dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pena i Fort ti chyba wolą przesiedzieć rok na trybunach niż iść sie rozwijać do mniejszych klubów. Nie którym to sie wydaje że jak są w kadrze Barcelony to już mają status gwiazd.
0
@AnalnaGrawitacja nom pamiętam tą piękna asyste piętą chyba do Alvareza , ładne zagranie Casado.
0
Janusze biznesu u nas 30mln , śmiech przez łzy.
1
30 mln to za jedną nogę !
0
Teraz to już nie zasnę po tych newsach. :-)
0
Jak Villareal szkoda meczu u siebie to Laporta zaraz zaproponuje by mecz nasz domowy przenieść, on dla kasy zrobi wszystko. To jedyny prezes z naszej ligi który tak uparcie upiera się przy tym pomyśle.
7
Jedyne co sie zgadza w tym bełkocie to że Flick wykonuje wspaniałą robotę, szkoda że zarząd nie dojeżdża poziomem.
0
Ta niby może wcześniej ale po co , skoro można tuż przed startem rozgrywek a jak sie nie uda to znowu sie zwali na władze ligi ze nie zdążyły zatwierdzić dokumentów.
19
Po czymś takim zamyka sobie drogę do pracy w Barcelonie nawet po zakończeniu kariery. Gdyby był mądry odszedłby, dostał mecz pożegnalny i może kiedyś wrócił jako trener bramkarzy. A tak 10 lat w jednym klubie i nikt nie bedzie chciał o nim wspominać.
0
Byłem pewny ze to wszystko sie rozstrzygnie na 24h przed meczem. Profesjonalny klub a działają jak amatorzy.
6
Barcelona doczekała sie drugiego Figo !!!
17
Ale to też chory zapis 60 % meczy w których był dostępny, powinno być za cały sezon a nie tylko gdy nie jest kontuzjowany. Zagra w 2 na 3 mecze w których zdrowy a reszta kontuzja i premia 3,5 mln !
0
To będzie tylko kapitan na papieże, jedno jest pewne ,że na boisko to nawet w Pucharze tymbarka nie wejdzie.
0
Będzie tak spokojnie ze na 2 dni przed startem rozrywek nadal nie bedzie wiadomo kiedy zarejestrują ich :-)
0
Takimi wypowiedziami można pomyśleć że to koń trojański Realu w naszym klubie. Grubas dla kasy to chyba by wszystko sprzedał, bo nawet potencjalna strata pkt w takim meczu mu nie przeszkadza.
0
@arasz1819 oj chciałbym go spotkać i zobaczyć jak on próbuje skontrolować moje auto aby móc mu na pluć na ryj i powiedzieć że gówno morze sobie zrobić na granicy a nie kontrolować kogo chce.
3
35 mln rynkowa czyli sprzedali by za 20, bo 60 nikt nie da, więc lepiej aby został.
9
Skoro sa dobre to już nie wracaj, po co je psuć :-)
0
@Arkon A to w kebabie są ryby :))))
4
Kupić każdy głupi umie ale mądrze sprzedać to już nie wielu.
2
Ale to chyba nie zawodnik tylko lekarz ustala date powrotu. On może mówić ze 3 a równie dobrze może ciągnąć i 5 miesięcy
2
@T^L ale jak sie czegoś nie wie, to sie nie pisze 100-150% pisząc tak jesteś tego pewny. Inaczej twoje zdanie jest nic nie warte.
0
Dla redakcji Romero to jakiś guru, co napisze to wstawią. Już dawno koleś stracił wiarygodność.
4
Podpisanie kontraktu w tym klubie ostatnio nie wiele znaczy :-)
4
@Anti007 i bardzo dobrze ze nie stać
13
Tak czy inaczej mam nadzieję ze opaskę pierwszego kapitana straci. Co to za kapitan co z ławki cały sezon sie nie podniesie.
0
Interesujące jak wczorajszy deszcz :-)
4
Powodzenia w zdobywaniu pucharu tymbarka ;-)
3
Szkoda że Nico nie przyszedł i nie dlatego ze byłby niezbędny, tylko skończyły by sie te wypociny dziennikarskie.
4
Kolejny artykuł jak nie pisać o Nico ale jednak napisać :)