0

Ech a my wzięliśmy od nich Torresa :)

0

Trochę to słabe że nie ma nic do powiedzenia tylko jakiś zarząd wybiera mu zawodników zamiast robić to trener pod swoją koncepcje. Choć nie którzy trenerzy są zbyt mocno przywiązani do swoich rodaków i innych zawodników nie widzą.

0

@KobeFR bez przesady z tym Judaszem, nie uciekł do Realu i nie za darmo tylko zostawił po sobie sporo kasy. Tylko zarząd to barany były i nie potrafili tego zainwestować.

0

@Matt_i1992 Masz jakiś kompleks Messiego? Było mineło i już nie wróci :)

0

W ramach rekompensaty czyli co, może jeszcze mamy pokryć całą jego pensje. Po co cyrku z Roque to jedyna opcja że będą mieli pierwszeństwo pod warunkiem że wyrównają najlepsza ofertę innego chętnego.

0

@Barcatroll jednak Araujo nue raz tam gral i czyścił Viniciusa jak małolata.

6

Nie wiem czemu Flick nie korzysta z Araujo za Kounde, dziś to nie był dobry mecz francuza w obronie. Ostatnie dwa gole poszły jego stroną.

8

@Arczi57 dwa mecze od finału i rzucić rękawice bo się zmęczymy, logika lewel hard. To już trzeba było odpuścić w pierwszej rundzie a nie teraz bo rywal trudniejszy.

0

@Katalończyk 99 Czerwona nie słuszna? Lepiej przestań oglądać mecze, typowy kibic który jak rywalowi gwiżdżą to zawsze nie słusznie jak nam 100 % racji sędziego.

3

@Tridente2015 Widać że piszesz na pamięć, przegrali 4 z ostatnich 6 meczów w lidze.

0

@Katalończyk 99 zobaczymy kto będzie wyżej na koniec sezonu.

1

Atalanta po odpadnieciu z LM moze skupić się na lidze, ciekawe czy są w stanie przegonić Inter. Potencjał mają większy niż Napoli i trenera lepszego.

0

@VegetaPolska ciekawe czy te panny mają w pakiecie siedzenie z nimi na trybunach :)

2

@SinMistico Nico nie będzie miał problemu by grać na lewym czy prawym skrzydle, jak usiądzie na ławce też się nie obrazi. Leao tylko na LS może grać plus jego fochy że nie gra bo przecież miał być gwiazdą !

3

Oj przygarnoł bym takiego J.Alvareza zamiast Lewego ale piłeczka by wtedy chodziła:-)

1

Fermin znowu fatalny a jakoś jestem pewny że w następnym meczu jako jeden z pierwszych wejdzie z ławki.

0

@mientusek1407 Gavi to pewnie już by miał żółtą kartkę :)

0

Fermin nigdy nie był geniuszem w rozgrywaniu, jego wykończenie ratuje.

0

@mr Barca Piszesz tak jakby byli liderem a oni od dłuższego czasu oglądają plecy Liverpoolu. Nawet gdyby wygrali to i tak nadal by tracili 5 pkt.

0

@ferdas_rawa PSG grało z Bayernem jak równy z równym gdzie Benfica oddała 1 strzał. Z Ateltico PSG zdominowali ich tak jak my w lidze a wynik taki sam po golu w końcówce. Juventus litości pokazał jaki jest mocny w z PSV :) , a np. z Crevena którą rozjechaliśmy , Benfica na wyjeździe nawet nie była lepsza tylko wynik osiągneli. Mieli jeden dobry mecz z Atletico u siebie i to ich jedyna wygrana na własnym stadionie.
,,z nami gdyby nie to, że bramkarz kopnął w głowę Raphini to byłby remis. A jakby sędzia nie dał prezentu na Yamalu byśmy przegrali. "
Gdyby Szczęsny nie wykosił Balde a potem Araujo nie strzelił samobója to też by nie wygrali. I nie lekceważę ich ale rozpędzone PSG na pewno nie było by łatwiejsze.

0

@ferdas_rawa Benfica 16, PSG 15 już lepiej nie kompromituj się dalej :_)

0

@ferdas_rawa przecież w tamtym meczy z 4 goli które nam Benfica strzeliła to 3 sami sobie strzeliliśmy. Bo niby PSG nie ma szybkich skrzydłowych:-)

4

Chyba pora zaprzestać tych transakcji z Betisem, odstawili go od składu ale na rękę nie chcą nam pójść.

0

Jeśli za maks 50mln i rozsądna pensje, bo nie jest to zawodnik mocno decydujący aby się o niego licytować.

3

Theo jaki półgłówek, miał żołtko i próbuje wymusić karny w dobie VAR :))))))

1

Zmień tego Lewego !!!

0

Yamal ciągle próbuje po krótkim strzelać, słabe te decyzje.

0

Czyli Gavi pewnie żółta kartka jeszcze w pierwszej połowie.

0

Widzę kluby ze stolicy solidarne z Barceloną, w zeszła kolejkę u nas czerwo teraz u nich. O taką jedność ich nie podejrzewałem :)))

6

Vini nie ma wstydu w dobie Varu robić takie symulki i jeszcze mieć pretensje że nie gwiżdże tego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?