0

Pena i Fort ti chyba wolą przesiedzieć rok na trybunach niż iść sie rozwijać do mniejszych klubów. Nie którym to sie wydaje że jak są w kadrze Barcelony to już mają status gwiazd.

0

@AnalnaGrawitacja nom pamiętam tą piękna asyste piętą chyba do Alvareza , ładne zagranie Casado.

0

Janusze biznesu u nas 30mln , śmiech przez łzy.

1

30 mln to za jedną nogę !

0

Teraz to już nie zasnę po tych newsach. :-)

0

Jak Villareal szkoda meczu u siebie to Laporta zaraz zaproponuje by mecz nasz domowy przenieść, on dla kasy zrobi wszystko. To jedyny prezes z naszej ligi który tak uparcie upiera się przy tym pomyśle.

7

Jedyne co sie zgadza w tym bełkocie to że Flick wykonuje wspaniałą robotę, szkoda że zarząd nie dojeżdża poziomem.

0

Ta niby może wcześniej ale po co , skoro można tuż przed startem rozgrywek a jak sie nie uda to znowu sie zwali na władze ligi ze nie zdążyły zatwierdzić dokumentów.

19

Po czymś takim zamyka sobie drogę do pracy w Barcelonie nawet po zakończeniu kariery. Gdyby był mądry odszedłby, dostał mecz pożegnalny i może kiedyś wrócił jako trener bramkarzy. A tak 10 lat w jednym klubie i nikt nie bedzie chciał o nim wspominać.

0

Byłem pewny ze to wszystko sie rozstrzygnie na 24h przed meczem. Profesjonalny klub a działają jak amatorzy.

6

Barcelona doczekała sie drugiego Figo !!!

17

Ale to też chory zapis 60 % meczy w których był dostępny, powinno być za cały sezon a nie tylko gdy nie jest kontuzjowany. Zagra w 2 na 3 mecze w których zdrowy a reszta kontuzja i premia 3,5 mln !

0

To będzie tylko kapitan na papieże, jedno jest pewne ,że na boisko to nawet w Pucharze tymbarka nie wejdzie.

0

Będzie tak spokojnie ze na 2 dni przed startem rozrywek nadal nie bedzie wiadomo kiedy zarejestrują ich :-)

0

Takimi wypowiedziami można pomyśleć że to koń trojański Realu w naszym klubie. Grubas dla kasy to chyba by wszystko sprzedał, bo nawet potencjalna strata pkt w takim meczu mu nie przeszkadza.

0

@arasz1819 oj chciałbym go spotkać i zobaczyć jak on próbuje skontrolować moje auto aby móc mu na pluć na ryj i powiedzieć że gówno morze sobie zrobić na granicy a nie kontrolować kogo chce.

3

35 mln rynkowa czyli sprzedali by za 20, bo 60 nikt nie da, więc lepiej aby został.

9

Skoro sa dobre to już nie wracaj, po co je psuć :-)

0

@Arkon A to w kebabie są ryby :))))

4

Kupić każdy głupi umie ale mądrze sprzedać to już nie wielu.

2

Ale to chyba nie zawodnik tylko lekarz ustala date powrotu. On może mówić ze 3 a równie dobrze może ciągnąć i 5 miesięcy

2

@T^L ale jak sie czegoś nie wie, to sie nie pisze 100-150% pisząc tak jesteś tego pewny. Inaczej twoje zdanie jest nic nie warte.

0

Dla redakcji Romero to jakiś guru, co napisze to wstawią. Już dawno koleś stracił wiarygodność.

4

Podpisanie kontraktu w tym klubie ostatnio nie wiele znaczy :-)

4

@Anti007 i bardzo dobrze ze nie stać

13

Tak czy inaczej mam nadzieję ze opaskę pierwszego kapitana straci. Co to za kapitan co z ławki cały sezon sie nie podniesie.

0

Interesujące jak wczorajszy deszcz :-)

4

Powodzenia w zdobywaniu pucharu tymbarka ;-)

3

Szkoda że Nico nie przyszedł i nie dlatego ze byłby niezbędny, tylko skończyły by sie te wypociny dziennikarskie.

4

Kolejny artykuł jak nie pisać o Nico ale jednak napisać :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?