1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Piękne są te prześmiewcze filmiki na yt z bugów i memów o Cyberpunk xDDD




0

@Max112 Nowoczesności? Bo ufam osobom wykształconym i naukowcom?

1

@Barca1992 Czy proces powstawania szczepionki przebiegał wg. pełnych procedur badań klinicznych?

TAK - choć tempo było imponujące, to nie pominięto żadnych kroków powstawania szczepionki: fazy przedkliniczne, kliniczne (duże grupy!) i rejestracja przebiegały prawidłowo [9].

▪ Powikłania długoterminowe?

Na razie mamy obserwację kilkumiesięczną (od wakacji) i wg. dostępnych informacji Szczepionka jest bezpieczna [4]. Długoterminowe skutki po szczepieniach są niezmiernie rzadkie. Dane o bezpieczeństwie długoterminowym będą zbierane, a informacje o nich będą publicznie dostępne.

Doszliśmy do etapu gdzie ludzie nie ufają osobom które są wykształcone, naukowcom.

Źródło:
https://www.facebook.com/IntensywnaPL/posts/2450237588618032

4

@Elnuum oczywiście, w pierwszym możliwym terminie

8

xDDDD


61

Proponuje za kliknięcie w herba


0

heeeeeeEeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee?

0

@max1982 odnośnie odległości.
W kwietniu trafiłem na kontrakt, który się trafił 52km od domu. Zwykle było tak, że delegacje latałem po Polsce.
Zastanawiałem się jak będę znosił dzienne 104km w samochodzie, ale jestem bardzo zadowolony.
Jade 45-50 minut (w zależności od tego jak korki w mieście) ale tyle to niektórzy w mieście autobusem do pracy jadą.
Uważam, ze do 60km jest do przeżycia.

14

Podczas tych świąt miałem przyjemność usiąść przy jednym stole z kuzynka która jest na 5 roku medycyny w Poznaniu. Nie ukrywam byłem sceptykiem co do szczepionki bo z wykształcenia jestem budowlańcem i się po prostu na tym nie znam. Zadałem jej masę pytań, (w stylu o to dlaczego normalnie szczepionki tworzy się latami A ta powstawała tak szybko np.)
Na wszystko mi rzeczowo odpowiedziała. Nie ukrywam, że przekonała mnie do szczepionki bo suma ile mogę zyskać jest o wiele większa niz to co mogę stracić.
Podała mi wiele źródeł, jedno z bardziej przyjaznych załączam poniżej z źródłami.
Polecam do przeczytania tych Q/A bo ja osobiście nie widzę innej opcji póki co by żyć normalnie.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2450237588618032&id=1970147116627084

3

@Pertezm oczywiscie, nie widzę póki co innej opcji powrotu do normalności

0

@FC1899Barca ciekawe czy naturalne

0

@Cley72 w tym rzecz, że to jest dobre. Ludzie to zapamiętują

1

@Fawrf 1:0 z pisowcami oraz antyszczepionkowcami.

0

@Kusco15 reżyser życia jest po prostu kłamcą w wielkim skrócie. Gargamel go wypunktował, a ten nawet się nie mógł odnieść do tego w filmiku wyjaśniającym..

Dodatkowo zrobił film NA ODLEGŁOŚĆ.

0

@tobiasson92 "opisem długotrwałych skutków ubocznych" a przy której szczepionce taki opis jest?
Z tego co wiem, szczepionek nie bada się jak oddziałowują dalej niż miesiąc dwa, bo jest tyle czynników zewnętrznych, które mogą na nas działać, że nie jest to miarodajne.

5

@SkN tak tylko u mnie argumenty spadną pewnie do "CZIPY BYNDOM WSZCZYPIAĆ". :D

20

Już tylko kilkanaście godzin.
Garnitur wyprasowany, rano tylko lekki research i gotowy na walkę przy stole z PiSowcami oraz antyszczepionkowcami.

2

Siedzisz sobie w pracy z myślą by już uciekać, a tutaj powiadomienie IKO o przelewie z tytułem Premia :D
Od razu humor gituwa.

12

Najbardziej mnie cieszy 0 z tylu i praktycznie brak błędów naszej obrony.
Bez tego nie zrobimy kroku do przodu.

12

:DD


4

@BarcaInfo
Raz się wygrywa, raz się wygrywa

5

Brawo!!! @BarcaInfo

3

@IronSanHybrid
Mówiłem!

8

1. @VamosRakieta
2. @BarcaInfo
3. @IronSanHybrid
Nie dziękujcie

6

@IronSanHybrid gratulacje 3 miejsca!

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

"najczęściej głosowano"
wiadomo kto wygrał

5

jezu ale nuda D:

1

dobra kończcie te szopkie, dawać wyniki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?