dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A to dopiero początek sezonu co będzie później !?
0
Co ten trener odwala wiecej małolatów !
2
Balde powinien już iść do końca jak wszedł przed niego .
0
@gmdfk Ole już rzucił ręcznik i się pogubił :)
1
W kółko te same artykuły wklejacie!
1
@Comentateiro Jestem za tym by osoby bez dzieci dostawały dwa razy wiecej niż te z dziećmi ! Mając swoje dorosłe dzieci to one mogą utrzymywać swoich rodziców w końcu je wychowali a te bez nie mają takiej pomocy więc muszą dostawać więcej by mieć na wydatki :)
12
I dlatego Koeman nie poradził sobie , koleś nie umie się wybić po za swoje schematy , wzmocnienia widział tylko w swoich rodakach nawet jakby mu zaoferowali lepszego !
0
Skupić to trzeba się teraz na Lidze a nie LM bo być po za 4 na koniec sezonu to większe straty niż awans to 1/8 i lanie od jakiegoś Liverpoolu !
0
Pirlo i styl śmiesznie to brzmi po roku jego pracy gdzie nie wiedzieli co mają grać!
0
Skoro nasza gra cie nie martwi to pora byś zwijał walizki do innego klubu !!!
0
Byle nie Roberto w pomocy jak już musi to niech gra na tej obronie a w pomocy Nico .
3
Ale Koeman też powinien być w tym artykule , w końcu to on ściągnąć polecał 2 tych grajków a gdyby nie PSG to był był trzeci balast !
0
To należy czytać , Barcelona nadal nie ma pieniędzy i nie zmieni trenera !
2
Najlepsze gol Aguero oby to był początek !
0
Tymczasem Liverpool wyjaśnia Solskjeara , Ronaldo za rok znowu będzie szukał klubu bo będzie nie szczęśliwy !
0
Dawać Aguero za Depaya ale trener nie zdejmie swojego pupila !
3
Tak jest jak się ustawia obrońcę w ataku , już z Dynamo pokazał że nie ma instynktu strzeleckiego !
1
Teraz to Fati przygwiazdorzyć musiał !
0
Jaki ten Messi przeciętny w tym PSG nigdy nie będzie miał takich liczb jak w Barcelonie nawet sue nie zbliży !
1
Porównania do sztangi nie mają sensu :-) Busi nie dość że nie nadąża za szybcy są wszyscy to jeszcze walczakiem nigdy nie był że swoją posturą:)
2
@Dankhog Coutinho na prawym skrzydle , oglądasz mecze czy tylko głupio komentujesz ? !
0
Gdyby Tebas nie był taki dzban i przymknął oko na finanse na rok to wszystko w przyszłym sezonie wróciło by do normy bo znowu budżet się zwiększy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Najlepsze że on nadal nie czai w czym jest problem, że jego gra jest zbyt zachowawcza, nie potrafi kiwać ani nie jest szybki i w sumie nie wiadomo gdzie powinien grać B wszędzie efekt ten sam.
10
I pomyśleć że gdyby nie kryzys to nadal by tu grali zawodnicy typu Vidal, Rakitic !
0
Ty nie masz szans na grę a będziesz dalej tu siedział !
0
@NismoFCB Raczej kapitan którego wyrzucili z tonącego statku :)
0
@Barca-Messi10 No grała z Atletico i Benficą nawet wynik podobny :)
0
PSG solidaryzuje się z Barceloną 40 minuta i bez strzału na bramkę :)
0
@sewciu50 bo w krótszych szybciej biega :)