dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
W końcu jakaś prawdziwa informacja. Od początku te newsy to wymysły dziennikarzyn przy naszych problemach z rejestracją Olmo.
0
A co nas obchodzi nie nasz zawodnik, już parę dni temu został skreślony.
3
Dobra Flick a kiedy ogarniesz że z Ferranem to ty grasz w 10. To już lepiej dać szansę P.Victor za Lewym a Raphinie na skrzydło.
1
@Onlikox nie Nico a Leao już prawie leci :-)))
0
@homeins żadnej kasy nam póki co nie dali tylko mogą dać .
0
To teraz sędzia powinien dać czerwo bramkarzowi i nakazać powtórzyć wolnego, bo przecież będzie bronił inny.
W końcu i tak już się zbłaźnił tą żółtą kartką.
2
Ale głupoty gada przyjmuje źle piłkę obrońca Realu więc ja oddaje rywalowi specjalnie, bo wiedział że rywal też źle przyjmnie i zaraz mu ja odbierze!
Skąd oni biorą tych komentatorów z bazaru :-))))
0
Fermin czy też P.Victor zrobili by więcej dobrego niż ten Torres. Najwyraźniej Flick potrzebuje trochę czasu by się przekonać.
0
@KrwawiaceoczyVEB działa ale procent może być od zysku czyli sprzedadzą za 40 -12=28 i od tej dumy może być procent. Ale może być nie wypał i oddadzą za 10 i nic nie dostaniemy:-)
10
Mieć za darmo Forta wydać 5 mln za gracza nie lepszego. Logika naszego zarządu lewej hard !!!
1
LO z 1,91cm wzrostu, już widzę jaki on zwrotny i jaki wiatrak z niego robią!
2
@HypeR ale masz świadomość, że za ten śmietnik na stronie to oni odpowiadają i jeden news zaprzecza kolejnemu.
1
Witamy, kolejny dzień na FcBarca, jakie nam dziś bzdury, redakcja zafunduje w sprawie hot transferów :-)))
1
Skrzydłowy z najwyższej półki i Leao, to się nie spina. ;-))))
2
Ale to jest stek bzdur. A jeśli prawda to jeszcze gorzej !!!
2
Langlet i kolejne przedłużenie byle zaoszczędzić, nie no spłacić tego kasztana i się w końcu pozbyć.
Betis też dobry za darmo to dobra cena i jeszcze połowa praw :-)))))
7
Nie taki diabeł straszy jak go malują:-)))
5
Co raz to głupsze te newsy, biorąc pod uwagę nasza sytuację finansowo-kadrową :-)
0
Już myślałem że nie skończy tego bełkotu i ta defilada się nie zacznie. A nie sorry, teraz drugi wyszedł :'l
3
@MalanFCB redakcja od dawna już tutaj ma wywalone na jakąś logikę w artykułach. A już hitem nad hitami są aktualizacje :-))))
0
Co za stek bzdur. I kto uwierzy że oni są w stanie sprzedać Raphinie w tydzień i to za sensowne pieniądze.
1
Ciekawe ile lat mu się z tym zejdzie :-)
2
Dzień na który czekano zbyt długo.
5
Jak ktoś gra wszędzie to nigdzie nie jest na tyle dobry by zostać na tej pozycji na stałe. I to powinno dać im do myślenia.
0
Miranda hiszpańskim Cancelo !
8
Fermin w czasie igrzysk strzelił więcej goli niż Olmo przez cały sezon w Lipsku ale to podobno killer :-))))
3
@MrKozamm Połowę kredytu i czynszu spłacają teściowie, więc drugą połowę powinniście spłacać oboje po równo czyli finalnie płacił byś 1/4 wszystkiego. Takie rozwiązanie bym uznał jeszcze za sprawiedliwe , jak chce z tobą być to niech się dorzuci do twojej części, tym bardziej że mieszkanie jest na nią. 1/4 to nie wiele, można ponieść taki koszt by się przekonać czy ta relacja ma sens.
0
A Deco na to, potrzymaj mi piwo :-))))
0
Na rejestrację tego kasztana mają ale na Nico już nie starczy. Zakłamany Lapcio, chyba wszyscy już po woli mają go dość!