0

@MESSIah16 Ma gość potencjał by być lepszy niż Ballack.

0

@Michu8 Myślę, że nie, bo przez najbliższy rok i tak, to co będą produkować na 5, będzie i na 4. Kupi się najwcześniej nową konsolę w 2022 roku.

0

@kubix05 Kiedyś to było, a dobrze, że teraz tego nie ma. Teraz wrzucisz do pralki i gotowe, a teraz nie ma na to czasu.

0

@Kusco15 A mało to razy? Teksty typu "Jakbym była twoją dziewczyną, to bym Cię ustawiła."

1

@tommyVERceti Niektóre są ładne, ale z ich podejściem z żadną z nich bym się nie umówił. Im się nie podoba, że do nich mówię ironicznie z sarkazmem, ale w niektórych przypadkach się ciężko opanować. @Coutinho007 No, może nie aż tak, ale im nie dużo brakuje.

0

@VIPER2712 Mogę się założyć, że Busquets nie będzie podstawowym zawodnikiem, a jak już będzie to i tak po kilku spotkaniach siądzie na ławie.

0

@VIPER2712 Ter Stegen Alba Lenglet Pique Dest?? De Jong Pijanic Cou Messi Griezmann Dembele/Fati. Mamy grać 4 2 3 1. Gdzie widzisz miejsce dla Busquetsa?

7

Kiedyś nie lubiłem i unikałem jak ognia agresywnych dziewczyn i takich, co za każdym razem odpowiadają z docinkami lub z jakąś ripostą. Odkąd pracuje, to się zmieniło, bo teraz się można pośmiać. W robocie mam takie dziewczyny, co jakby mogły to by oczy wydrapały, ale dla mnie to zabawne.

0

@semafor Może, to żadna wymówka, ale kontuzja kolana też swoje mogła zrobić i może przez to się poruszał jak widły w gnoju.

0

@Osioł Witam. Dla niektórych to środek nocy, ale dla tych, co mają na 6 rano do pracy, to już późna godzina.

1

@Grubson06 Zapomniałem o jego istnieniu nawet :D

0

@Coutinho007 Ja niestety nie mogę takich rzeczy brać, bo zaczynam od tego tyć, a później mi się ćwiczyć nie chcę. Chociaż w smaki są bardzo dobre.

1

@Chakalaka Chyba, ostatnio nie wchodziłeś lub nie czytałeś usuwanych przez moderację dyskusji. Ostatnio tutaj nie ma dnia bez jakiś cyrków lub idiotycznych dyskusji.

2

@Janas11224 Ja akurat się cieszę, że urodziłem się w czasach gdzie internet dopiero raczkował i nie było czegoś takiego jak Facebooka czy Instagrama czy innych portali, bo bym po latach spalił się że wstydu gdybym takie zdjęcie zobaczył i te komentarze napalonych zboczków...

2

@MesQueUnClub96 Przegranym o dziwo nie kraj, który tą wojnę wywołał, tak samo jak poprzednią. Wygranym, to raczej USA.

0

@mr_robot Do TOP 5 bym go wsadził 2 lata temu. Lewy, Kane, Lukaku, Jesus, Rashford, Cavani są aktualnie od niego lepsi. Na pewno w TOP 10 jest, ale w TOP 5 już nie.

0

@KamilZ Dembele odkąd trafił do Barcelony ma problemy z kontuzjami stracił mnóstwo spotkań, ale jak grał to potrafił wyjść poza schemat i nie szukał najprostszych rozwiązań np bramka z Sevilla w SPH i gole z PSV i Totkami w LM. Jovic raczej nie pasował do stylu gry Realu, ale myślę, że w takim klubie jak Sevilla czy Valencia spokojnie by się odbudował. Między Bundesliga i La Liga nie ma aż takiej drastycznej różnicy. Lewandowski to taki zawodnik, że spokojnie by sobie poradził w każdej lidze, a współpraca z Messim by była piękna.

0

@arasz1819 Na miejscu Bidena to bym sobie odpuścił. Gość ma 78 lat powinien być już dawno na emeryturze, a Trump też powinien skończyć kadencję i pójść na emeryturę. Kasy mają tyle, że dla dzieci, wnuków, prawnuków starczy i jeszcze dla kilku następnych pokoleń.

0

@mr_robot A czy ja piszę o pierwszych 3 sezonach? On gdzieś 2 lata temu się zapuścił i to wcale nie przez wiek, a przez samego siebie. Taki zawodnik jak Suarez mógł spokojnie do 35 roku życia grać na światowym poziomie.

2

@draxidox Opłaca Ci się 5 minut spać? :D

0

@Azi Ciekawe ile wytrzyma z Mioduskim i kibolami? Już się z kolegą z roboty zakładam o dobrą flache, że do 21.09.2021 nie będzie już trenerem Legii

0

@Triv44 Wiem, że jest to napisane żartem, ale obyś nie napisał tego samego za 6 sezonów :D

0

@Uukasz_93 Jak Michniewicz wytrzyma rok, to będzie bardzo dobrze. Patrząc ile trenerzy pracują w Legii w ostatnich latach.

2

@jeyx77x @kuz Magiera to powinien trenować Legię do teraz.

0

@mr_robot To sobie go porównaj z Kanem, Lewym czy Ronaldo. Przy nich wygląda jakby był ulany. Arthura i Hazarda się czepialiście, a oni i tak wyglądali niż Suarez.

1

@tristan87 Bardziej mi przypomina Cana.

0

@Uukasz_93 Jak Suarez strzeli w całym sezonie 20 bramek w tak defensywnej drużynie jak Atletico to, to będzie bardzo dobry wynik. Najlepszym strzelcem, to będzie, ale w Atletico.

0

@Rewolucja123 Ja nie mam z niego beki, ale szukam logiki. 33 letni piłkarz, który ma nadwagę i kiepsko się prowadzi ma być dla nas wielkim zagrożeniem? Simone i jego sztab by musieli o 180% zmienić jego prowadzenie się, dużo łatwiej by było to zmienić u 25 latka, a nie u starego konia, który ma jeszcze problemy z kolanem.

1

@Pogba Dobrze grał w pressingu, to z 3 lata temu. Przez ostatnie 2-3 sezony, to był drugim zawodnikiem, który nie uczestniczył w pressingu i to jeszcze zawodnikiem w linii ataku!

2

@Rewolucja123 Napisz, co Ci się jeszcze śniło?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?