dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
2 minuta i juz stoimy całym składem na polowie rywala, to w której miniecie bedzie pierwsza setka dla rywali ? :-)
0
Haaland na 4 karne 2 nie trafił strzelając w prawy róg i teraz też tam strzela, no intelekt u niego zawodzi.
0
Póki co Simons czy Sesko nie notują jakiś kosmicznych liczb a nawet bym powiedział dość przeciętnie wyglądają w swoich klubach. A tyle się pisało o naszym zainteresowaniu nimi a trochę kosztowali.
9
Mnie martwią bardziej wywiady Flicka że on nie do końca wie o co chodzi i nie widać by miał chęć na zmiany. Cały czas powtarza o błędach a nie ze rywale nas rozczytali jak otwarta książkę.
21
Najgorsze , upór trenera co do jednej taktyki choć widać ze to nie działa!
25
W 8 na 10 meczy to rywal strzela pierwszy! Czy naprawdę zwłaszcza na początku meczu gdy przeciwnik jest wypoczęty nie mozna sie cofnąć z linia obrony ? Zrozumiałabym gdybyśmy prowadzili wysoko albo gonili wynik ale nie mozna byc aż tak upartym i nie widzieć ze to nie działa.
0
Chodzą słuchy i legenda że Torres kiedyś kogoś minął zwodem, może kiedyś też się tego doczekamy :)
0
@szczurzysyn A ty typowy glon !
1
Mam wrażenie że Flick się zachłysnął tym sukcesem z zeszłego roku, jak można ciągle forsować tą wysoką obronę skoro widać że to nie działa i nawet leszcze nam strzelają.
2
Jest Var to jednak nie karny dla Liverpoolu tylko dla Realu :)
8
Strata pkt w Belgii nie wchodzi w grę, nawet w najmocniejszym składzie z Chelsea może być problem wygrać więc tu nie może być żadnych kalkulacji i oszczędzania.
0
Objazdowy cyrk Monty Paytona robi z nas Laporta, do Izraela niech jeszcze jadą!
2
Nie rozumiem czemu nie dostaje szans Bernal, Casado nie porywa swoją grą .
2
Najlepsze w tym meczu jest to że jest życie i bez Pedriego , gdyby nie kontuzja zagrał by kolejne 80 minut. Warto dać odpoczywać z takimi rywalami szczególnie w meczach u siebie. Ktoś zaraz napisze że był chaos w środku ale z nim też często jest taki nasz już styl.
0
Uśmiech Olmo spokojnie chłopaki 3 mecze i idę na L4 :)
0
A moze tak w Korei Północnej albo Izraelu, aby pokazać ze piłka łączy a nie dzieli.
2
@MattCobosco ale on nikomu nie krzyczał w twarz że już ją wygrał !
1
Jak można dać Mbappe który zmarnował karnego , to już Bellingham bardziej zasługuje za asystę i bramkę.
3
Yamal powinien się go spytać jak tam jego złota piłką :)
1
Flick chyba zakazał zmian swojemu zastępcy, wiem że ławka nie porywa ale za Ferrana każdy będzie wzmocnieniem.
10
Ten De Jong to taka sierota, Rashford sięurywa ale ten nie zagra żądnej piłki za linie, tylko do najbliższego !!!!
1
Garcia chyba nie umie trzymać rąk przy sobie, kolejny karny !
2
To czekam na posta Yamala na IG w przerwie :))))
1
Czy my się boimy zagrać piłkę bardziej do przodu !
0
Drugi raz uciekamy z pod topora , na razie szczęscie po naszej stronie
0
Niech sobie dalej klepią tą piłkę , zero przyspieszenia !
0
Nie wierzę Soto podejmuje decyzje korzystną dla Barcelony !
1
Coś czuje żę Real dziś pierwszy strzeli jak zagramy tak wysoką obroną, ciekawe tylko czy będziemy potrafili my tak strzelać jak w zeszłym sezonie.
0
Wpuść Beranala i tak już po meczu !
0
Zamiast strzelić 3 bramkę i się oszczędzać przed Realem to będziemy gryźć trawę do końca meczu pewnie echhh.