0

@Pawlusek i trenera beznadziejnego.

0

Bez przesady ze zniszczył sobie karierę podpisując taki kontrakt. Ta klauzula wykupu 90 mln jak bedzie gral świetnie to dla czołowych klubów nie wielki koszt, na to co obecnie pokazuje to za dużo i raczej to juz jego sufit w Athletic sie juz bardziej nie rozwinie. Do nas już na pewno nie trafi nawet jak finanse będą świetne po tej szopce.

1

@19Macio93 nie czytaj tego co tu podają bo sami nie wiedzą a już na pewno nie próbuj zrozumieć .

14

Pudelkowych informacji ciąg dalszy :))))))

1

Casado w drugim części sezonu przed kontuzja zaliczył mocny zjazd z forma, ciekawe czy to przemęczenie czy jednak jego poziom a początek sezonu to było coś ponad.

1

@Matt_i1992 tu nie ma ekspertów tylko pseudo dziennikarze .

16

Weźcie napiszcie jeden artykuł jak już będziecie czegoś pewni. A nie siejecie tą popyline dziennikarską i domysły dziennikarzy.

0

Tego sobie Guardiola raczej w C.V nie wpisze po stronie plusów:-)

0

@Barceloniarz987 Brazylia nie ma szans w MŚ na tytuł, grają padlinę a z Ancelotim nie bedzie postępu

0

Widzę że Harlemglobetrotters dostaje baty od PSG, nawet strzału nie mogą oddać :)

0

Coraz głupsze te wypowiedzi są tu publikwane .

0

A kto to ten Rafael że go tu publikują, pewnie jakiś tamtejszy Krzynówek :-)))

8

Athletic tak próbuje go sprzedać xa granice co by nie wzmacniać rywala w lidze jakby oni kiedyś byli naszym przeciwnikiem na równym poziomie. I tak będą za naszymi plecami czy Nico tu będzie czy też nie.

0

@tbas kojarzę , ciekawe jak tu . Był w maju jeszcze Frodo ale się nie skusiłem .
Ale Until Dawn akurat nie był najgorszy.

4

Jeśli ktoś planuje iść na,, 28 lat później", to nie idźcie tą drog :))) Ten film jest tak głupi że szkoda czasu. Zwiastun zrobił robotę i się skusiłem i z utęsknieniem wyczekiwałem końcowych napisów.

0

I my z tym Interem odpadliśmy !

0

A Ronaldo dalej wali te wolne byle mocniej i trafi raz na 3 lata.

0

Patrzysz na sklad Men.City i sie zastanawiam na co oni wydali te miliony.

4

Ale amigos w biurach to już nie przeszkadza :-)

12

Idealny przykład jak zniszczyć sobie karierę, On już te miliony liczył kiedy raptem dwa razy piłkę prosto kopnął.

10

Po tym jak graliśmy w tym roku to sie nie dziwię ze stawia nas za priorytet.

0

@tadzik447 zaorać , podzielić między inne w regionie. To największy szkodnik w regionie, bez nich był by tam spokój.

0

@Tasde z matmy to ty orzeł nie byłeś, wystarczy wygrać z Finami u siebie. Wszytko jest nadal w naszych nogach tylko nie z tym geniuszem na ławce.

1

@olo_red słowo kluczowe szanującą, my taka od dawna nie jesteśmy:-)))

1

Halo Polski Guardiola jak tam twój nowy kapitan ? A zaraz nie gra, ale co przemowę walnął to jego :)))))

6

No łysy to geniusz, zero taktyki , schematów czy grania ale nowy kapitan więc wszystko teraz zatrybi. A na treningach dalej będziemy trenować wrzutki i lagę:-))))

14

Tu masz rację, po co robić medialną szopkę tuż przed meczem jak i tak nie gra. Można było to załatwić na następnym zgrupowaniu.

2

Dla Yamala to chyba pierwszy przegrany finał .

0

@Bobo25 jakie indywidualności ? My takich nie mamy ani drużyny tylko zlepek kopaczy :)

1

@NeroTFP1 dobrze wiedzieć, nie pojadę już do Szwecji :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?