dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Niestety ale jak Laporta się na jakiegoś kasztana uprze to jeszcze nie jedne aktywa sprzeda, oby nie na niego. Kolejny po Kvaratskheli przereklamowany grajek.
0
@Rifek trzeba coś robić byle robić aby kibice widzieli że zarząd pracuję. A że nie nad tym co trzeba to malutki szczegół :-)))
8
Nie jestem zwolennikiem sprzedaży wychowanków ale czasami dobrze by było kogoś za te 100mln sprzedać i kupić tam gdzie są większe braki. Wielu było rokujących dobrze ale nie wielu utrzymało poziom dłużej niż sezon.
0
Nie no teraz to już na pewno to jest koń trojański Realu, po tej wypowiedzi:-)
3
@Barca_Q niestety ale Laporta jak nie wyda ze 100 mln na jakiegoś zawodnika by połechtać sobie Ego to okienko uzna za nie udane.
1
Mózg mu odcięło, w takiej strefie boiska przy takim wyniku. On i Gavi naprawdę niech popracują z psychologiem.
2
To już kolejny mecz że jak Wojtek w bramce to jest popis w ataku. I jak ma Flick na niego nie stawiać:-)
0
@ShawnC łoł umiesz czytać , brawo Ty :-)
2
Ciekawe jak szybko Juventus wywali tego amatora Motte :)
0
@Marian_Pazdzioch Jego tylko serwis utrzymuje w grze, przy wymianach po prostu przebija licząc że rywal się pomyli, nie potrafi po 3,4 uderzeniach zmienić kierunku czy zaryzykować bardziej uderzenia.
0
@brd42 jak u nas strzelają to zaraz pisanie genialna asysta, ładnie ich wykiwali. Jak oni nam to zawsze gdzie obrona, kryć nie umieją:-)))
0
@Czarny_ck albo brak pomysłu trenera, który ceni remis tak samo jak wygraną.
0
@Pressinho albo dostanie 10 i zgaśnie jak wielu innych.
7
Tylko jak obrońca cie nie słyszy i na ciebie nie patrzy to się nie wpier.... w niego na pełnej:-)
13
Najlepsze z Wojtkiem w bramce znowu strzelamy 5 goli :-)))
1
Najlepsze było to że Wojtek tym razem wyciął Balde zamiast kogoś z rywali, bo w 10 byśmy tego nie odrobili:-)
0
Remis daje już pewną 8 niech się za bardzo nie odkrywają.
2
Nie długo dojdzie do sytuacji że ząb go boli i wstanie rano że złamanym kolanem :-))))
25
A najlepsze ze jakby byl na boisku to sam by pewnie też nie odgwizdał, taki był z niego szeryf. W telewizji to mądrych nie brakuje.
1
To już kolejny raz gdy po meczu schodzi bez kontuzji a wstaje z łóżka już połamany. Ten koleś przebija nawet Dembele. I dla kogoś takiego wyprzedaliśmy tyle aktywów !
0
Lewy co za klej w nodze :)
1
Alena mało ci ryj... nie urwało, :)
1
Dla mnie same 10 po meczu i tak powinni wszyscy głosować!!!!!
0
10 minut wytrzymać i Real odpuści
1
Trzeba było to wcześniej ogarnąć a nie klepnąć umowę pisaną na kolanie w ostatniej chwili co by nie trzeba było własnych gwarancji dawać !
1
Wypożyczenie za darmo do Sevilli to uczciwa cena według nich.
0
Spokojnie zaczyna się granie co 3 dni a On może grać w środku jak i zluzować Kounde który też musi odpoczywać. Swoje minuty dostanie, chyba że Flick jest na tyle nie rozsądny ze będzie dalej grał jedna linia obrony do końca sezonu.
23
Brać kasę i zapomnieć, oby nie wpadli na pomysł odkupu by sprzedać raptem trochę drożej, bo znając życie sprzedamy taniej albo wypożyczymy bo nie będzie chętnych.
0
To nie było tylko otarcie o but ale każdy widzi co chce tak już jest w tym sporcie.
1
Barcelona zadowolona że mogą grać więc zaraz wypożyczy bądź sprzeda paru zawodników bo Laporta za 1 mln oszczędności jest wstanie wiele zrobić. Po czym 1 lutego po zamknięciu już okienka decyzja że jednak nie mogą grać. Całkiem możliwy scenariusz.