0

A to dopiero początek sezonu co będzie później !?

0

Co ten trener odwala wiecej małolatów !

2

Balde powinien już iść do końca jak wszedł przed niego .

0

@gmdfk Ole już rzucił ręcznik i się pogubił :)

1

W kółko te same artykuły wklejacie!

1

@Comentateiro Jestem za tym by osoby bez dzieci dostawały dwa razy wiecej niż te z dziećmi ! Mając swoje dorosłe dzieci to one mogą utrzymywać swoich rodziców w końcu je wychowali a te bez nie mają takiej pomocy więc muszą dostawać więcej by mieć na wydatki :)

12

I dlatego Koeman nie poradził sobie , koleś nie umie się wybić po za swoje schematy , wzmocnienia widział tylko w swoich rodakach nawet jakby mu zaoferowali lepszego !

0

Skupić to trzeba się teraz na Lidze a nie LM bo być po za 4 na koniec sezonu to większe straty niż awans to 1/8 i lanie od jakiegoś Liverpoolu !

0

Pirlo i styl śmiesznie to brzmi po roku jego pracy gdzie nie wiedzieli co mają grać!

0

Skoro nasza gra cie nie martwi to pora byś zwijał walizki do innego klubu !!!

0

Byle nie Roberto w pomocy jak już musi to niech gra na tej obronie a w pomocy Nico .

3

Ale Koeman też powinien być w tym artykule , w końcu to on ściągnąć polecał 2 tych grajków a gdyby nie PSG to był był trzeci balast !

0

To należy czytać , Barcelona nadal nie ma pieniędzy i nie zmieni trenera !

2

Najlepsze gol Aguero oby to był początek !

0

Tymczasem Liverpool wyjaśnia Solskjeara , Ronaldo za rok znowu będzie szukał klubu bo będzie nie szczęśliwy !

0

Dawać Aguero za Depaya ale trener nie zdejmie swojego pupila !

3

Tak jest jak się ustawia obrońcę w ataku , już z Dynamo pokazał że nie ma instynktu strzeleckiego !

1

Teraz to Fati przygwiazdorzyć musiał !

0

Jaki ten Messi przeciętny w tym PSG nigdy nie będzie miał takich liczb jak w Barcelonie nawet sue nie zbliży !

1

Porównania do sztangi nie mają sensu :-) Busi nie dość że nie nadąża za szybcy są wszyscy to jeszcze walczakiem nigdy nie był że swoją posturą:)

2

@Dankhog Coutinho na prawym skrzydle , oglądasz mecze czy tylko głupio komentujesz ? !

0

Gdyby Tebas nie był taki dzban i przymknął oko na finanse na rok to wszystko w przyszłym sezonie wróciło by do normy bo znowu budżet się zwiększy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Najlepsze że on nadal nie czai w czym jest problem, że jego gra jest zbyt zachowawcza, nie potrafi kiwać ani nie jest szybki i w sumie nie wiadomo gdzie powinien grać B wszędzie efekt ten sam.

10

I pomyśleć że gdyby nie kryzys to nadal by tu grali zawodnicy typu Vidal, Rakitic !

0

Ty nie masz szans na grę a będziesz dalej tu siedział !

0

@NismoFCB Raczej kapitan którego wyrzucili z tonącego statku :)

0

@Barca-Messi10 No grała z Atletico i Benficą nawet wynik podobny :)

0

PSG solidaryzuje się z Barceloną 40 minuta i bez strzału na bramkę :)

0

@sewciu50 bo w krótszych szybciej biega :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?