9

kolejny argument by pracować nad własnymi zdolnościami i z krajami Europejskimi z podobną stawką ryzyka w tym strategią broni atomowej.
Podczas wojny z rossją takie USA by wyłączało Polsce systemy lub mówiło co może robić a co nie


3

ciekawe czy jakby trafił na okres Flicka czy również byłby takim kapciem w Barcelonie


13

piękna jest ta dezinformacja xDD


1

to jest ciekawe, kto płaci taki hajs by robić taką akcję


0

@Cochise zapodaj to info o bosaku

9

no to klasykiem xDD


6

Też pamiętacie wyraźnie 24.02.2022r.?
Ja pamiętam ze cały dzień śledziłem media z lekkim szokiem co sie dzieje.


1

@TR3YWAY kiepskie to AI

6

w więzieniu masz więcej miejsca xDDD co za patola


3

fajnie byłoby wejść we współpracę z Ukraińcami i mieć technologię produkcji rakiet o takim zasięgu


5

kładli się, kopali, deptali a on robił swoje


1

niezła patola xD
ale służba zdrowia już niczym nie zadziwi


4

@tbas idealne miejsce na MŚ 2026

0

@maroon Było ruszenie j**ać pis z myślą, że nowy rząd na 100% przepchnie prawo aborcyjne.

1

@ProMILs
Ja też dostrzegam inną rzecz, oprócz samochodów znacznie poprawiła się infrastruktura, ale najważniejsze zmienia się mentalność.
Kieruje samochodami już 16 lat i widzę jak zmienia się kultura jazdy na drogach w Polsce.

1

to akurat dobra statystyka,
jeszcze ciekawsze jest to:
1991 - 7901 ofiar śmiertelnych,

2025 - 1651 ofiar śmiertelnych

/photo/1

14

piękna dyskryminacja, dobrze, że mieliśmy minister ds. równości


14

te czarne protesty wrócą? Prawo aborcyjne się nie zmieniło od tego czasu xD


2

@Comentateiro jakby sie jednak kiedyś pojawiło u mnie dziecko to będziesz zgłaszać do opieki rodzinę pod Toruniem czy nie??
Ważne

1

@Arden
tez tak uważam, my to nie Inter ani Real, by z dupy wygrać

6

0

@Criss18Barca nasrane

0

@Criss18Barca podaj adres to przyjdę zostawić prezent

0

ładnie gra ta osasuna

3

boję się włączać bo pewnie zaraz zobaczę karnego z dupy dla prześcieradeł

4

@Comentateiro
Dla mnie zawsze najwazniejszy jest interes polski.
Głupotą było przeszkadzanie straży w pracy, nie mówię o poszczególnych sytuacjach tylko calej narracji.
To osłabiało cały aparat Państwa.
Tak samo teraz osłabia brak woli do przyjęcia SAFE które jest w interesie obrony Polski czyli fundamentu naszego państwa plus ten program ma ogromną zaletę czyli dywersyfikacje od zaleznosci ze wszystkim od USA.

Ja bym chciał więcej, z pieniędzy SAFE rozwijać polsko-ukraińskie firmy bazując na ich know-how obecnym i z przeszłości (mają know how balistyk, drogowe, kosmiczne) a my będziemy mieć kapitał.

3

@Natenczas
Może, ale czy mamy jakiś inny kierunek? pożyczki od USA czy Korei nie wyglądają lepiej

5

@Comentateiro
Z programem SAFE przeciwnicy robią tą samą głupotę jaką robila platforma obywatelska przeszkadzając w budowie muru, w obronie granicy przed atakiem hybrydowym.

Nie ma obecnie lepszych warunków jak SAFE - potwierdził to nawet generał Andrzejczak w programie w kanale zero a chyba nie ma lepszej osoby spoza polityki jak wlasnie generał.


0

@FajfusLodowy
Ale nigdy nie udało sie w historii ukryć programu tylko RPA sie udało a co dopiero w 21 wieku.
Korea Południowa, Tajwan lata 70, próbowały robić w ukryciu ale zostały wykryte przez USA i złamane.
Programy Izrealu, Francji, Wielkiej Brytanii to były sprinty, a taki Pakistan działał pod patronem.

Podobnie było z elektrowniami jądrowymi gdzie był chochoł, i przez to Polska przez wiele lat była w dupie bo to niebezpieczne.
A tak można otworzyć debatę publiczną i robić Hedging.
Czyli wlasnie zacząć od środków przenoszenia i tak małymi krokami dzialac w tym kierunku.

1

@Cryptolis
Ale co złego jest debatować na ten temat?
W Korei Południowej od wielu lat jest debata i dzięki temu choćby teraz naciskiem na USA wynegocjowali wzbogacanie uranu.
A my się boimy nawet o tym rozmawiać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?