo nie będzie zabijać :D.
Wojny były, są i będą dopóki będzie człowiek, pieniądze i walka o przepływy kapitałowe, handlowe etc.
1
szkoda, że to nie mieścieło się w tych 1/3 obietnic tuska :/
8
kogoś mi przypomina
3
@bartekvisca
Akurat Dubaj to nie jest drogi kierunek xD
Wiadomo, ze to nie poziom lotu w Europie za 200zł ale dalej nie jest drogi.
4
Oj trudne sie wylosowało z rana
9
winicjusz w tej akcji 3 razy leży i szuka karnego
1
Pedri kocham Cię
2
Ja pierdole Pedri, co za magik
0
@Aequlibre zdrowie, realizować marzenia, cele w pracy, podróżować i odpoczywać
1
@Chimera tylko soda, system kaucyjny jeszcze bardzie sprawił, że nie kupuje żadnych butelek i puszek
21
o jest naczelny klaun xDD
2
@arasz1819 jest to totalnie w interesie USA przeciwko Chinom.
13,4% chińskiego importu, to jest ogromny wolumen
7
Trump co użył języka faktów
1
Z tymi butelkomatami i Ukraińcami to jest hit.
Jadę dzisiaj po raz pierwszy z workiem do butelkomatu. Oczywiście przede mną byli Ukraińcy i dodatkowo rozmawiali po Ukraińsku. Oddawali swoje butelki. Poczekałem chwilę, oddałem swoje butelki i dostałem zwrotnie kupon do wykorzystania.
Nie bylo żadnych problemów i pojechałem do domu.
0
pytanie do posiadaczy VR2, czy warto? Nie bolą oczy?
Jestem dziadem i szukam czegoś w grach co mnie porwie
@clyde
4
@macio_944
Po prostu to Twoje patrzenie jest bardzo płytkie.
I np z Rosją działanie Bidena i Trumpa było zbliżone, bo w interesie USA nie jest zabicie Rosji a deal z nią przeciwko Chinom.
Biden wstrzymywał kontrofensywę, dalekie ataki by krwawić Rosją a nie ją zabić. To samo robi Trump robiąc deal z Rosją.
Grenlandia również jest w interesie USA.
Idiotycznym filmików AI i Nobla nie komentuje bo w globalnej real politic to nie ma znaczenia.
Btw. To jak Von der Lejen w 2025r. Jechała podpisywać umowę na polu golfowym na cła to również pokazuje potęgę Europy w globalnym wyścigu nie?
2
@Cryptolis
Dokladnie internetowy @macio_944 krytykuje głowę państwa która ma sztab ludzi, strategów i walczy o globalną hegemonię, o strategiczne przepływy handlowe w walce z Chinami xD
3
@macio_944 ciężko to oceniać z pozycji interesów Polski.
Fakt faktem Biden dawał dużo kasy dla Ukrainy, ale z punktu widzenia interesu USA dawali to za friko.
Druga sprawa, że to Biden kontrolował eskalację i stopował Ukrainę z dalekimi atakami, ale takie prawa globalnego hegemona.
Z Grenlandią to najbardziej bawi, bo z punktu widzenia wojny na pacyfiku to jest strategiczny dla nich punkt i to również za kilkanaście/kilkadziesiąt lat może się okazać z punktu widzenia interesów USA dobry kierunek.
Geopolityka jest brutalna i to, że nam Europejczykom może coś się nie podobać to nie jest tak, ze jest coś złego bo to może być w interesie długofalowej polityki USA.
1
ale to jest patola xDD przypomnę, że warunki techniczne dla pomieszczeń mieszkalnych mówią, że minimum to 2,5m wysokości pomieszczenia.
A tutaj jak wrzuci się regips by te belki zakryć to będzie 1,9m
1
@Zoker jak masz poniżej 6% to już ładnie, czytałem, że najlepsze oferty obecnie to 5,4 - 5,5.
Jak Ci nie żal wystąpić z wnioskiem za 30-50zł to wiesz xD
A nóż się odezwą.
2
@mrboom daj znać jak coś się uda, to samo @DariaFCB
1
@maroon dokładnie, tam w tym wątku na twitterze pojawią się chyba wszystkie banki, ja tutaj wszystkich oznaczę w wątku jak coś się u mnie zmieni
2
@Walker
Ja jeszcze dodatkowo napisałem maila do swojego doradcy kredytowego o to czy jakąś oferte jest w stanie przygotować.
Nawet jak tym złodziejom będę płacić o 0,5pp lub 0,2 mniej co się przełoży na kilkadziesiąt zł miesięcznie to będę szczęśliwy.