dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A on nie został wyrejestrowany i teraz trzeba zrobić miejsce w budżecie.
1
@czar007 był zbyt uparty a nie ze umiał okrzesać. W grudniu 1 roku był już prawie na wylocie bo jego roatcje MSN nie działało, pamiętam te usmieszki zawodników jak siedzieli na ławce a drużyna przegrywała. Od stycznia zatrybilo jak się przestał wtrącać.
1
Jego umiejętności trenerskie są tak samo przeciętne jak i jego komentarze.
7
@Borneo Nie czytajcie tego, bo czytając to widzisz jak szare komórki spi.... na drugą stronę ulicy.
0
A to on jeszcze gra w piłkę:-)
15
Ferran miał papiery na Xaviego na Flicka chyba też coś ma.
4
Tytuł jakby miał dopiero na wiosnę wrócić a nie jeszcze w tym roku.
4
Komentarz usunięty
9
Po takim meczu jak ostatnio ktoś jeszcze bierze Ferrana na poważnie do składu. On tylko do składu tartaku się nadaje na tą chwilę.
0
Pewnie zapała znowu miłością do Barcelony. Nie ma kumpla Mbappe i już się znudziło.
1
@Kuchar Ale czytałeś czy tylko głupio komentujesz ? Bo nie wiele z tego artykułu zrozumiałeś .
0
@JoeSatriani Zawodnik który rozgrywa średnio 33 mecze w pierwszych 4 sezonach jest szklany ? Idiotów nie produkują sami się ujawniają :)
0
Oby tylko Ferran przesiedział cały mecz na ławce, dostał już sporo szans czas na innych.
0
Niech tylko przestanie pajacować z tym rozgrywaniem, jak chce sobie porozgrywac to niech idzie w pole! Na lini i refleks topka .
0
Xavi nie wie co to przygotowanie fizyczne bo grał w czasach gdy w drużynie było tyle talentu że nie musieli biegać. Piłkę i tak mieli w posiadaniu a jak nie szło to do Messiego, teraz nie rozumie że sama taki sraką meczu się nie wygra. Ciężko widzę jego przyszłość jako trenera.
1
Hahah strzał na bramkę, to nawet po uderzeniu Balde nie szło w światło bramki a jeśli nawet to nie wiem czy by doleciała za linie takie to było atomowe uderzenie .:-)
1
F.Torres zawodnik do którego nawet Flick nie potrafi dotrzeć
0
No to już wiadomo czemu nie chciano tu Olmo. Ciekawe czy coś poważnego ale jak schodzi beż kontaktu to w tym miesiącu pewnie już nie zagra.
0
@kanver_ Od tej pory sędziowie nie będą uznawali za przewinienie sytuacji, w której piłkarz:
Zagra piłkę ręką nieintencjonalnie
Ręce będą blisko ciała i w naturalnym ułożeniu
Ręce będą punktem jego podparcia
Zostanie trafiony w rękę przez kolegę z drużyny
Sam trafi się w rękę po własnym zagraniu
Zdobędzie bramkę po przypadkowym zagraniu piłki ręką przez kolegę z drużyny
Zdobędzie bramkę po własnym, przypadkowym zagraniu piłki ręką, ale nie natychmiastowo po nim
Punkt 4 jest dla ciebie
1
Cieszy fakt że zaczęliśmy grać juz od 1 minuty a nie jak za Xaviego po przerwie!
0
@kanver_ za krótko żyjesz by to zrozumieć.
0
@kanver_ przecież to Bakde nabil swojego kolegę a nie ze to był strzał na bramkę.
2
Teraz 3 mecze wyjazdowe z Girona, Monaco, Villarreal które pokażą na jakim jesteśmy poziomie i czy start sezonu nie był zbyt optymistyczny.
0
Więcej się po Deco nie spodziewałem niż powrotu kontuzjowanych zawodników.
0
Do tego jeszcze Nico i Leao. :-))))
Nie wiem po co wstawiać te wymysły dziennikarzy.
1
Jak by dobrze wykonywali swoją pracę to nikt by ich nie zwalniał.
3
PSG po odejściu gangstera zaczęło uwalniać swój potencjał i grać zespołowo.
8
Tak naprawdę to trzeba dziękować Xaviemu za jego nie wyparzony język, gdyby nie to i jego konferencje to nadal by nas prowadził i męczył nas swoją wizją gry :)
0
@fart ale i tak liczby będzie miał lepsze od Dembele a na pewno ilość bramek.
0
@MarFan naprawde myślisz że jakiś trener skrytykuje zarząd swojej drużyny ? Patrz przykład Xaviego jak szybko go Laporta wywyalił !
P.S Swoją drogą dzięki Xavi za swój niewyparzony język, bo dalej byśmy się z tobą męczyli :))))))