draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
kolejny argument by pracować nad własnymi zdolnościami i z krajami Europejskimi z podobną stawką ryzyka w tym strategią broni atomowej.
Podczas wojny z rossją takie USA by wyłączało Polsce systemy lub mówiło co może robić a co nie
3
ciekawe czy jakby trafił na okres Flicka czy również byłby takim kapciem w Barcelonie
13
piękna jest ta dezinformacja xDD
1
to jest ciekawe, kto płaci taki hajs by robić taką akcję
0
@Cochise zapodaj to info o bosaku
9
no to klasykiem xDD
6
Też pamiętacie wyraźnie 24.02.2022r.?
Ja pamiętam ze cały dzień śledziłem media z lekkim szokiem co sie dzieje.
1
@TR3YWAY kiepskie to AI
6
w więzieniu masz więcej miejsca xDDD co za patola
3
fajnie byłoby wejść we współpracę z Ukraińcami i mieć technologię produkcji rakiet o takim zasięgu
5
kładli się, kopali, deptali a on robił swoje
1
niezła patola xD
ale służba zdrowia już niczym nie zadziwi
4
@tbas idealne miejsce na MŚ 2026
0
@maroon Było ruszenie j**ać pis z myślą, że nowy rząd na 100% przepchnie prawo aborcyjne.
1
@ProMILs
Ja też dostrzegam inną rzecz, oprócz samochodów znacznie poprawiła się infrastruktura, ale najważniejsze zmienia się mentalność.
Kieruje samochodami już 16 lat i widzę jak zmienia się kultura jazdy na drogach w Polsce.
1
to akurat dobra statystyka,
jeszcze ciekawsze jest to:
1991 - 7901 ofiar śmiertelnych,
2025 - 1651 ofiar śmiertelnych
14
piękna dyskryminacja, dobrze, że mieliśmy minister ds. równości
14
te czarne protesty wrócą? Prawo aborcyjne się nie zmieniło od tego czasu xD
2
@Comentateiro jakby sie jednak kiedyś pojawiło u mnie dziecko to będziesz zgłaszać do opieki rodzinę pod Toruniem czy nie??
Ważne
1
@Arden
tez tak uważam, my to nie Inter ani Real, by z dupy wygrać
6
to by nic nie dało
https://x.com/Palpatun/status/2025047375434191081
0
@Criss18Barca nasrane
0
@Criss18Barca podaj adres to przyjdę zostawić prezent
0
ładnie gra ta osasuna
3
boję się włączać bo pewnie zaraz zobaczę karnego z dupy dla prześcieradeł
4
@Comentateiro
Dla mnie zawsze najwazniejszy jest interes polski.
Głupotą było przeszkadzanie straży w pracy, nie mówię o poszczególnych sytuacjach tylko calej narracji.
To osłabiało cały aparat Państwa.
Tak samo teraz osłabia brak woli do przyjęcia SAFE które jest w interesie obrony Polski czyli fundamentu naszego państwa plus ten program ma ogromną zaletę czyli dywersyfikacje od zaleznosci ze wszystkim od USA.
Ja bym chciał więcej, z pieniędzy SAFE rozwijać polsko-ukraińskie firmy bazując na ich know-how obecnym i z przeszłości (mają know how balistyk, drogowe, kosmiczne) a my będziemy mieć kapitał.
3
@Natenczas
Może, ale czy mamy jakiś inny kierunek? pożyczki od USA czy Korei nie wyglądają lepiej
5
@Comentateiro
Z programem SAFE przeciwnicy robią tą samą głupotę jaką robila platforma obywatelska przeszkadzając w budowie muru, w obronie granicy przed atakiem hybrydowym.
Nie ma obecnie lepszych warunków jak SAFE - potwierdził to nawet generał Andrzejczak w programie w kanale zero a chyba nie ma lepszej osoby spoza polityki jak wlasnie generał.
0
@FajfusLodowy
Ale nigdy nie udało sie w historii ukryć programu tylko RPA sie udało a co dopiero w 21 wieku.
Korea Południowa, Tajwan lata 70, próbowały robić w ukryciu ale zostały wykryte przez USA i złamane.
Programy Izrealu, Francji, Wielkiej Brytanii to były sprinty, a taki Pakistan działał pod patronem.
Podobnie było z elektrowniami jądrowymi gdzie był chochoł, i przez to Polska przez wiele lat była w dupie bo to niebezpieczne.
A tak można otworzyć debatę publiczną i robić Hedging.
Czyli wlasnie zacząć od środków przenoszenia i tak małymi krokami dzialac w tym kierunku.
1
@Cryptolis
Ale co złego jest debatować na ten temat?
W Korei Południowej od wielu lat jest debata i dzięki temu choćby teraz naciskiem na USA wynegocjowali wzbogacanie uranu.
A my się boimy nawet o tym rozmawiać.