draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Placi się za chłopa 120mln A on nawet nie potrafi w prostokąt trafic z 11 metrów,kabaret
4
Tak strzela 120mln
3
Araujo kryje de jonga by nie strzelił drugiej xD
0
To jest dwumecz czy dzisiaj ktoś musi wygrać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@Janiama 500 plus odbiorą xDD? Kto odbierze? PO które 1000+ daje?
11
Nawet nie zapraszam do dyskusji.
1
@Bykunn ja krajóweczką 50km do pracy wszystko ładnie odśnieżone :D
13
Co to za przystojny kawaler? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/137592630_241978267367919_3097010987829526704_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=2&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=yKqJ0veNIeUAX-hcVaI&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=219d6779c0bc88bd7fe688af05d760d2&oe=6024560B
0
@maroon tak usłyszałem w RMF jadąc do pracy :c
2
W Słowacji z domu nie wyjdziesz jak nie masz negatywnego testu na covid od dzisiaj :O
48
Ostatnio w swoich mediach społecznościowych zauważyłem wysyp ludzi którzy się chwalą morsowaniem xD To jest jakaś elita?
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/138016813_5197520730288845_9030477059910844783_o.jpg?_nc_cat=106&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=YO_IMFq6eJwAX8ZQEns&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=a6c5f90a0ac117b7a97ba32bf2211ad8&oe=601F7BDC
0
@DonMatteo901 Jakie auto
2
Szaman upada, za mało many
8
Ha tfu na Norwega
2
Dzisiaj jakieś mistrzostwa Polski w skokach lecą xD?
2
@macio_944 o czym mowa?
14
Pewnie sporą część osób widziała.
Lew vs kilkanaście Hien.
Ten strach w oczach lwa to jest coś majestatycznego. Genialnie to wyszło BBC
To tylko pokazuje jak dumny jest lew, śmierć godniejsza niż ucieczka.
0
@Homeopata8989 są jakieś twarde dowody, że Marko Gaccio to Kotleszka czy tylko przypuszczenia?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@FC1899Barca 2 akcje pokazali i 1 karnego którego strzelil wow xDD
2
Niech ktoś mi powie że Busquets jest lepszy od De jonga xDDDDD
6
Ale fart xDDDDDD
0
Czemu ten Griezmann nie strzelał z pierwszej tylko zostawił destowi?
12
Stara dobra Barcelona,
Wierni po porażce, W szoku po zwycięstwie
3
Padły niecenzuralne słowa w momencie mijania Stocha z Granerudem na schodach
5
Historia zatacza koło
Rosja > Niemcy
5
:)
64
Z dystansem :D
https://x.com/sernique_/status/1346610591889293312
23
@chudymc nic tylko głosować dalej na kołchoz po/pis i dalej żyć w tym pięknym socjalistycznym państwie gdzie wszystko jest opodatkowane xD