draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NaFazieHitman
Tutaj kłaniają się podstawy. By szczepionka miała sens w społeczeństwie musi się zaszczepić 60-70% osób. Szczepiąc tylko starsze osoby, dalej jest ryzyko niewydolności służby zdrowia przez to, że osoby narażone na koronowirusa to nie tylko osoby starsze.
0
@NaFazieHitman Jaką widzisz inną metodę by wyjść z tego wirusa? Wszystkie kraje na świecie (cywilizowane) mają idiotów za sterami, nie mają żadnych doradców, naukowców, ludzi którzy się na tym temacie znają tylko tak dla beki wszyscy wszystkich zamykają.
Gdzie są te Szwecje, Wielkie Brytanie?
A no tak, przepraszają, że było błędem pójście w kierunku "stadnej odporności".
Ich służba zdrowia okazała się niewydolna.
Dodam kolejną ciekawostkę, taką na logikę.
Koszt utrzymania jednego chorego jest o wiele większy jak koszt który musi państwo ponieść za zamykanie gospodarki.
Im szybciej z tego wyjdziemy, tym szybciej wrócimy do normalności.
Szczepię się nie dlatego, że się boję o siebie, jestem przed 30 i raczej wątpię by coś mi zrobił korona.
Martwię się jednak o osoby starsze, schorowane, mające np. cukrzyce, problemy sercowe. One są najbardziej narażone.
Innej metody jak szczepionki po prostu póki co nie ma.
2
@damian16161212 w Niemczech też są sami idioci oczywiście bo 80% sie szczepi na grypę, nie to jak w Polsce oświecone 3-5%.
Dobrze, że mamy w Polsce sebików którzy mają wiedzę większą od naukowców bo się naczytali artykułów.
16
Jak tam biedaki cebulaki?
https://scontent.fwaw6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/135389411_5169284899779095_8611447466827590319_o.jpg?_nc_cat=103&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=ULEvvWBP_Y0AX8AohkJ&_nc_ht=scontent.fwaw6-1.fna&oh=4a3350b6b57b95d2fb83e36c298037ab&oe=601AC00F
5
@lucas/catalan Prośba również o oznaczanie
Mieć takie naturalne jak Autumn Falls oO
2
@DonAndresFCB może jakby nas tyle nie napadali w XX wieku plus gdyby komuna nie wpadła byłoby odwrotnie
1
1:0 z mocarnym 19 w tabeli zespołem.
UFF
0
Griezmann dzisiaj na swojej ulubionej pozycji.
Póki co nic nie zespół
29
Dawać analizę gry Busquetsa, 10/10 póki co występ
1
Boże Busi to jest dno dna
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Firestone mówisz jakbyś nie widział poprzednich meczów i naszej miernej gry
0
@Firestone spoko, odezwę się tutaj w przerwie
2
Co mecz to samo.
Rywal stawia autobus A my nic nie możemy zrobić.
zaraz jakaś kontra, wylew Lengleta i mamy 1:0 dla Huesci
19
No to klasykiem przed meczem Barcy:
Wierni po porażce, w szoku po zwycięstwie
13
Różnica między Bayernem a Barca w przypadku przegrywania 0:2 z Mainz?
Barca w tym momencie by przegrywała 0:3
17
Roman Abramowicz, gdy Frank Lampard przychodzi do niego prosić o kolejne 200 milionów na transfery:
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/135904403_1752150608300397_685043738367198892_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=yvu-zfbOF8wAX9LQFG0&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=d79e274a097d6cbf0347cd9dbab732b9&oe=601763EA
Via Ekstraklasa Trolls
0
City jak się zabawiło xDD 3:0 Rudy z bramką i asystą.
Najlepszy pomocnik IMO w tym momencie.
1
City 2:0 Chelsea, łatwiutko
0
@ciema No to jak nie masz umowy to możesz sobie samemu podziękować
1
@ciema chciałbym płacić tak mało xD
A umowa do kiedy i jak stanowi?
0
@RobiS ogólnie GPS telefonowy podaje z dokładnością do +/- 15m.
4
Ah nie ma to jak poranne bieganie.
Jeszcze tylko partyjka w Padla ze starym i można odpocząć.
1
Siedzę z kobita, układamy puzzle pijąc winko A w tle przegrywa kanał sportowy, coś pięknego
2
Ale bym sobie na weselu potańczyl
2
Jest i on!!!
Cały na biało
Pan Borek!!!
0
Fajne gra ta kapela, robią sobie dobra reklamę w Kanale Sportowym
4
Kanał Sportowy to najlepsze co nas spotkało w 2020 XDDD
Kocham ich
1
Ale kapela w kanale sportowym XDD
Propsuje w opor
0
Kanał Sportowy startuje!
Na pozycje!!!