0

72 mecze a ile asyst i goli pewnie nawet 10 pkt w kanadyjce nie będzie .

15

Braithwaite czeka na ciekawa propozycje sportową? Koleś grał w Leganes i innych ogórkach a teraz tak w siebie wierzy ze pójdzie tylko do jakiegoś United itp, choć w Barcelonie nic nie pokazał po za bieganiem.

1

@matelkoveb kolejny co lamentuje tylko Puig, Puig , Puig. Nudne to już.

2

@Lopezz80 Wystarczy nie odpisywać i nie dawać się wciągać w pseudo prowokacje chcących zabłysnąć użytkowników. Kolega próbuje być gwiazdą forum a robi z siebie pośmiewisko :)

4

Czuję że powinieneś grać więcej kosztem Pique.

12

Jak teraz już się kłuci o kasę to za 3 lata znowu będzie miał roszczenia wygórowane . Nie popisze do poniedziałku wystawić na listę transferową może się zreflektuje. !

5

Duński Nazario i Pjanić ich już tu nie powinno być . A i najwyższą porą jest pozbyć się kogoś z pary Lenglet- Umtiti .

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Tridente2015 bo to problem który zostawił Bartek , tego piłkarza tu nie powinno być !

2

@Batman12 Wątpię chyba nie widziałeś ich meczów na CA , strasznie szarpana gra nie widze ich ani Brazylii dalej jak w półfinale a i to będzie możliwe przy dobrej drabince .

0

@Ghotti ale łosie wola siedzieć 1h na forum i czekać na odpowiedź:-)

12

Roberto za Busiego litości ile można upychać tego przeciętniaka w składzie.

1

@Herbert przecież wiadomo że tam to będzie latać tylko Barcelona i Real bo kasa :-)

0

Tak dać nowa umowę Roberto a potem będzie problem jak opchnąć ponad 30 letniego przeciętnego zawodnika który nie chce odejść bo wie że żaden klub stopu na niego nie postawi !

1

Już widzę jak Coutinho idzie grać za 6 jak u nas ma pewnie z 18 :-)

1

Sauthgate to beton , mało elastyczny trener mając Fodena, Sancho, Rashforda nie korzysta ze zmian by przejąć kontrolę nad meczem. Z nim nic nie wygrają! A karne to juz prawdziwy popis.

1

Roberto mierny ale wierny to chyba nowe motto Barcelony .

15

Widać że Neymar i Messi darzą się wielkim szacunkiem i przyjaźnią dlatego szkoda że odszedł .

6

@Comentateiro spalony na własnej połowie , geniusz z ciebie:-)

0

Jaki chaos w graniu obu drużyn w dodatku byle pchnięcie i się zwijają z bólu. Ciężko się to ogląda.

0

@teacherakademicki on już teraz wygląda słabo, miał dobry sezon i tyle.

0

Ponownie oddamy im zawodnika dzięki któremu zdobędą mistrzostwo, dość takim wymianą!

1

W końcu pozbyli sie tego wiecznego talentu ile można wypożyczać !

4

Trzeba przyznać że Southgate to beton , mając taką kadrę nawet nie próbuje nic zmienić by wygrac bez dogrywki !

4

Haha nie dawno pisali Braitwait jaki magik a teraz pokraka :)

1

Barcelona zrobiła mu przysługę przedłużając umowę gdy miał problemy a on teraz na ich gdzieś. Ot taka to jest miłość do klubu .

0

@Mathew86 z tym daje z siebie wszystko to trochę pojechałeś:-)

2

Rewolucja pełna gęba, wszystkie stare koty zostają bo wychowankowie ! Co z tego że grać może wszędzie jak niewiele z tego wynika !

0

Ale mu wszyscy słodzą a póki co nie jest zbyt decydujący.

0

A ja bym mu w życiu nie dał strzelać, Busi na fatalny strzał i było to widać przy tym karnym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?