dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wijnaldum znowu na ławce , nie jest tak dobry jak myślał teraz pewnie żałuje że nie przyszedł do Barcelony bo Koeman stawiał by na niego co mecz bo to jego zawodnik. Dobrze że tu nie trafił.
0
@icon3520 nie ma na co patrzeć :)
0
Barcelona 6 fauli Atletico 1 , dziwne czasy nastały :(
3
Przede wszystkim to trzeba kupić skrzydłowych co będą robić różnice a nie sie leczyć i skończyć z tym stylem i DNA Barcelony bo widać że formuła już się wyczerpała !
1
Ale Raków wyjaśnia tą Legie !
0
Ten bramkarz Aston Villi jest beznadziejny rzuca się sporo przed strzałem!
2
A wystarczyło im oddać Griezmann i od razu gra siadła:-)
2
Ale jesteście śmieszni na pustaka , tylko najpierw świetnie się pokazał a dobijał swój strzał . Też za nim nie przepadam ale bez przesady !
2
Getafe upiekło się w zeszłym sezonie oby w tym spadli ! Póki co dobrze im idzie w tym kierunku :)
19
Bohater bo obniżył pensje na którą nie zasługiwał ?! Pomnik mu postawcie!
1
Ok ma prawo ale za każdy dzień leci dniówka z pensji w końcu w pracy go nie ma !
1
Wielkiej różnicy na boisku bez niego nie zobaczymy .
4
W nagrodę zagra w kolejnym meczu by pokazać jaki jest przeciętny :-)
0
Oby na ligę trener nie wpadł na pomysł ustawić za niego Desta a po drugiej stronie Roberto bo nie można tego oglądać.
3
Garcia nam rośnie na nowego Lengleta, to pechowo piłka się odbije tu czerwona kartka :-)
0
Oby tylko nie zagrał Garcia kosztem Araujo bo źle to będzie wyglądać przy jego wzroście i szybkości!
5
A Griezmann zablokwało jeszcze bardziej :-)
0
@Gosciuu typowy Afgańczyk !
5
Też mi nowina , przecież piłkarze i trenerzy zawsze się nawzajem wspierają i będą mówić że zagrali spektakularnie tylko potem piłkarz ląduje na ławce i udaje że nie wie dlaczego .
2
Patrzę ba ten Ninja Warrior i ale tu leszcze przyszły, kompletnie brak chęci wygrania tylko aby się pokazać w TV:-)
0
@MarianoItalianoVero Ale bzdurę napisałeś z tymi procentami !
1
Póki co całkiem dobry wynik jak na grę jednym napastnikiem :)
0
@CTLM A co mnie interesuje zdanie trolla co jest tu od pół roku :)
8
A ci w tv nadal trują jak to nasz duński magik przepuścił piłkę przy pierwszym golu a On po prostu jej nie trafił piętką :)
2
I pomyśleć że zamiast Griezmanna mógł nadal biegać Messi ! To był by atak Depay z lewej Messi z prawej ech :(
0
Przyjąć piłkę do tyłu ze stopem to tylko nasz duński magik umie :)
0
Miała być LM a będzie druga liga:-)
0
Oby tylko Braithwaite nie zagrał od początku !
38
Ja bym nawet Pique posadził na ławce byle Araujo grał!
6
@masq ten specjalista to człowiek men więc nie ma co oczekiwać że napiszę coś mądrego :-)